1

Tema: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

man labai idomi merginu ir uzsukanciu vaikinu nuomone ar tatuiruote merginas puosia ar kas mano kitaip?

2

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

ziurint kur ir kokia tattoo;]]] pati viena turiu ir daugeliui ji patinka;]]] playboy zuikuti apacioje ant pivo;]]] manau grazu kai is po kelniu kyso sone dvi ausytes;]]

3

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

tikrai super tatuiuote, na manoji siandien bus padaryti virs uzpakaliuko:)

4

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Lina, 18 parašė:

tikrai super tatuiuote, na manoji siandien bus padaryti virs uzpakaliuko:)


labai nebloga vieta tatoo wink kai pasidarysi, nufotkink ir asiusk paziureti wink ivertinsiu ar grazu big_smile big_smile big_smile

5

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

puosia ta, kuri ir puosias ja......cia pagal kiekvieno zmogaus skoni wink
siaip manau mazytes ir dailutes ir tam mtikrose vietose esancios turetu graziai atrodyti

6

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

labai gera vieta vieta virs uzpakaliuko, mano pazistama turi skorpiona, mm.. jaudina net! big_smile

7

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

dabar tai puosia, bet besidarant reikia galvoti apioe ateiti, juk kai pasens moteriske tatiuruote bus visa susirauikslejusi ir atrodys apgailetinai, tikrai bus bjauru....

8

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Puosia beabejo..Aisku jei ji neperdidele ir tinkama..Galvoju savo panai padaryt..:D

9

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Augustinas, 19 parašė:

dabar tai puosia, bet besidarant reikia galvoti apioe ateiti, juk kai pasens moteriske tatiuruote bus visa susirauikslejusi ir atrodys apgailetinai, tikrai bus bjauru....

Kas i ja ziures kai ji bus pasenusi? Niekam bus neidomu..:D

10

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

bjauru IMHO

11

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Jaunystėje gerai tatoo,o kaj pasensti atrodo siaubingai...

12

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

bet juk tai kas grazu daroma dabar, niekas negalvoja apie senatve... beto senatveje niekas tavo tos tatuiruotes nematys, isskyrus vyra, o tam vyrui jau bus negalvoj susiraukslejusi ji ar ne....

13

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

na stai cia mano tattoo, bet ji dar gyja, todel fotkeje nebus lygi ji dar su sasiukais, bet ornamentas matyti:)http://forumas.ieskok.lt/imgload/1290

14

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

O mano nuomoine tatuiruotes negrazu:)

15

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

na manyciau branguciai kad tatoo na tikrai prideda tokio erotiskumo ne tik merginai bet ir vaikinui,aisku senatve lieka senatve,bet ar jus jau seni juk imkim is gyvenimo viska ka jis duoda as uz tatoo.

16

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Tatoo grazu, bet tik tol kol jos netampa manija.

17

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

man grazu, kaikuriom..:)

18

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

tatoo tai zeurei grazu ypac graziom merginom ant grazaus kuno smile bet jeigu pasidaro nutukusios mergos tai slykstu.

19

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Mantai o tos nutukusios irgi tikriausiai nori buti grazios, nors tiesa sakant ir man slykstu, kai ant iskritusiu lasiniu dar ir tatiuruote matosi:::532

20

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

manau kad kol esi jauna , tai grazi, geroj vietoj pritaikyta tatu visai nieko, bet pagalvojus kas bus kai pasensi tas grozis isblesta... todel manau kad galima issiverst ir be jos:)