81

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

kiekvieno skonio reikalas kam patinka kam ne.kai pasensim jos bus isnaikinamos juk pasaulis tobuleja truputi:-):-]mano nuomone tai puosmena kunui.as tai pat turiu tatu ant nugaros virs uspakaliuko.man tai patinka.

82

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

man tai ziuriant kokia tatu.. ir kurioj vietoj........
bet laikousiu nuomones  - kad tai puosia........

daug cia kas sako - kai pasensit, bus bjauru....... oda bus susitraukusi ir t.t....
o tai palaukit, kada pasensim, jus galvojat kad be tatu oda atrodis daug geriou?))))))

83

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Augustinas, 19 parašė:

dabar tai puosia, bet besidarant reikia galvoti apioe ateiti, juk kai pasens moteriske tatiuruote bus visa susirauikslejusi ir atrodys apgailetinai, tikrai bus bjauru....

as sutinku su tavim, kad reikia pagalvot ir apie ateity , bet tai kiekvieno nuomone,,, mano drauge irgi turi skorpijona didely ant peties ,,, nu nzn man tai keista ,,, nieks nepriverstu pasidaryt ir taip  gadint savo kuna !!! o kita turi apacioj ant pilvuko , zodziu visos prisidariusios , visas traukia tik ne mane ,,, smile

84

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

grazu negrazu nei taip nei ne bet geriau kai zmona normali smile be navarotu smile o navarotu galima gauti ir jais atsidziaugti su meiluzemis ir pan:) big_smile:D

85

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Manau maza,grazi ir daili puosia,bet didelesir kai ju daug ne.Nors del skonio nesigincijama :}

86

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

o as turiu nediduka drieziuka ant dilbio ir juo tikrai dziaugiuosi:):):)

87

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Manau grazu...Pati zadu pasidaryti viena kojos apacioje!

88

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

pirmaja tatoo pasidariau budama 14... del kurios labai gailiuosi, ji matomoi vietoj ir man visai nebepatinka... o 16 pasidariau pegasa ant nugaros kuri lik siol dievinu... tad norint pasidaryt tatoo reikia gerai apgalvot...

89

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Man labai gražu:}Bet...pati nesidaryčiau:P

90

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

mhm tatoo...........:D jega play boy zuikutis man lb grazus esu pasidarius bet tevaj namate:DDDDD

91

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

puosia bet ziurint ka ir kaip daro?

92

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

man tai negrazu nebent labai nedide ir kokioj grazioj vietelej big_smile

93

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

mano nomone tatoo darosi drasus ir saves nesigedijantis zmones.jie nori pabresti savo individualuma o jei kamnors tai negrazu ar nepatinka susikiskit savo nuomone i gera viena.

94

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Giedre, 22 parašė:

mano nomone tatoo darosi drasus ir saves nesigedijantis zmones.jie nori pabresti savo individualuma o jei kamnors tai negrazu ar nepatinka susikiskit savo nuomone i gera viena.

o tu savo nuomones nenori susikist i gera vieta? kuo tavo nuomone svarbesne ar teisingesne negu kitaip mananciu?

95

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

jeigu jiums ponas sauliau nepatinka kiti zmones ar piesinei (kurie siuo atvejiu vadinami tauiruitemis)tu zmoniu tai nebendraukite,neziurekite ir visi bus labai parenkinti :::759

96

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

o jeigu VISDELTO jium ponas Sauliau tai trugdo gyventi patarssiu kreiptis i psichologa profesionalios pagalbos.

97

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

aha, bet visgi, Giedre, neatsakei, kuo tavo nuomonė teisingesnė už kitaip manančių.

98

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

tu mano nuomones net nezinai. ir as jos nesakysiu nenoredamas izeidineti kai kuriu zmoniu. bet ar gali paaiskint kodel zmogus kitaip mastantis negu tu turetu savo nuomone susikisti kazkur?

99

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

paparasciausiai paaiskink kodel kazkas kitas, o ne tu turetu susikist savo nuomone? kodel tavo nuomone turi but kazkam idomesne? gal esi kokiu nors dideliu mokslo aukstumu pasiekusi? ar del kazkokiu nuopelnu dideli autoriteta visuomenej turi?

100

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

sio forumo tema:tatuiruote mergina puosia ar atvirkscei.tad as siuo klausimu ir isakiau savo nuomone,pati turiu tatuiruote ir visokiu nuomoniu bei repliku prisiklausiau,ir nekeiskit temos.