1

Tema: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

nu tai va norejau paneliu ir vaikinu paklaust ar labai daug buna kraujo per pirmaji karta???

2

Re: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

jei uzsiimi kokiuo nors sportu - gali ir visai nebuti, bet gali buti ir ojojoi smile

3

Re: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

tu cia padiskutuot atejai ar apklausas daryt?

4

Re: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

Gintaras, 24 parašė:

tu cia padiskutuot atejai ar apklausas daryt?

ispradziu klausines o poto jau diskutosim wink

5

Re: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

na priklauso ir nuo to kiokio storio yra tavo mergystes pleve nes pas visas jos skirtyngos

6

Re: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

pabandyk ir paziurek ? big_smile pasiklausk ginokologes ?.. na man tai nebuvo kraujo big_smile jei klausi manes

7

Re: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

Nzn..man paciam tai nebuvo isvis..:D O siaip moterim teko daryti tik viena pana, tai kiek pamenu nebuvo jo isvis, arba buvo tiek mazai kad as net nepastebejau..nes nesidomejau labai krauju..:D

8

Re: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

seip ivairiai buna.asmeniskai nemaciau kad butu kaip sake tomas isvis be kraujo.dazniausiai buna nu netaip daug jo bet buna arba nemazai kai bega bega bega bega ;]

9

Re: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

Arunas, 20 parašė:

seip ivairiai buna.asmeniskai nemaciau kad butu kaip sake tomas isvis be kraujo.dazniausiai buna nu netaip daug jo bet buna arba nemazai kai bega bega bega bega ;]

buna buna be kraujo, teko paciam isitikinti big_smile big_smile big_smile

10

Re: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

Giedre, 20 parašė:

na priklauso ir nuo to kiokio storio yra tavo mergystes pleve nes pas visas jos skirtyngos

o tu matyt mokykloje buvai bloga mergaite ir nesimokei biologijos pamokose smile

11

Re: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

teko pora kartu aptureti sita dziaugsma, pas abi skirtingaii, pas viena siek tiek buvo, o pas kita visai nebuvo...

12

Re: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

gali ir visai nebut priklauso nuo organizmo nu ir jei sportuoji

13

Re: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

Man tai per pirma karta kraujo nedaug buvo, o per antra - kaip pasipyle...

14

Re: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

visiem skirtingai man nebvuvo visai./..l

15

Re: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

sako kai kurie zmones jei nera kraujo per pirma karta, mergina gali buti be mergystes pleves..., bet gal tai tik pramanymas

16

Re: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

Sabina, 16 parašė:

sako kai kurie zmones jei nera kraujo per pirma karta, mergina gali buti be mergystes pleves..., bet gal tai tik pramanymas

Ne prasimanymas smile mergina gali ir pati nezinoti, kad jos nebeturi. Man taip buvo. vaikystej karta ziauriai kritau nuo dviracio ir susimusiau TEN, biski kraujavo. O pirmo karto metu nieko nejauciau nemalonaus ir kraujo tikrai nebuvo smile vat taip smile

17

Re: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

P.S. temos autorei: jei taip bijai kraujo ir skausmo, gali tai pasidaryti sau pati ir pirmas kartas su vaikinu bus be kliuciu wink taip vakaruose mergaites seniai daro.

18

Re: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

Gintaras, 24 parašė:
Giedre, 20 parašė:

na priklauso ir nuo to kiokio storio yra tavo mergystes pleve nes pas visas jos skirtyngos

o tu matyt mokykloje buvai bloga mergaite ir nesimokei biologijos pamokose smile

o kam tos pamokos?

19

Re: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

nu man tai nebuwo,nes as kokius 5-6 metus sportawau...istikro kiekwienai skirtingai...;)

20

Re: ...ar daug kraujo buna per pirma karta?

o as nemaciau:D