21

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Svarbiausia, manau, tatuiruotes vieta. Jei negimdziusi mergina darosi tatoo ant pilvo - tai labai kvail; Visada atvirose kuno vietose, pvz. rankos, kulksnis -  na pries tai laaaabai gerai reikia pagalvoti ar kai oda pasens ar sakykim pereisi i labai oficialu darba, ta tatoo netrugdys..
As turiu tatoo nugaros virsuje - tarp kaklo ir stuburo - labai praktiska, nes betkada galiu uzdengt plaukais ar drabuziu smile

22

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

nera neuzdengiamos vietos...nebent veidas...visada gali rasti iseiti..ir nera chia ko ziuret i ta senatve..Pirma dagyvenkim iki jos...juk sena budama neisi ir nerodysi savo pilvo su play_boy zuikuciu... jei gyvensim taip toli ziuredami i ateiti nieko gero neiseis...

23

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Roberta, 18 parašė:

nera neuzdengiamos vietos...nebent veidas...visada gali rasti iseiti..ir nera chia ko ziuret i ta senatve..Pirma dagyvenkim iki jos...juk sena budama neisi ir nerodysi savo pilvo su play_boy zuikuciu... jei gyvensim taip toli ziuredami i ateiti nieko gero neiseis...

Netiesa. Jaunyste - kvailyste. Taip sakoma ne veltui.  Be to, protingi zmones visda galvoja toli i prieki, tik nesubrendeliai gyvena sia diena negalvodami apie savo veiksmu pasekmes.

PS: playboy zuikitis - kvailiausia tattoo kokia tik gali buti..

24

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

jei žmogus tatuiruotas, galima įtarti, kad jis nepilnavertis

25

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Vidmantas, 57 parašė:

jei žmogus tatuiruotas, galima įtarti, kad jis nepilnavertis

vo, sitai minciai pritariu! big_smile jei kazka dasipaisai ant kuno, vadinas tau jame kazko truksta ir esi juo nepatenkintas big_smile

26

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Aleksandras, 21 parašė:
Vidmantas, 57 parašė:

jei žmogus tatuiruotas, galima įtarti, kad jis nepilnavertis

vo, sitai minciai pritariu! big_smile jei kazka dasipaisai ant kuno, vadinas tau jame kazko truksta ir esi juo nepatenkintas big_smile

Visiskos nesamones, na bent jau ne visais atvejais. Mano nuomone, tatto turi tureti prasme ir  didele reiksme jos savininkui. Grozis - tik viena is keletos priezasciu, tad tikrai ne del nepilnavertiskumo jausmo hmm

27

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

man tai priklauso nuo dydzio,pati noreciau tureti bet negaleciau istverti ilgai nes man viskas greit nusibosta...bet mieliau man matyti vaikinus su tatoo

28

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

tatoo turetu darytis vaikinai , panelem grazu kai ju nesimato jos buna sexi vietose , va tai prikolas smile

29

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

as turiu pora tato ir dziaugiuosi jomis dabar negalvodama apie senatve

30

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Na jei tatoo nera milzinisko ir tinkamose vietose tai grazu...ir nemanau kad veliau galetu (senatveje) buti del to problemu ar kur darbe...gi siais laikais viskas galima...galima ir pasalinti tatuiruotes ir darytis laikinas, jeigu esi isitikines kad gali pabosti viena tatuiruote...

31

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

nu cia ziurint kokia ta tetuiruote jei kokia didziule tai nemanau kad tai grazu bet jei mazute tai labai fainai

32

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

o pati ar darytum?

33

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

mano mama turi wirs uzpakalio tatoo

34

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Idilija, 24 parašė:
Aleksandras, 21 parašė:
Vidmantas, 57 parašė:

jei žmogus tatuiruotas, galima įtarti, kad jis nepilnavertis

vo, sitai minciai pritariu! big_smile jei kazka dasipaisai ant kuno, vadinas tau jame kazko truksta ir esi juo nepatenkintas big_smile

Visiskos nesamones, na bent jau ne visais atvejais. Mano nuomone, tatto turi tureti prasme ir  didele reiksme jos savininkui. Grozis - tik viena is keletos priezasciu, tad tikrai ne del nepilnavertiskumo jausmo hmm

kas vienam grozis - kitam kuno darkymas, neapsoliutink savo ir neniekink kitu nuomones, suaugusi esi, o kalbi kaip vaikas

