1

Tema: Gestu kalba

Ka manote apie tai?Is viso ka manote apie tokius zmogucius ir ar juos smerkiate ir kaip manote ar jiems sunku gyvenime? ar noretumet ismokti gestu kalba kad ir neesate kurcias?

2

Re: Gestu kalba

As net neisivaizduoju kaip galima smerkti?Jie tokie pat kaip ir visi.Pati noreciau ismokti gestu kalbos.GYVENTI JIEMS BUTU LENGVIAU,jei sia kalba moketu daugelis.

3

Re: Gestu kalba

Tai va Diana as ir pats daba pradejau mokintis ja man ziauriai patinka ir tie zmoguciai tokie nuosirdus.

4

Re: Gestu kalba

kodel tave sudomino tai?Ar tenka bendraut su tokiais?

5

Re: Gestu kalba

as tai naudojuosi gestu kalba tik sededamas uz masinos vairo big_smile big_smile big_smile  siais laikais gatvese tiek debilu :V :V :V

6

Re: Gestu kalba

siap idomu moket gestu kalba,bet ko gero nelengva ismokti kurcnebyliu kalba??Bet as ju nesmerkiu-nera del ko.Pati turiu pazystama kuri butent vartoja gestu kalba, kurios as nemoku bet ji mane supranta is lupu kalbos

7

Re: Gestu kalba

as kazkiek ja moku. idomu. va pvz galiu pamokyt kaip yra gestu kalba alus. isivaizduokit kad desine ranka spaudziat gaza su motociklu (kumsti sukinejam i virsu i apacia pakele ;]

8

Re: Gestu kalba

Viktorija, 25 parašė:

siap idomu moket gestu kalba,bet ko gero nelengva ismokti kurcnebyliu kalba??Bet as ju nesmerkiu-nera del ko.Pati turiu pazystama kuri butent vartoja gestu kalba, kurios as nemoku bet ji mane supranta is lupu kalbos


Viktorija tokiu kaip kurcnebyliu nera yra arba kurtieji arba neprigirdintys.
Diana taip mokinuosi as gestu kalba uztat ir uzvedziau tokia tema.
Siaip labai idomu mokintis man ziauriai patinka.


9

Re: Gestu kalba

siaip ta kalba idomus dalykas ir tikrai nesmerkiu tokiu zmoniu, net zaviuosi, kad jie nera nusivyle gyvenimu ir ismoksta gestu kalbas, kad taip uzpildytu bendravimo barjera. Bet kai einu ir ziuriu kaip jie staigiai makaluoja pirstai... nu tai ka as zinau.. kazkoks kosminis daiktas atrodo, bet antra vertus kai pagalvoji, kai pats kartais zodzius sumali...
Kaip mokytis sekasi?

10

Re: Gestu kalba

nu man tai gaila aisq kiekvienam j gaila bet nieko nepadarysi
kiekvieno zmogaus gyvenimas susiklosto ne taip kaip reikia wink

11

Re: Gestu kalba

as siek tiek irgi moku ta kalbele...:)

12

Re: Gestu kalba

moku faka apiem rankom rodyt, kartais ir koju pristais, ir dat su koja pamosikuot. mano gestu kalba visi supranta;) peec

13

Re: Gestu kalba

o mane domina gestu kalba,ji labai idomi man patinka stebeti zmones kurie kalba gestu kalba...tikrai nesmerkiu as tu zmoniu kurie ne mato ir ne girdi juk jie ne kalti kad tokie yra.turiu drauga kuris nemato,ir tikrai man patinka su juo bendrauti,nes zinai kad zemeje dar egzistuoja geris,nes jie viskuo dziaugiasi oi smagu

14

Re: Gestu kalba

Tokiems zmones tikrai nera lengva, jie negirdi tai ka mes girdim kiekviena diena,...Tad ju izeidineti ir uzgaulioti negalima, patys isivaizduokte, kaip jus jaustumetes, jei negirdetumet mylimu zmoniu balsu, pauksciu ciulbejimo, ir t.t.

15

Re: Gestu kalba

as pazystu ir jie yra man lb brangus nes yra mano seima,jie puikus zmones,o kad ismokti ta kalba tai uztektu ismokti raides kad butu galima susikalbeti

16

Re: Gestu kalba

Justas, 16 parašė:

siaip ta kalba idomus dalykas ir tikrai nesmerkiu tokiu zmoniu, net zaviuosi, kad jie nera nusivyle gyvenimu ir ismoksta gestu kalbas, kad taip uzpildytu bendravimo barjera. Bet kai einu ir ziuriu kaip jie staigiai makaluoja pirstai... nu tai ka as zinau.. kazkoks kosminis daiktas atrodo, bet antra vertus kai pagalvoji, kai pats kartais zodzius sumali...
Kaip mokytis sekasi?

A zinok aciu gan neblogai man patinka,tikrai labai patinka. o tavo nuomone gan idomi aciu tau labai.

17

Re: Gestu kalba

Agne, 16 parašė:

as siek tiek irgi moku ta klbele...:)

daug moki,kaip ismokai jei nepaslaptis?

18

Re: Gestu kalba

Augustinas, 21 parašė:

moku faka apiem rankom rodyt, kartais ir koju pristais, ir dat su koja pamosikuot. mano gestu kalba visi supranta;) peec


Aciu uz tikrai juokinga pasireiskima bet pabandyk tikra ismokt.;D

19

Re: Gestu kalba

Vaiva, 17 parašė:

o mane domina gestu kalba,ji labai idomi man patinka stebeti zmones kurie kalba gestu kalba...tikrai nesmerkiu as tu zmoniu kurie ne mato ir ne girdi juk jie ne kalti kad tokie yra.turiu drauga kuris nemato,ir tikrai man patinka su juo bendrauti,nes zinai kad zemeje dar egzistuoja geris,nes jie viskuo dziaugiasi oi smagu


Jo va sitoje vietoje Vaaivute pataikei tiesiai i 10 kad geris ir grozis per juos tikrai atsiranda gyvenime jie zymiai nuosirdesni.
Aciu ir tau uz nuomone.

20

Re: Gestu kalba

Indre, 19 parašė:

as pazystu ir jie yra man lb brangus nes yra mano seima,jie puikus zmones,o kad ismokti ta kalba tai uztektu ismokti raides kad butu galima susikalbeti

Bet Indrute juk visgi yra paprasciau parodyt daikta nei raidem po viena nemanai?Beja sakyk tiesa kad kurtieji visi vienas kita pazysta visoje Lietuvoje?Tu pvz.pazysti is Kauno daug kurciuju?