121

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

niu visiskai nepuosia

122

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Aleksandras, 21 :

Vidmantas, 57 :
jei žmogus tatuiruotas, galima įtarti, kad jis nepilnavertis


vo, sitai minciai pritariu!  jei kazka dasipaisai ant kuno, vadinas tau jame kazko truksta ir esi juo nepatenkintas 


Visiskos nesamones, na bent jau ne visais atvejais. Mano nuomone, tatto turi tureti prasme ir didele reiksme jos savininkui. Grozis - tik viena is keletos priezasciu, tad tikrai ne del nepilnavertiskumo jausmo

pritariu Idilijai, kad jei jau sugalvojai darytis tatoo tai ji turi turet reiksme ir apgalvot kurioj vietoj, kad pasenus galetum paslept ir t.t.

123

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

niu jei grazios tatuiruotes tai zinoma puosia...bet jei jos pernelyg rezia aki tai visai negrazu.

124

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

valio, pasirodo dar yra ir jaunu merginu nepasinesusiu ant tu naujuju "madu"..

125

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

tai ne mada tai gyvenimo budas.

126

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

tautuoruote tai visam laikui.ja panaikinti ymanoma taciau lieka zyme vistiek.o is spalvotos tato neimanoma panaikinti geltonos.tad grazuoles jei darysites spalvota nedekit geltonos kad po 10-15b metku gaketumet panaikinti.

127

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

sutinku su ta nuomone kad gera tato gerai ir kainuoja.uz savaja nemazai suplakiau ir tai buvo verta.niekada nesidaryciau tato nesalone tik pas profa.

128

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Grazu taturuote,bet istikruju jau atsibodusi ten pat kur ir pas visas ant nugaros..Pti jeigu daryciausia tai tik ant kojos apacios prie kauliuko!

129

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Lina, 20 wrote:

Grazu taturuote,bet istikruju jau atsibodusi ten pat kur ir pas visas ant nugaros..Pti jeigu daryciausia tai tik ant kojos apacios prie kauliuko!

grazu  ant kauliuko, bet labai skauda ten sad

130

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

skauda tai skauda,bet tikrai grazu ir jeigu viskas gerai tai pasidarysiu ten greitu metu delfiniuka!

131

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

skauda ir dar kaip skauda.jei oda arti kaulo tai labai skauda.

132

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Augustinas, 19 wrote:

dabar tai puosia, bet besidarant reikia galvoti apioe ateiti, juk kai pasens moteriske tatiuruote bus visa susirauikslejusi ir atrodys apgailetinai, tikrai bus bjauru....


o ka, vyram ne tas pats galioja?

133

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Idilija, 24 wrote:
Aleksandras, 21 wrote:
Vidmantas, 57 wrote:

jei žmogus tatuiruotas, galima įtarti, kad jis nepilnavertis

vo, sitai minciai pritariu! big_smile jei kazka dasipaisai ant kuno, vadinas tau jame kazko truksta ir esi juo nepatenkintas big_smile

Visiskos nesamones, na bent jau ne visais atvejais. Mano nuomone, tatto turi tureti prasme ir  didele reiksme jos savininkui. Grozis - tik viena is keletos priezasciu, tad tikrai ne del nepilnavertiskumo jausmo hmm

tai tatuiruotte ir turi reiksme jos savininkui, ji kazka pazymi jo gyvenime ir primena jam tai visada. bet tai gali buti nebutinai geras priminimas. tatuiruote gali buti pasidaryta siekiant tarkim kaip meiles, istikimybes zenkla turet, o jei issiskiri? tai tatuiruote negelbeja santykiu. tokiu atveju galbut cia buvo siekimas uzpildyt nepasitikejima abipusi ir nieko is to gali neiseiti. cia tik vienas pvz, kuri greitai sugalvojau, o ju gi dali buti daug daugiau ir daug rimtesniu wink

134

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

na ash neturiu niekur tatiruociu... man jos negraziai atrodo...;(

135

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

mano sese turi dvi taturiuotes viena ant peties nu kitaip ant nugaros prie petis big_smile o kita zemai ant nugaros ir labai graziai atrodo bent jau man big_smile

136

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Net nzn..nebent nedidele ir dar ziurint kurioj vietoj :::027

137

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

man neswarbu skaud ar neskauda...juk grozis rejkalauja auku;)))man lb lb grazu ir pati lb noriu tattoo tik shiek tiek dar per jauna esu,bet 18 zadu pasidaryt grazia tattoo;)))))

138

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

mano sese turi ir ja nuo visu slepia...matyt nelabai patinka paciai... ir as pati tatuiruotes nenoreciau...

139

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Sarune, 13 wrote:

mano sese turi ir ja nuo visu slepia...matyt nelabai patinka paciai... ir as pati tatuiruotes nenoreciau...


as tai nematau tikslo visiems imti ir rodyti ta tattoo... mano artimiausi draugai zino, kad ja turiu ir tiek... [nu, zinot dabar ir jus] jei netycia pamatys, tai pamatys.... o ten vaidinti su ja ant kiekvieno gatves kampo as tikslo nematau..
>>>> manau, kad tavo seses gal tokios pacios nuomones,kaip ir as wink

140

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

va butent, as esu tokios pat nuomones, kad zmogus tatuiruote daro sau, bet ne kitiems... as saviskes kiekvienam nerodau, kas pamato, tas pamato... man ji yra grazi ir svarbi, nes ilgai galvojau ar pasidaryri, visus metus, per kuriuos nepersigalvojau, o dar labiau uzsimaniau, pasiziurejusi pakankamai piesiniu, nusipiesiau sau ja pati ir man ja padare smile jau suplanavau kur ir kokios noriu antros, greitu laiku pasidarysiu smile