35

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Ka manot apie skorpiono tatuiruote ant mentes?Kita men noriu darytis, tai ir kitu nuomones parupo.:)

36

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Evelina, 20 parašė:

Ka manot apie skorpiono tatuiruote ant mentes?Kita men noriu darytis, tai ir kitu nuomones parupo.:)

as nenoreciau kad mano mergina tatuiruotusi ar butu tatuiruota, bet jei tau ir tavo artimiem zmonem tas grazu ir priimtina, tai kodel ne, tik pries tai gerai pagalvok, nes visgi yra tokiu konservatyviu ir kvailu zmoniu kaip as, kuriem tai neatrodo solidu ir protinga, todel jei kada nors tarkim ateitum pas mane isidarbint, ir tektu rinktis tarp tatuiruoto ir netatuiruot zmogaus, visiem kitiem kriterijam esant vienodiem, pirmenybe teikciau neatatuiruotajam(-jai)

37

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Idilija, 24 parašė:
Roberta, 18 parašė:

nera neuzdengiamos vietos...nebent veidas...visada gali rasti iseiti..ir nera chia ko ziuret i ta senatve..Pirma dagyvenkim iki jos...juk sena budama neisi ir nerodysi savo pilvo su play_boy zuikuciu... jei gyvensim taip toli ziuredami i ateiti nieko gero neiseis...

Netiesa. Jaunyste - kvailyste. Taip sakoma ne veltui.  Be to, protingi zmones visda galvoja toli i prieki, tik nesubrendeliai gyvena sia diena negalvodami apie savo veiksmu pasekmes.

PS: playboy zuikitis - kvailiausia tattoo kokia tik gali buti..

....ateities suplanuoti negali, nes bet kada bet kas gali nutikti. Todel ir reikia gyventi sia diena, nes niekada nezinai kas nutiks rytoj. Saus i galva ir pasidarysiu as tatoo, ir ka? Jei pries kiekviena veiksma galvosiu kas bus, kokios bus pasekmes kai pasensiu ar pan., bus nuobodu! O as noriu gyvent linksmai! Ir kai pasensiu visiem tikrai bus dzin kas ant mano kuno. Bent jau pati atsiminsiu kad gera jaunyste apturejau, nuveikiau si ta linksmo ir smagaus, o ne tik atsisakiau malonumu galvodama kas bus po 60 metu... vat taip vat.  smile

38

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Karolina, 18 parašė:
Idilija, 24 parašė:
Roberta, 18 parašė:

nera neuzdengiamos vietos...nebent veidas...visada gali rasti iseiti..ir nera chia ko ziuret i ta senatve..Pirma dagyvenkim iki jos...juk sena budama neisi ir nerodysi savo pilvo su play_boy zuikuciu... jei gyvensim taip toli ziuredami i ateiti nieko gero neiseis...

Netiesa. Jaunyste - kvailyste. Taip sakoma ne veltui.  Be to, protingi zmones visda galvoja toli i prieki, tik nesubrendeliai gyvena sia diena negalvodami apie savo veiksmu pasekmes.

PS: playboy zuikitis - kvailiausia tattoo kokia tik gali buti..

....ateities suplanuoti negali, nes bet kada bet kas gali nutikti. Todel ir reikia gyventi sia diena, nes niekada nezinai kas nutiks rytoj. Saus i galva ir pasidarysiu as tatoo, ir ka? Jei pries kiekviena veiksma galvosiu kas bus, kokios bus pasekmes kai pasensiu ar pan., bus nuobodu! O as noriu gyvent linksmai! Ir kai pasensiu visiem tikrai bus dzin kas ant mano kuno. Bent jau pati atsiminsiu kad gera jaunyste apturejau, nuveikiau si ta linksmo ir smagaus, o ne tik atsisakiau malonumu galvodama kas bus po 60 metu... vat taip vat.  smile

tatuiruotes tau labai linksmas dalykas atrodo?

39

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Nesakau kad pralinksmeju pamacius, bet blogo nieko tame nematau.

40

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Karolina, 18 parašė:

Nesakau kad pralinksmeju pamacius, bet blogo nieko tame nematau.

tai kuo tada siejasi tatuiruote ir linksmas gyvenimas?