1

Tema: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

tai wat manau daugeliui cia aktualiu jog uz poros sawaitciu wel teks ishsitraukti kuprines,prisikrauti jas knygu ir zigiuoti i mokykla..tad ta proga ir paklausiu:D kaip manote tixliau reiketu kluasi kiek mzd pinigu skiriate wisoms moxlo reikmems..ir ar tai jums suteikia daugiau dziaugsmo,ar weliau liudite jog pinigine paplonejo..?
tai sta taip wat..:)

2

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

manu, kad pati tai tikrai dar neperki sau mokykliniu reikmenu wink cia labiau tavo tevams pinigines ploneja big_smile big_smile big_smile

3

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

Bet ploneja tai taip nuo dusios....

4

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

jo ispradziu tai ne labai supratau ka tu ten parasei wink
o as tai jau einu i mokykla tai man teko mazdaug apie 100€ isleisti
nemazai

5

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

man taj per rugsejo pirma reix nemazai isleist big_smile nes wis del to gersim big_smile reik atswest big_smile

6

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

man, studentui, rugsejo pirmaja ko gero daugiau kainuos pagerimai, negu sasiuviniai visam pusmeciui big_smile kas ten gi.. sasiuviniu nuo praeitu metu dar turiu.. big_smile nu nebent reiks nusipirk dar kokia kuprine nauja ar portfeli.. ar kaip ten ji pavadint.. big_smile

7

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

dar viena proga prisiliuobt su liaudim :::536:::536:::536:::515:::515

8

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

O dzieve vat manau Rugsejo 1 reik skelbt nacionaline pagerimo diena.;D

9

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

man ir svente ir ne.. gerai, kad pagaliau 12 ir baiges ja tikiuos istoti i klpd.. nes panike siais metais ten isvaziuoja mokytis..   siauliuose geriau padare rugsejo 1 niekur nepardavines alkocholio wink

10

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

man rugsejo pirmoji visada buvo svente wink nori nenori vardadieni reikia svesti big_smile big_smile big_smile

11

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

Evaldas, 18 parašė:

man ir svente ir ne.. gerai, kad pagaliau 12 ir baiges ja tikiuos istoti i klpd.. nes panike siais metais ten isvaziuoja mokytis..   siauliuose geriau padare rugsejo 1 niekur nepardavines alkocholio wink

nieko cia gero.O tai kaip niekur net Maximose?

12

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

rugsejo 1-ma nelygu rugsejo 1-mai, man sulej vienaip atrode, 12toj kitaip atrode,1mam kurse dar kitaip atrode.. o dabar taip niekaip neatrodo, tiesiog kad susitiksiu po vasaros su grupiokais, ir tikrai reikes sugert ar kazka linxmo nuveikt, pasidalint vasaros ispudziais ir t.t. smile

13

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

Liūdžiu tik dėl to, kad reikės anksti keltis.

14

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

Augūna , pritariu tau... o man reikės keltis šiais metais anxčiau nei anais.. nes pereinu į kitą mokyklą , kuri miesto vidury, o buvusi mokykla buvo 800m nuo namų... o rugsėjo pirmai tai reikės DAAUg susipirkt visko.. nes VISKĄ keisiu, tj ir tėvų pininginės paplonės ryškiai :-D

15

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

netokį veiduką paspaudžiau, bet p. :[

16

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

Egidijus, 24 parašė:

manu, kad pati tai tikrai dar neperki sau mokykliniu reikmenu wink cia labiau tavo tevams pinigines ploneja big_smile big_smile big_smile

na ar tai skirtumas mano ta pinigine ar mano teweliu wis tiek ji suplones bent keleta cm:D o tai manau ne kas..betn tewu atzwilgiu..oo tai tau gerai kad tawo wardadienis:D galesiu pasweikint:D

17

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

Laima, 26 parašė:

Bet ploneja tai taip nuo dusios....

truputeli nesupratau tawo pasakymo? juk ne dusia sugalwoja kad siais metais wienox wadowelis kainuos brangiau ar pigiau..:!

18

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

Mantas, 16 parašė:

man taj per rugsejo pirma reix nemazai isleist big_smile nes wis del to gersim big_smile reik atswest big_smile

nebutumet tirkrais LIETUVIAIS jei nesinaudotumet bet kokia pasitaikiusia proga prisigert:D aha tai dar gerai kad siaips metais ishpuole taip gerai rugsejo pirmoji:D oo siaip tai pagiringam reiktu sedet:D na bet kas tiesa tas tiesa,lietuviai bajsus girtuokliai big_smile bet nepagalwokit kad cia as ant lietuwiu warau:D tik konstatuoju fakta:D na bet nenukrypkim nuo temos:D

19

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

Benas, 23 parašė:
Evaldas, 18 parašė:

man ir svente ir ne.. gerai, kad pagaliau 12 ir baiges ja tikiuos istoti i klpd.. nes panike siais metais ten isvaziuoja mokytis..   siauliuose geriau padare rugsejo 1 niekur nepardavines alkoholio wink

nieko cia gero.O tai kaip niekur net Maximose?

tai tikriausiai. sake, kad isvis nei kavinese niekur nepardavines..

20

Re: rugsejo pirmoji-swente ar bankrotas?

vaikams svente-tevams bankrotas...