101

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Giedre, 22 parašė:

sio forumo tema:tatuiruote mergina puosia ar atvirkscei.tad as siuo klausimu ir isakiau savo nuomone,pati turiu tatuiruote ir visokiu nuomoniu bei repliku prisiklausiau,ir nekeiskit temos.

taip skaitau ivairias nuomones apie tatuiruotes, turiu ir savaja tuo klausimu ir vat atsiranda kazkas, kas pareiskia savo nuomone ir pasiulo visiem kitaminciam susikisti kazkur kazka. tai man kyla naturalus klausimas, kodel tavo zodis toks svarbus ir uzgoziantis kitoki poziuri?

102

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

niu nesigincykit wink

103

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

ponas Sauliau o butu gali isgirsti vyriska nuomone apie tatuoruote ant merginos kuno?tai puosia ar atvirkscei?

104

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Giedre, 22 parašė:

ponas Sauliau o butu gali isgirsti vyriska nuomone apie tatuoruote ant merginos kuno?tai puosia ar atvirkscei?

o as jau maniau, kad man reiketu susikisti savo nuomone kazkur.
as jokiose tatuiruotese neizvelgiu visiskai jokio grozio ir taip pat nesuprantu poziurio, kai sakoma, kad grazu nematomoj vietoj, kukli tatuiruote. kam tada isvis tada tokia "dekoracija", kurios nesimato. teko bendrauti su keletu merginu, turejusiu tatuiruotes ir man tai jokiu teigiamu emociju nekele, greiciau atvirksciai. dar nezinau ar jos buvo kazkaip nekokybiskai padarytos, bet lieciant oda, jauciasi, kad lieti tatuiruota vieta, oda toje vietoje ne tokia svelni ir glotni. tatuiruotes gadina merginu kunus ir tiek, kazkaip nupigina...
tai mano nuomone, kurios niekam nepersu ir nesiulau priesingu nuomoniu niekur susikist

105

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Pries keleta metu svajojau apie tatuiruote, taciau dabar labai dziaugiuosi, kad jos taip ir nepasidariau. Nebepatinka man jos. Sutinku su Sauliumi, jog jos nupigina bei gadina paneliu kunus.

106

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

as manau kad tox piesinys ant zmogaus kuno tai saviraiskos budas.kaip jau minejau tatuiruotes darosi drasus ir saves nesigedyjantys zmones.

107

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

tatuiruotes darosi ir dėmesio trūkumą jaučiantys žmonės... ir tie, kurie mano, kad turėdami tatuiruotę bus išskirtiniai.. ir tie, kurie maištauja (pavyzdžiui prieš tėvus).. ir tie, kurie daro tai, kas madinga... motyvų galima prigalvoti begalę, nebūtinai jie visada yra protingi.

108

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Na as turiu viena, bet manau, kad ja issinaikinsiu. Zinoma ji grazi ir gerai padaryta ir t.t. Bet as paprasciausiai nematau prasmes. Pasidariau kaip labai jauna buvau, o kaip sakoma jaunyste - kvailyste.

109

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

o man manoji patinka ir netgi labai noreciau dar viena bet labai maza.taciau kas perdaug tas nesveika.taciau daugumai zmoniu kurie pamate nori pasakyti,paklausti kanors as jau tiesiog sakau kad tai libdukas nes atsiranda tokiu kaip ponas saulius (tik nesupyk).

110

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Giedre, 22 parašė:

o man manoji patinka ir netgi labai noreciau dar viena bet labai maza.taciau kas perdaug tas nesveika.taciau daugumai zmoniu kurie pamate nori pasakyti,paklausti kanors as jau tiesiog sakau kad tai libdukas nes atsiranda tokiu kaip ponas saulius (tik nesupyk).

sakai esi drasi ir saves nesigedijanti, bet vistiek meluoji, kad tai netikra tatuiruote?

111

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

tatuiruotes as pasakysiu tai grazu ant jauno kuno tiktai,dabar tiesiog bumas didelis ir mada,o mados keiciasi,ir viena galiu pasakyt,kad islieka randai jas naikinant ir beto pinigus kainuoja,bet jei patinka tai as nieko pries tatuiruotes,man grazu,bet pats sau nesidaryciau

112

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

gal kas zinot kiek kainuoja isnaikint tatuiruote? ir kur tai galima padaryti?

