61

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

leidi suprasti tik viena, kad su savo nuomone bandai sumenkinti kitu nuomone... ne visuomet issiskirti is minios reiskia apsivilkti barbiskus drabuzius ir po miesta kaip po podiuma...  yra ir daugiau budu kitokiu, gylesniu pamastymu (kaip pats sakai)...lr is tavo nuomones, tiksliau to ka tu cia rasei, galima suprasti, kad esi materialistas.. o negriztama gali buti daug kas ne tik tatuiruote... beje, jei nematei tikrai demesio vertu tatuiruociu vadinasi jomis nesidomejai, turiu drauga menininka ant kurio nugaros istatuiruotas jo paties piesinys, kuriame galima rasti gilia prasme, taip mano piesinys ant kuno nera tobulas ar koks sedevras, tai tiesiog ta tatuiruote, kuria man nupiese ir man ji patiko, metai laiko apsiprantant su ja ant popieriaus ir galiausiai perkelimas ant kuno... o savo, "perdeto" isprusimo gali cia nedemonstruoti, nes tavo ziniai tikrai zinau kaip jie dar vadinami, tai yra mano ateities svajone, kuria ruosiuosi realizuoti ir patikek apie ja zinau kurkas daugiau nei tu...
cia tu teigi, kad realizuoti save zmogus gali ir kitaip ir iskyla klausymas kaipgi save realizuoji tu? beje sportas neiskirtinumas jei tai nera profisionalus sportas, nes i "kacialka" (kaip daugelis vadina) vaiksto kas ketvirtas kiemo baxuriukas. jei jau tu, toks skoningo apsirengimo ir mados zinovas, tai kodel net savo foto neidedi, ar skaitai, kad tokiam protingam, skoningam ir visokiam kitam ne lygis saves parodyti?

62

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

as tik leidziu suprast, kad man nepatinka tatuiruotes ir tau paprasius, ar pareikalavus pabandziau paaiskint kodel man jos nepatinka, gaila, kad tie argumentai tau atrode menkinantys, bet tikiuosi bent kai kurie is ju priverte susimastyti.
tikrai tatuiruotem nesidomejau ir nesidomiu, bet, deja, kuo toliau tuo daugiau ju tenka matyti, jau vien del to tai neatrodo geresnis budas issiskirti is minios, negu barbiska apranga, ar soliariume paskrudes kunas, ir nemaciau tokios tatuiruotes, kuri man pasirodytu turinti nors kiek didesne menines ar dar kazkokia verte. kokia gilia prasme galima rasti tavo draugo menininko tatuiruoteje?
is kuriu mano pasakymu nusprendei, kad esu materialistas?:) tiesa sakant anksciau ir pats taip maniau, bet jau keleta metu manau visiskai atvirksciai ir nelabai isivaizduoju, kurie mano zodziai leido taip pagalvoti?
o kadangi cia ne apie mane diskutuojam, tai mano asmenybes aprasymas neturetu tureti itakos diskusijai, lygiai taip pat kaip kad faktas, kad tu ketini studijuoti "stomatologijoje", linkiu tau sekmes tai darant ir viskas:)

63

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Dovydas, 22 parašė:
Karolina, 18 parašė:
Dovydas, 22 parašė:
Karolina, 18 parašė:

Nesakau kad pralinksmeju pamacius, bet blogo nieko tame nematau.

tai kuo tada siejasi tatuiruote ir linksmas gyvenimas?

Ideja pas mane buvo ta, kad linksmai gyvent - reiskia gyvent neuzsigruzinus bereikalingom mintim apie ateiti ir dabartiniu veiksmu pasekmes daug metu i prieki.. wink

gaila, kad galvojimas tau atrodo liudnas ir gruzinantis dalykas, nereikia labai ilgai laukt, kai pradesi pati save issilaikyt pradesi ir apie ateiti galvot, tiesa, cia tatuiruotes sioje vietoje ne prie ko.
o darantis tatuiruote uztektu, bent apie dabarti pagalvot

Zuikeli, ismok skaityt wink

64

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Karolina, 18 parašė:
Dovydas, 22 parašė:
Karolina, 18 parašė:
Dovydas, 22 parašė:
Karolina, 18 parašė:

Nesakau kad pralinksmeju pamacius, bet blogo nieko tame nematau.

tai kuo tada siejasi tatuiruote ir linksmas gyvenimas?

