21

Re: Gestu kalba

Ingrida, 18 parašė:

Tokiems zmones tikrai nera lengva, jie negirdi tai ka mes girdim kiekviena diena,...Tad ju izeidineti ir uzgaulioti negalima, patys isivaizduokte, kaip jus jaustumetes, jei negirdetumet mylimu zmoniu balsu, pauksciu ciulbejimo, ir t.t.

Tikrai mergyt gryna tiesa aciu tau uz nuomone mergyt.

22

Re: Gestu kalba

Benas, 23 parašė:
Vaiva, 17 parašė:

o mane domina gestu kalba,ji labai idomi man patinka stebeti zmones kurie kalba gestu kalba...tikrai nesmerkiu as tu zmoniu kurie ne mato ir ne girdi juk jie ne kalti kad tokie yra.turiu drauga kuris nemato,ir tikrai man patinka su juo bendrauti,nes zinai kad zemeje dar egzistuoja geris,nes jie viskuo dziaugiasi oi smagu


Jo va sitoje vietoje Vaaivute pataikei tiesiai i 10 kad geris ir grozis per juos tikrai atsiranda gyvenime jie zymiai nuosirdesni.
Aciu ir tau uz nuomone.

cia ne pataikyta,cia paskiau ka manau apie tokius nuostabius zmones,kurie yra patenkinti gyvenimu kokie yra.jie nesiskundzia kad negirdi ar nemato ,jie ne tokie kaip mes dejuojantis del visko...jiems nereikia paguodos uzuojautos,tiek kiek mums...

23

Re: Gestu kalba

per kontrolinius gestu kalba gali labai praverst smile klasej buvom ismoke raides. cia tas pats, kas moketi dar viena kalba. klausykit, kas zino, o uzsienyje naudojami tokie patys simboliai kurciuju kalbai ? ta prasme, gautusi kaip ir universali visam pasauly vienoda kurciuju kalba.

24

Re: Gestu kalba

Vaiva, 17 parašė:
Benas, 23 parašė:
Vaiva, 17 parašė:

o mane domina gestu kalba,ji labai idomi man patinka stebeti zmones kurie kalba gestu kalba...tikrai nesmerkiu as tu zmoniu kurie ne mato ir ne girdi juk jie ne kalti kad tokie yra.turiu drauga kuris nemato,ir tikrai man patinka su juo bendrauti,nes zinai kad zemeje dar egzistuoja geris,nes jie viskuo dziaugiasi oi smagu


Jo va sitoje vietoje Vaaivute pataikei tiesiai i 10 kad geris ir grozis per juos tikrai atsiranda gyvenime jie zymiai nuosirdesni.
Aciu ir tau uz nuomone.

cia ne pataikyta,cia paskiau ka manau apie tokius nuostabius zmones,kurie yra patenkinti gyvenimu kokie yra.jie nesiskundzia kad negirdi ar nemato ,jie ne tokie kaip mes dejuojantis del visko...jiems nereikia paguodos uzuojautos,tiek kiek mums...

oi patikek kiek reikia i dar labai daug savo kailiu tai patyriau.

25

Re: Gestu kalba

Aleksandras, 21 parašė:

per kontrolinius gestu kalba gali labai praverst smile klasej buvom ismoke raides. cia tas pats, kas moketi dar viena kalba. klausykit, kas zino, o uzsienyje naudojami tokie patys simboliai kurciuju kalbai ? ta prasme, gautusi kaip ir universali visam pasauly vienoda kurciuju kalba.

Siaip tai muu Lietuviu kurciuju kalba labai panasi i rusu ir visu baltijos saliu,o val anglu ir kitu visu skiriasi kiek zinau.

26

Re: Gestu kalba

Benai nesupratau,taves ko jiems reikia paguodos?niu  as tai su, kuriais bendravau tai jiems to nereikia,jie nemegsta kai zmones skirsto....niu ziauru kai einant gatve visi ziuri...kaip man einant su savo draugu,miestelyje net suaauge zmones tokius nekokius zodziu kad pasake net apsalau(ziurek eina kurmis) tiesa pasakius tokie zodziai sukreciantys....

27

Re: Gestu kalba

Man labai patiktu ismokti gestu kalba, as zaviuosi, kad galima ir ne garsiniu budu susisneketi

28

Re: Gestu kalba

Benas, 23 parašė:
Agne, 16 parašė:

as siek tiek irgi moku ta klbele...:)

daug moki,kaip ismokai jei nepaslaptis?

sakau SIEK TIEK, mane mociute mokino;)

29

Re: Gestu kalba

Kur mokiniesi gestu kalbos?

30

Re: Gestu kalba

as???

31

Re: Gestu kalba

Rasa, 29 parašė:

Man labai patiktu ismokti gestu kalba, as zaviuosi, kad galima ir ne garsiniu budu susisneketi


na taip va tas dalykas yra labai idomu tuo labiau kad uzsienyje manau nesunkiai susisneketum kad ir nemokedamas uzsienio kalbos.:)

32

Re: Gestu kalba

Austeja, 20 parašė:

Kur mokiniesi gestu kalbos?


turiu draugu kurciuju.:D

33

Re: Gestu kalba

Vaiva, 17 parašė:

Benai nesupratau,taves ko jiems reikia paguodos?niu  as tai su, kuriais bendravau tai jiems to nereikia,jie nemegsta kai zmones skirsto....niu ziauru kai einant gatve visi ziuri...kaip man einant su savo draugu,miestelyje net suaauge zmones tokius nekokius zodziu kad pasake net apsalau(ziurek eina kurmis) tiesa pasakius tokie zodziai sukreciantys....

na zinai ta paguoda yra tada reikalinga kai jiems yra ypac sunku tarkim po kazkokio sukreciancio ivykio,nes jie tada greiciau paluzta as va apie ka snekejau mergyt.supranti?
o kad zmones taip juos vadina yra tikrai negrazu ir netaktiska,bet jauciu taip elgesi tik to kaimo jaunimas tiesa?

34

Re: Gestu kalba

ne deje ne...zmones suaauge kai seniau negaledavo rodytis tokie zmones kaip akli ir kita negalia turintiems tai vis dar yra smerkiami tokie zmones.ne tikrai jie ne taip greit palusta,nes jie kaip uzgrudinti...:(

35

Re: Gestu kalba

Vaiva, 17 parašė:

ne deje ne...zmones suaauge kai seniau negaledavo rodytis tokie zmones kaip akli ir kita negalia turintiems tai vis dar yra smerkiami tokie zmones.ne tikrai jie ne taip greit palusta,nes jie kaip uzgrudinti...:(

o dzieve tada tikrai baisu.O del uzsigrudinimo na nezinau ar jie jau tokie uzsigrudine zinai jie yra labai pavydus ir tikrai nera uzgrudinti gyvenimiskos patirties,jka manai pas juos kitokia sirdele?

36

Re: Gestu kalba

na tai parodykit zenkliukus kokius mokat.

37

Re: Gestu kalba

Benas, 23 parašė:

na tai parodykit zenkliukus kokius mokat.


kaip tu isivaizduoji juos cia parodyti reiktu? :V big_smile

38

Re: Gestu kalba

nu apibudint:)

39

Re: Gestu kalba

Benas, 23 parašė:

nu apibudint:)

geria jeigu lengvai apibudinti galima wink bet yra tokiu gestu kuriuos tikrai butu sunku nupasakoti :V big_smile

40

Re: Gestu kalba

nu pvz?