1

Tema: Rytų kultūra

Ką manote apie rytų kultūrą? gal yra ja besidominčių?

2

Re: Rytų kultūra

na kiekviena kultura turi kazka savotiska, tai is kiekvienos galima ir pasiimti tai kas mums labiausiai yra prie sirdies.....

3

Re: Rytų kultūra

as domiuos rytu kultura ;]

4

Re: Rytų kultūra

vat man pries sirdies yra ne dvasiniai dalykai, o kuno fizinis stiprumas......o dvasiniuose as reikaluose nesu subrendus....nelabai man sekas susikaupti ir kazka is tikro pajusti...bandziau, bet nesigavo man big_smile

5

Re: Rytų kultūra

Aš taip pat domiuosi. Ypač Japonija. Nežinau kodėl, bet man lb gera vartyt žodynus, skaityt apie ją.. Lb įdomus tiek fizinis, tiek dvasinis gyvenimas pas juos. Japonai kitaip žvelgia į gyvenimą, kitaip gyvena, kitaip bendrauja ir reiškia jausmus... Be to, lb gabūs menams... Mėgstu japonų muziką big_smile

6

Re: Rytų kultūra

seniau medituodavau, bet per daug nesigilinau i ta visa kultura.. bet ta tikraji meditacijos pojuti esu patyres.. smile mazdaug sedi, medituoji.. atsimerki ir nesupranti kur esi, ka cia veiki.. nu bet aisku greit susivoki.. smile

7

Re: Rytų kultūra

Na mano domejimasis turbut baigiasi ties feng shui, meditacija ir zinoma rytietisku maistu. Korejiete drauge mokina kaip gaminti patiekalus kuriu pavadinimu negaliu istrati. As ja uztai Italiska maista gaminti mokau.. cepelinu deja nei valgau nei moku pagaminti smile Seip rytu kultura labai idomi. Noriu i Tibeta smile

8

Re: Rytų kultūra

traukia lb rytu kultura, ypac fizinio kuno lavinimas, bet kiek domejausi, bandziau, tai tik joga, kovu menais. seip rasciau kur lankyt ir nepagaileciau pinigu, tai imciausi kokio kung-fu ar ko nors isvis negirdeto su mielu noru=))

9

Re: Rytų kultūra

Auste, 18 parašė:

traukia lb rytu kultura, ypac fizinio kuno lavinimas, bet kiek domejausi, bandziau, tai tik joga, kovu menais. seip rasciau kur lankyt ir nepagaileciau pinigu, tai imciausi kokio kung-fu ar ko nors isvis negirdeto su mielu noru=))

Joga populiarus, bet nėra visiškai saugus dalykas.. Nesakau, kad neįdomus, bet pavojingas. Ten su biolaukais gali būt problemų..

10

Re: Rytų kultūra

Labai įdomu..Šiaip mane traukia ne tik rytų kųultūra..:)Iš viso su mielu noru paskaitinėju knygas apie kitas šalis...:}