Ideja pas mane buvo ta, kad linksmai gyvent - reiskia gyvent neuzsigruzinus bereikalingom mintim apie ateiti ir dabartiniu veiksmu pasekmes daug metu i prieki.. wink

gaila, kad galvojimas tau atrodo liudnas ir gruzinantis dalykas, nereikia labai ilgai laukt, kai pradesi pati save issilaikyt pradesi ir apie ateiti galvot, tiesa, cia tatuiruotes sioje vietoje ne prie ko.
o darantis tatuiruote uztektu, bent apie dabarti pagalvot

Zuikeli, ismok skaityt wink

ismok galvot stirnute;)

65

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Karolina, 18 parašė:
Dovydas, 22 parašė:
Karolina, 18 parašė:
Dovydas, 22 parašė:
Karolina, 18 parašė:

Nesakau kad pralinksmeju pamacius, bet blogo nieko tame nematau.

tai kuo tada siejasi tatuiruote ir linksmas gyvenimas?

Ideja pas mane buvo ta, kad linksmai gyvent - reiskia gyvent neuzsigruzinus bereikalingom mintim apie ateiti ir dabartiniu veiksmu pasekmes daug metu i prieki.. wink

gaila, kad galvojimas tau atrodo liudnas ir gruzinantis dalykas, nereikia labai ilgai laukt, kai pradesi pati save issilaikyt pradesi ir apie ateiti galvot, tiesa, cia tatuiruotes sioje vietoje ne prie ko.
o darantis tatuiruote uztektu, bent apie dabarti pagalvot

Zuikeli, ismok skaityt wink

neturiu ka pasakyti, nebent gal ismok galvoti, stirnute, ir sugalvok kokia nors protingesne replika, ok?

66

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

wow.... na ir komentarai.. kas keisciausia man patiko jusu diskusija smile kalbu apie dovyda ir lina... istiesu tokie gincai galbut ateity pades kitiems, norintiems tatuiruotes, apsispresti verta "dailinti" savo kuna "meno kuriniais" ar visgi ne! saunuoliai....

kad nenukrypciau nuo temos, butent man tatuiruotes asocijuojasi su vaizduotes trukumu...kur pazvelgsi, ten piesinukas.... zinoma jei jus(tatuiruotieji:)) ta darote, matyt to reikia.... bet mano nuomone tokia: tatuiruote - tik dar vienas banalus budas issiskirti is minios!

67

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Dovydas, 22 parašė:
Karolina, 18 parašė:
Dovydas, 22 parašė:
Karolina, 18 parašė:
Dovydas, 22 parašė:
Karolina, 18 parašė:

Nesakau kad pralinksmeju pamacius, bet blogo nieko tame nematau.

tai kuo tada siejasi tatuiruote ir linksmas gyvenimas?

Ideja pas mane buvo ta, kad linksmai gyvent - reiskia gyvent neuzsigruzinus bereikalingom mintim apie ateiti ir dabartiniu veiksmu pasekmes daug metu i prieki.. wink

gaila, kad galvojimas tau atrodo liudnas ir gruzinantis dalykas, nereikia labai ilgai laukt, kai pradesi pati save issilaikyt pradesi ir apie ateiti galvot, tiesa, cia tatuiruotes sioje vietoje ne prie ko.
o darantis tatuiruote uztektu, bent apie dabarti pagalvot

Zuikeli, ismok skaityt wink

neturiu ka pasakyti, nebent gal ismok galvoti, stirnute, ir sugalvok kokia nors protingesne replika, ok?

Esme tame, kad nesugebi perskaityt to, ka parasiau wink jei jau cituoji, tai bent perskaityk normaliai wink

68

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Karolina, 18 parašė:


Esme tame, kad nesugebi perskaityt to, ka parasiau wink jei jau cituoji, tai bent perskaityk normaliai wink

o ar tu supranti kad taip atsakyti kaip atsakai tu imanoma i visiskai bet kokia replika? ar zinai kas yra argumentacija? primiausiai visada paaiskink kuria, tavo nuomone, vieta as perskaiciau neteisingai, ir gal tada pabandyk ja risliau parasyt, pries pradedama abejoti mano gebejimu skaityti. gerai? nes kitaip as pradesiu abejoti tavo gebejimu rasyti. aciu uz supratinguma

nuosirdziai Jusu

69

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

dieve koks tu esi savi pasitikintis, arogantiskas tipas... manai esi protingiausias ir nelieciamiausias? visi ji tik izeidzia, netaip pavadina, netaip pasako... tu pirmiausia isklausyk kritika ir kada nors su ja sutik arba bent jau nutylek, taciau tu apvarai atgal...

