41

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Evelina, 20 parašė:

Ka manot apie skorpiono tatuiruote ant mentes?Kita men noriu darytis, tai ir kitu nuomones parupo.:)

jei tas skorpioniukas bus nedidelis, tuomet grazu, taciau jei didelis tai nelabai
dovydai norejau pasiteirauti, ar kiekviena savo darbuotoja apzirinetum? big_smile

42

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

technine apziura turetu praeit;) reikia kebulo defektus isaiskint:)

43

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

smaikstuolis, kaip gaila mano darbdavys tu nebutum, technines apziuros nepraeiciau

44

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

ka padarysi, kita vertus toj apziuru srity klesti korupcija

45

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

big_smile vadinasi galimas papirkimas? ir dar turiu sansu buti priimta be texnines apziuros...

46

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

be technines apziuros nieko nebus, bet zinai, per ta apziura, esant tam tikrom aplinkybem, galima elgtis ne taip principingai ir kai kuriu defektu nepastebeti:)

47

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

visi jus vyrai vienodi:) pasakot viena, o darot kita:) kai perskaiciau tavo komentara iskarto susidariau nuomone jog kad ir koks bebutu darbas, ir kaip tu sakai visi kiti kriterijai butu vienodi visvien pasirinktum grazute mergaite su tattoo, nei kokia mokslo ziurkute su akiniai 5 diametru, bet be tattoo

48

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Lina, 18 parašė:

visi jus vyrai vienodi:) pasakot viena, o darot kita:) kai perskaiciau tavo komentara iskarto susidariau nuomone jog kad ir koks bebutu darbas, ir kaip tu sakai visi kiti kriterijai butu vienodi visvien pasirinktum grazute mergaite su tattoo, nei kokia mokslo ziurkute su akiniai 5 diametru, bet be tattoo

o tu i viska ka as cia parasiau paskutiniuose postuose ziuri labai rimtai?

49

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Dovydas, 22 parašė:
Lina, 18 parašė:

visi jus vyrai vienodi:) pasakot viena, o darot kita:) kai perskaiciau tavo komentara iskarto susidariau nuomone jog kad ir koks bebutu darbas, ir kaip tu sakai visi kiti kriterijai butu vienodi visvien pasirinktum grazute mergaite su tattoo, nei kokia mokslo ziurkute su akiniai 5 diametru, bet be tattoo

o tu i viska ka as cia parasiau paskutiniuose postuose ziuri labai rimtai?

antras dalykas tu iskarto lygini grazute mergaite su tatoo su negrazute mergaite be tatoo, gal tada islyginkim - grazute mergaite be tatoo pries grazute mergaite su tatoo? rinkciausi be

50

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

neziuri i tai rimtai, taciau islyginkim dar jei ta su tattoo butu grazesne uz ta grazute be tattoo...
jusu vyru mastymas ir kitas dalykas krypsta ten kur graziau

51

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

taigi vel nelygu, viena grazesne, kita maziau grazi. bet jei rinkciausi mergina nuotykiui - tada taip, rinkciausi grazesne su tatoo, jei rinkciausi darbuotoja ir skirtusi tik grozis, tuomet be tatoo, jei rinkciausi mergina, tada tatuiruotos atsidurtu saraso gale

52

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

zodziu gana, nes nukrypom nuo temos:) man tiesa sakant din su tattoo rinktumeisi ar be:) as turiu tattoo ir man grazu, cia jau kiekvieno skonio reikalas, taciau kai p[amilsti zmogu tau buna dzin su tattoo jis ar be, taip pat ir su darbuotoju ir su vieno nuotikio mergina ar su kuo kitu.. tatuiruote nekeicia zmogaus kaip asmenybes, jis lieka toks pat mielas ar piktas, grazus ar negrazus, draugiskas ar nedraugiskas, seksualus ar ne... ir tikrai nesutiksiu del del siokios tokios diskriminacijos del zmogaus su tatuiruote ir be jos..

53

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

taip tatoo nekeicia asmenybes, tik siek tiek ja atskleidzia, cia gi tas pats kas drabuziai, makiazas, sukuosena, jei pas mane ateis mergina ar vaikinas su skiautere, ar peroksidiniais plaukais ir plastikiniais roziniais auskarais man tas si ta sakys apie zmogaus asmenybe

54

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Dovydas, 22 parašė:
Karolina, 18 parašė:

Nesakau kad pralinksmeju pamacius, bet blogo nieko tame nematau.

tai kuo tada siejasi tatuiruote ir linksmas gyvenimas?

Ideja pas mane buvo ta, kad linksmai gyvent - reiskia gyvent neuzsigruzinus bereikalingom mintim apie ateiti ir dabartiniu veiksmu pasekmes daug metu i prieki.. wink

55

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Karolina, 18 parašė:
Dovydas, 22 parašė:
Karolina, 18 parašė:

Nesakau kad pralinksmeju pamacius, bet blogo nieko tame nematau.

tai kuo tada siejasi tatuiruote ir linksmas gyvenimas?