113

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Tomas, 27 parašė:

tatuiruotes as pasakysiu tai grazu ant jauno kuno tiktai,dabar tiesiog bumas didelis ir mada,o mados keiciasi,ir viena galiu pasakyt,kad islieka randai jas naikinant ir beto pinigus kainuoja,bet jei patinka tai as nieko pries tatuiruotes,man grazu,bet pats sau nesidaryciau

che tatuiruotes grazu tik ant jauno kuno.as sutinku bet kai jau busiu senstelejus mini sijoneliu ir trumpu marskineliu nenesiosiu.dabar man tatu grazu.smagu paziurineti kitu ir parodyti savo smile nesigedyju anei truputuka.ir nemanau kad tai nupigina mergina,jei tatu padaryta saikinga.dideles merginai gal ir negrazu.o oda sugadina tik tuomet kai daro ne specai smile
   as savaja dziaugiuosiu ir nesiskundziu.tikiuos ateity nesigailesiu.bet turiu ja beveik trys metai ir dar nuomones nepakeiciau

114

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

senas kunas siaip ar taip neitin patrauklus. o kam gadint jauna...
kiekvienas savaip supranta grozi ir savaip is proto eina.
manau, kad n kartu geriau tuos pinigelius, kuriuos isleidziat tatuiruotei panaudot kokiam nors skoningam ir turinciam menine verte juvelyrikos dirbiniui.

115

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

puosia, jei ji kokybiskai padaryta ir patinka tau paciam.. pvz, as turiu, bet dar neseniai, tik 2 men. bet man ji labai grazi ir gerai padaryta.. ai... dar labai priklauso nuio vietos, kur ji padaryta..
>>> Sauliau, skoningas ir geras juvelyrikos dirbinys nekainuoja 100 lt... manau daugiau.. jei neklystu :? nius, nebent tattoo didele, tada ir atitinkamai kainuos... taika

116

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Nijolė, 20 parašė:

puosia, jei ji kokybiskai padaryta ir patinka tau paciam.. pvz, as turiu, bet dar neseniai, tik 2 men. bet man ji labai grazi ir gerai padaryta.. ai... dar labai priklauso nuio vietos, kur ji padaryta..
>>> Sauliau, skoningas ir geras juvelyrikos dirbinys nekainuoja 100 lt... manau daugiau.. jei neklystu :? nius, nebent tattoo didele, tada ir atitinkamai kainuos... taika

va butent, o jus manot, kad uz 100lt kas nors jum padarys verta demesio ir nesiojimo 24h per para 7 dienas per savaite piesini?

kita vertus brangu nebutinai skoninga ir atvirksciai - skoninga nebutinai brangu.

117

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

anu jo.. tu teisus.... bet siaip as labai maza tattoo turiu, tai ji ir kainavo nedaug. bet labai gerai padaryta, as ja dziaugiuosi wink
>>> del to skonio ir kainos su tavim sutinku...

118

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

nes atsiranda tokiu kaip ponas SAULIUS ir tai pradeda uzknisti net tokie zmones nekeicia savo nuomones ir nesiklauso kitu.varo savo nors tau tai net neidomu.patikekit UZKNISA.tada pradedi kartoti:susikisk jei kas nepatinka.

119

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Giedre, 22 parašė:

nes atsiranda tokiu kaip ponas SAULIUS ir tai pradeda uzknisti net tokie zmones nekeicia savo nuomones ir nesiklauso kitu.varo savo nors tau tai net neidomu.patikekit UZKNISA.tada pradedi kartoti:susikisk jei kas nepatinka.

nesinervuok taip, juk tai tik mano nuomone, as tau nei mama, nei darbdavys, nei dar kazkas. ir apskritai ta nuomone, anot taves pacios, net neturetu buti tau idomi.

120

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

nius Giedre, jei tave parina Saulius,tai gal tu nesi tikra ar nori tos tattoo ar ne:? (jei jos neturi), nes man pvz nesvarbu wink kai as pasidariau tattoo, tai as labai dziaugiausi ir t.t. bet kita diena susitikau su zmogumi, kurio gerai nepazistu, bet mes pazistami... kalbejom kalbejom ir susipyne tema, kad pasisakiau, kad pasidariau tattoo, paprase, kad parodyciau, parodziau; o ji man pasake, ir dar nelabai maloniai, kad jai ta tattoo VISAI negrazi.. as jai ramiai pasakiua, kad man grazi ir visai nesvarbu, ar jai patinka ar ne, nes ta tattoo yra ant mano kuno, o ne ant jos wink
>>> tai va,,, taip isitikinau siek tiek, kad nepasigailejau, kad pasidariau tattoo wink ka zinau, kaip bus po keliu metu, bet dabar labai patenkinta... daug zmoniu, daug nuomoniu wink