70

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Lina, 18 parašė:

dieve koks tu esi savi pasitikintis, arogantiskas tipas... manai esi protingiausias ir nelieciamiausias? visi ji tik izeidzia, netaip pavadina, netaip pasako... tu pirmiausia isklausyk kritika ir kada nors su ja sutik arba bent jau nutylek, taciau tu apvarai atgal...

nu kam taip apie dieva... gi pragaran papulsi

71

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Lina, 18 parašė:

dieve koks tu esi savi pasitikintis, arogantiskas tipas... manai esi protingiausias ir nelieciamiausias? visi ji tik izeidzia, netaip pavadina, netaip pasako... tu pirmiausia isklausyk kritika ir kada nors su ja sutik arba bent jau nutylek, taciau tu apvarai atgal...

aciu aciu, Jusu kritika tikrai issamiai argumentuta, korektiska ir konstruktyvi:) malonu tureti reikalu su Jumis, leiskit pasakyti, kad mane zavi Jusu nepaprastai gilios ir netiketos, taciau tuo paciu beprotiskai taiklios izvalgos apie mano charakterio savybes

ar gerai isklausiau ir sutikau su kritika?:)

72

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Gerb. Dovydai, absoliuciai neturiu noro su Jumis gincytis. Tuo labiau kad nematau tikslo. Nes puikiai matau, kad nepripazistate kitokios nuomones nei savo ir kabinejates prie visokiu sudniekiu.

Maciau, kad buvo kalba apie darba, berods buvo situacija rinktis is tatuiruotos asmenybes arba ne. Tai va. Cia gal truputi ne i tema, bet faktas tas, kad pas toki virsininka kaip jus dirbt tikrai neiciau, nesvarbu koki atlyginima jis siulytu. Ir ne del to, kad nusistates pries tatuiruotes, o del to, kad esate absoliutus egoistas. Tai tiek. Aciu uz demesi. smile

73

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Karolina, 18 parašė:

Gerb. Dovydai, absoliuciai neturiu noro su Jumis gincytis. Tuo labiau kad nematau tikslo. Nes puikiai matau, kad nepripazistate kitokios nuomones nei savo ir kabinejates prie visokiu sudniekiu.

Maciau, kad buvo kalba apie darba, berods buvo situacija rinktis is tatuiruotos asmenybes arba ne. Tai va. Cia gal truputi ne i tema, bet faktas tas, kad pas toki virsininka kaip jus dirbt tikrai neiciau, nesvarbu koki atlyginima jis siulytu. Ir ne del to, kad nusistates pries tatuiruotes, o del to, kad esate absoliutus egoistas. Tai tiek. Aciu uz demesi. smile

leiskit paklaust kurioj vietoj Jus pripazinote kitokia nuomone? siame threade ar siaip gyvenime:)
o siaip tai tikrai smagu cia uzsukt iskart sypsena nusviecia mano veida:)
you made my day;)

74

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Saulius, 22 parašė:
Lina, 18 parašė:

dieve koks tu esi savi pasitikintis, arogantiskas tipas... manai esi protingiausias ir nelieciamiausias? visi ji tik izeidzia, netaip pavadina, netaip pasako... tu pirmiausia isklausyk kritika ir kada nors su ja sutik arba bent jau nutylek, taciau tu apvarai atgal...

nu kam taip apie dieva... gi pragaran papulsi

kaip saldziai pasijuokiau pati is saves big_smile

75

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Kodel negrazu, jei kuna puosia Ypatingas piesinys?

76

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Na as pati turiu tatoo ir man jos grazu jei nera perdideles ir jei kokybiskai padarytos savaime suprantama smile o del to kad senatveje negraziai atrodo kai susirauksleja, tai galiu tik tiek pasakyti, jog gyvename ne akmens amziuje ir ta tatoo visada galima pasinaikinti, siais laikais viskas imanoma.Ir as pati nesuku galvos kad bus negrazu, kai nusibos ar pasidarys negrazi pasinaikint visada galesiu arba atsinaujint smile

77

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

man tai siaip labai grazu jei ta tatoo yra vienetine, nes nekart teko matyti zmoniu turinciu identisku tatoo smile bet pati tai kzk neturiu noro darytis ir gal biski bijau big_smile

78

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

..kai buvau jaunesne nepasidariau... dabar jau nedarysiu... shiaip ... jei kokia originali... grazu paziureti.. drugeliai, tulpytes ir panashus gyvatukai ... jau kaip ir ne puoshmena...

79

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

siaip cia manau yra kiekvieno zmogaus nuomone, taciau man tai puosemena , as sau dovanu  gimtadienio proga pasidariau tatoo ji nestandartine ir man labai liuks ir kas mate visiems patiko big_smile~

80

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

as manau kad grazu,nes ir pati turiu.o kad ir pasenusiai netrugdys,tatuiruote juk ne ant kaktos,ir nematau as cia nieko baisaus