Ideja pas mane buvo ta, kad linksmai gyvent - reiskia gyvent neuzsigruzinus bereikalingom mintim apie ateiti ir dabartiniu veiksmu pasekmes daug metu i prieki.. wink

gaila, kad galvojimas tau atrodo liudnas ir gruzinantis dalykas, nereikia labai ilgai laukt, kai pradesi pati save issilaikyt pradesi ir apie ateiti galvot, tiesa, cia tatuiruotes sioje vietoje ne prie ko.
o darantis tatuiruote uztektu, bent apie dabarti pagalvot

56

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

niu dovydai pabuk toks saunuolis ir pagrisk  koks gi tada tau atrodo zmogus su tatuiruote?
nejau nuo tatuiruotes jam protas suminkteja? ar manai kad jis yra laisvo elgesio? as manau, kad ekstravagantiskas zmogus arba tas, kuris nevaiksto kaip visi, tiesiog nera isipraudes i tuos remus... jis bando issireiksti ir kaip sake karolina linksmiau gyventi, kai neesi banalybe kaip kiti... as nesakau, kad butent tatuiruote leidzia tau issireiksti, tai gali buti zmogaus stiliu, kitos poziuris i gyvenima, nes domejimasis kazkuom kitu...

57

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

1. manau, siais laikais neran ieko banalesnio kaip bandyti issiskirti tatuiruote.
2. del smegenu minkstejimo jau parasiau, paskaityk keliais postais auksciau, tikiuos suprasi.
3. ka manau apie tatuiruotus zmones? man tatuiruote sukelia tokias pat emocijas, kaip dirzas su didziule "D&G" sagtim, didziule auksine grandine virs storo pilvo, peroksidiniai plaukai, neoniniai purkstukai ant vago produkcijos ir t.t. kitaip sakant tai beskonybes ir tustybes simbolis.

taciau visa tai tik mano kukli nuomone, kuri tikiuosi jum nesukels nemaloniu emociju

58

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

kokias tavo paziuras i gyvenima simbolizuoja tavo tatuiruote? neva laisve ir isskirtinuma? o gal kokia gilesne prasme turi?

59

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

visu pirma tu ta savo menkute nuomone bandai prikisti visiem, visu antra tatuiruote nereiskia, kad zmogus yra neskoningas ir nelygink jos su levu tipo dolce dirzeliu, ar striukes is "versace"... visu trecia, mano tatuiruote neturi simbolizuoti mano gyvenimo ar dar ko panasaus... as ja pasidariau del saves, del savo noro... o del mano paziuru i gyvenima? jos tokios pat kaip ir daugelio zmoniu... mn yra svarbus mokslai, as ruosiuosi istoti i univera ir studijuoti stomatologija, kurti savo karjera toliau, taip pat kaip daugelis zmoniu noriu isteketi, sukurti seima, pagimdyti vaiku, o veliau laimingai pasenti... taciau nors uzmusk, nematau cia nieko del ko man trukdytu tatuiruote... o jei sakysi, kad pas tatuiruota stomatologa nevaikstai, tai kyla dar vienas klausymas ir juos nurengineji?

60

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Lina, 18 parašė:

visu pirma tu ta savo menkute nuomone bandai prikisti visiem, visu antra tatuiruote nereiskia, kad zmogus yra neskoningas ir nelygink jos su levu tipo dolce dirzeliu, ar striukes is "versace"... visu trecia, mano tatuiruote neturi simbolizuoti mano gyvenimo ar dar ko panasaus... as ja pasidariau del saves, del savo noro... o del mano paziuru i gyvenima? jos tokios pat kaip ir daugelio zmoniu... mn yra svarbus mokslai, as ruosiuosi istoti i univera ir studijuoti stomatologija, kurti savo karjera toliau, taip pat kaip daugelis zmoniu noriu isteketi, sukurti seima, pagimdyti vaiku, o veliau laimingai pasenti... taciau nors uzmusk, nematau cia nieko del ko man trukdytu tatuiruote... o jei sakysi, kad pas tatuiruota stomatologa nevaikstai, tai kyla dar vienas klausymas ir juos nurengineji?

matau kad melabai supranti ka as noriu pasakyti. su kuo as lyginu tatuiruotes ir kokias asociacijas man jos kelia yra tik mano vieno reikalas, tu manes klause to, as atsakiau. taciau tavo kalbos stilius ir argumentacija yra tik dar vienas precedentas tokiai mano nuomonei isitvirtinti.
Galime pazvelgti i tai filosofiskai, kas tai yra tatuiruote? piesinys ant kuno? paveikslas? tai vat as nesuprantu kokia prasme "kabinti" PIGU (nesu mates realia menine verte turincios tatuiruote) paveiksla ant savo kuno, kurio beveik neimanoma "nukabinti" be pasekmiu. nebent galbut laikai savo tatuiruote sedevru, bet manau naturalus kunas ir oda yra kurkas tobulesnis kurinys. nori issiskirti - nusipirk grazu ruba, skoningus auskarus, pasidaryk issiskiriancia sukuosena, pradek sportuoti ir t.t. yra pilna budu tai padaryti ir tokiu budu, kurie nesukelia negriztamu pasekmiu.
o i stomotologus as jau nesikreipsiu turbut niekada, pastaruoju metu kazkodel priimta juos vadinti odontologais. ir sioje vietoje matau, kad visiskai nesupratai ka norejau pasakyti, reikalas tas, kad bent jau siuo atveju tai kas pasakyta supranti pazodziui ir neizvelgi to, kas po tais zodziais slepiasi.