161

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Fiodoras, 25 parašė:

as noriu dvieju zvaigzdziu, vienos pasagos, voratinklio ant krutines it sparnu ant nugaros ir nacistinio kryziaus ant uzpakalio :V dar noriu liniuotes rodanti mano tricepsu ir vicepsu ilgi big_smile noriu savo suns vardo ant dilbio mytia big_smile ir noreciau dar nuogos apkunios moters ant pilvo :?


Xaa nu apkunios moteriskes kodel? atsakyt prasyciau big_smile

162

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

manau kad jei maza ir "su skoniu" tai puosia, nes dideles ir neaiskios reiksmes daznai sudarko isvaizda..

163

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Aleksandras, 22 parašė:

idomu koks procentas zmoniu praejus kazkiek laiko, vis dar nori turet tas tatuiruotes.. siaip speju dauguma, visgi kai suauga gailisi pasidare smile

na as kaip ir suaugus :V  bet nesigailiu pasidarius, dariasi tokioj vietoj kad nelabai pamatysi na nebent vasara kada palaidines trumpesnes ir kelnes pazemintu liemeniu smile nes dariausi ant pilvo, panasiai toj vietoj kur apendicita operuoja ir lieka randukas wink
>>jei zmogus tvirtai apsisprendes ir ilgai maste tai jis tikrai nesigailes pasidares  tattoo, bent jau as taip manau smile
>>>Doroteja, nori tattoo paveiksliuku, tiesiog ieskok per google, ivesk tattoo paveiksliukai ismes surastu duomenis, ivesi - tattoo salonai taip pat duos rezultatu wink ir tau dar ismes uzsienio tattoo salonu o ten tai  fainu paveiksliuku yra wink as savo radau siaip paveiksliukuose. o po kazkiek laiko draugas parode kad mano tattoo pav yra kazkokios elektrotechnikos firmos logotipas internetiniame psl. big_smile

164

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

mano tatuiruotei jau du metukai sukakojo ir as ja labai patenkinta, viena kas man begalo patinka, tai kad tokios tatuiruotes daugiau niekas neturi, nes as ja piesiau pati smile jau sugalvojau dar dvi tatuiruotes ir dvi vietas, tik dabar mastau kurioje darytis, nes noriu ant kuno turetis tik dvi, ne daugiau smile nes cia kaip narkotikas, karta pabandes, nebegali sustoti

165

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

manau kad puosia tik aisku jei ji graziai atrodo ir nera rekianti kaip buna smile

166

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

as tai turiu tatoo,ir man grazu.

167

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Roberta saunuole
labai teisingai mastai!!!

168

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Priklauso nuo tatuiruotes dydzio , nuo to kokioje vietoje ji yra ir nuo meninio lygio, ar profesonaliai  padaryt ar ne.

169

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

As manau sia tema paklauskit vaikinu ka jie mano apie tai.... ir dar pritariu Dominykai...

170

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Labai teisingai Sauliau,nes taturuotes pradejo darytis ****,jos save lyg taip ir pazimedavo,beto dauguma vaikinu taip galvoja,kiek man teko kalbeti apie tai...

171

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Judita, 20 parašė:

Labai teisingai Sauliau,nes taturuotes pradejo darytis ****,jos save lyg taip ir pazimedavo,beto dauguma vaikinu taip galvoja,kiek man teko kalbeti apie tai...

atsiprasau, **** :? pasizymedavo.... nu tu cia pavarei ;D man ne vienas vaikinas nesake  kad  tattoo tik k.. darosi ar taip save isskiria. anot taves dabar visos merginos kuriios pasidare tattoo tai esti k.. :? nu zinai ka persiprrasau..truksta zodziu
>>>>asdabar turiu tris tattoo:ant pilvo velniiukas, ant kaklo dvi panteros (dvyniu zenkla simbolizuoja), zemai ant nugaros angeliukas-Twetty. as labai dziaugiuosi savo tattoo nes as dariausi kaad ju norejau o ne tam kad isskirciau save is minios smile

172

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Judita, 20 parašė:

Labai teisingai Sauliau,nes taturuotes pradejo darytis ****,jos save lyg taip ir pazimedavo,beto dauguma vaikinu taip galvoja,kiek man teko kalbeti apie tai...

na,... zinai, ka as sakau >> ar 3.14sai, kad ***** vadintum??? tai kas kad jos gal ir pirmos pasidare (nors nzn.. :V) bet tai nieko nesako... tikrai tau 20???gal 220, pensininke tu...
>> kiekvienas zmogus daro su savim ka nori.. zn, ka as tau pasakysiu .. nes nzn.. kazkaip lb jau as isizeidziau del tokiu kvailu zodziu >> manau, kad yra panu be tattoo, kurios daugiau "nuopelnu" turi buti vadinamos ***omis nei as

173

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Priklauso kokio dydzio taturuote smile jei maza tai manau labai negadina vaizdo... taciau ar bus tatoo grazi po ... tarkim 20metu kaip mergina tada susirauksles, o ant pilvuko tarkim uzaugs lasinukai? :::259

174

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

idomu kam isrado popieriu? manau neverta savo  oda paisyt  tuo labiau mergina, jei mergina pasidarys tattoo ji  grazesne  nepasidarys

175

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Nijolė, 21 parašė:
Judita, 20 parašė:

Labai teisingai Sauliau,nes taturuotes pradejo darytis ****,jos save lyg taip ir pazimedavo,beto dauguma vaikinu taip galvoja,kiek man teko kalbeti apie tai...

na,... zinai, ka as sakau >> ar 3.14sai, kad ***** vadintum??? tai kas kad jos gal ir pirmos pasidare (nors nzn.. :V) bet tai nieko nesako... tikrai tau 20???gal 220, pensininke tu...
>> kiekvienas zmogus daro su savim ka nori.. zn, ka as tau pasakysiu .. nes nzn.. kazkaip lb jau as isizeidziau del tokiu kvailu zodziu >> manau, kad yra panu be tattoo, kurios daugiau "nuopelnu" turi buti vadinamos ***omis nei as

man atrodo niekas nesake, kad jei pasidarai tai tampi ta kurva. man atrodo ji pasake, kad seniau tatuiruotes darydavo tokios moterys. cia kaip suprantu principas toks pat kaip kalejime, be tatuiruociu is ten neisedavo. aisku laikai keiciasi. bet jus biski pasigilinkit ka zmogus raso pries apdrabstydami ji purvais. SKAITYKIT ATIDZIAI. nes jau uzknisat, zmogus viena pasako, o jo zodzius kiekvienas isvercia savaip ir apvaro. ar jus mokat diskutuot nevarydami ?? cituoju nijole: "PENSININKAI JUS".

176

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

tai aleksandrai, buk geras ir isiskaityk >> beto dauguma vaikinu taip galvoja,kiek man teko kalbeti apie tai << tai ir yra jos pasakymas, kad ir netiesiogiai, bet pasake...

177

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

tatoo man atinka todel sakau,kad puosia. pati ja sau pasidovanosiu savo gimtadienio proga dar siasi metais ;]

178

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

ziurint kokia tatuiruote bus , jeigu viena ir grazi tada gali puosti,get jeigu bus daug ir dideliu tada nelabai,bent man taip atrodo

179

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

ziurint kiek merginai metu:::a37ir kur ta taturuote bus padaryta:::021nors man taturuotes grazu:::034

180

Re: tatuiruote mergina puosia ar atvirksciai?

Kas grazu tas visada puosia smile jei tetauruote grazi ir skoninga tai puos, o jei ne, tai ne, priklauso kokia smile