1

Tema: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

Nenoriu placiai papasakot savo istorijos. Bet klausimas toks ar jus kaltinat aplinkinius(pvz draugus, brolius, seses, biciulius ) del nepasesukusiu santykiu?. Kiek esu susidures tai del subirejusiu santykiu kaltindavo mane o ne savo vyra, drauga, vaika. Aisku kiekviena gins savo vyra, vaika ar ka nors savo bet nepaziures tiesai i akis kad kaltas gali but ir artimas zmogus...

2

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

nu nez as kitu nemoku kaltinti be reikalo.

3

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

net nezinau del ko reiktu kaltinti sese, mama, drauge ar dar ka nors, nes jei kazkas santykiuose negerai, tai kalta as arba mano draugas, o ne kas nors kitas:V

4

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

Na visada lengviausia kaltinti kitus,...

5

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

priklauso nuo situacijos....
bet nematau reikalo kaltinti kitu del to ko kad pats nemoki susitvarkyti gyvenimo...

6

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

na visaip juk buna....visi esam zmones...

7

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

bukim paprasti, bet teisingi. mano nuomone, del blogu santykiu kalta arba vaikinas arba mergina. o priezasciu buna lb daug tongue

8

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

mano nuomone zmogaus be reikalo nekaltina tai gal autorius pats tiesiog lendi ne i savo reikalus ir taip atsitinka kad lieki kaltas:|:|

9

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

Zinot buna ir tokiu atveju kai buna kalti aplinkiniai, kurie kisosi ne i sawo reikalus ir daznai pridaro nemalonumu.
o seip tai manau kad wiskas priklauso nuo situacijos. Geriau pabandyk issikaiskinti kuo konkreciai ji tawe kaltina smile

10

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

Dalius, 24 parašė:

Nenoriu placiai papasakot savo istorijos. Bet klausimas toks ar jus kaltinat aplinkinius(pvz draugus, brolius, seses, biciulius ) del nepasesukusiu santykiu?. Kiek esu susidures tai del subirejusiu santykiu kaltindavo mane o ne savo vyra, drauga, vaika. Aisku kiekviena gins savo vyra, vaika ar ka nors savo bet nepaziures tiesai i akis kad kaltas gali but ir artimas zmogus...

... kelis kartus perskaiciusi.... primeciau, kad busi turbut brolis?... tai ka pridirbai, kad likai atpirkimo ozeliu?
... pati gyvenime nekaltinu nieko... gyvenimas, kaip mokykla, kuo daugiau pamokeliu, tuo daugiau smegeneliu.

11

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

Dalius, 24 parašė:

Nenoriu placiai papasakot savo istorijos. Bet klausimas toks ar jus kaltinat aplinkinius(pvz draugus, brolius, seses, biciulius ) del nepasesukusiu santykiu?. Kiek esu susidures tai del subirejusiu santykiu kaltindavo mane o ne savo vyra, drauga, vaika. Aisku kiekviena gins savo vyra, vaika ar ka nors savo bet nepaziures tiesai i akis kad kaltas gali but ir artimas zmogus...

as tai niekada neieskau kaltu kitur, pirma pasiziuriu savo klaidas...

12

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

na tikriausiai moteris labai stipriai isimylejus....ir nenori prarasti savo vyro...todel realu,kad kaltina broli jis juk artimas zmogus ir niekad nepabegs,nenusisuks,nes jis artimas,o ne vyras,kuris gali iseiti,jei kas nepatiks...

13

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

Taip taip, o dar ir merginai reikia pykty kazkur islieti, kad nesiseka seimyninis gyvenimas... big_smile
Ir tas pyktis isliejamas ant artimu zmoniu, daznai nekaltu visai del to... :V

14

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

As del nenusisekusiu santykiu kaltinu save

15

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

as sawes dazniausiai nekaltinu big_smile nes nemanau kad as viena kalta esu,  nes juk kaip zmones buna drauge ir kzk nepasiseka tada jau yra abieju problema smile na aisku nekaltinu zmoniu nesusijusiu su tuo visai smile

16

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

neverk, kad kas nors baigesi, nusisypsok, kad tai apskritai buvo.. Va taip reik mastyt:) bent jau stengtis...

17

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

zinoma gali buti kalti ir draugai ar artimi zmones. pati patyriau tai savo kailiu. svarbiausia kad vyras ir moteris issiaiskintu del ko viskas, ir reikia sugebeti vertinti ir atsirinkti tuos su kuom gali artimiau bendrauti. mes tai issisprendem ir isgelbejom savo santuoka. dabar jau penki metai atvirai pasikalbam pries kaltindami kitus ar save pati. esam laimingi. smile

18

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

Kas kaltas tas ir yra kaltinamas... Nors tai butu pats artimiausias zmogus.. Nors aisku nesinori pamatyti,kad kalciausias tas kuriuo labiausiai pasitiki ir pan.,bet tiesa yra tiesa;)

19

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

Na suprantu kaip butu kokia kalte tai pyktis sveikintinas dalykas smile. Bet kaip isvis nesusisijusi zmogu kaltina, zemina, isvis kaip pila pamazgas ant galvos melo pagalba tai jau nznau. Kaip be jokiu faktu snekos isveda ish savitvardos, baisus zodziai pasakyti atsaku tampa to zmogaus gyvenimo pazeminimu tai man nesuprantama. Geriau tie zodziai pasakyti atsaku butu virte mano veiksmais big_smile. Vnz pasislykstejau moterims smile

20

Re: Klausimas merginoms, moterims, zmonoms, motinoms.....

Be reikalo šlykštiesi moterimis,nors labai dažnai jos to vertos.:)Būk tolerantiškas,juk ir pats ne visada būni teisus.
Jei Tave apkaltino neteisingai,tai tikrai bjauru. Bet artimiems žmonems reikia atleisti. Tik galmažiau pasitiketi...