1

Topic: jeigu atsuktumet laika atgal...

Sveiki wink Stai ir kilo toks klausymas ka darytumete, jeigu jums butu leista atsukti laika atgal? Ar keistumet ka nors?

2

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

As kazkada vis galvodavau, va, jeigu atsukciau laika daryciau taip ir taip. BEt dabar galvoju, kad jeigu atsukciau laika atgal nieko nekeisciau, nes nemanau ar daryciau kazka kitaip wink

3

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

niekada nieko nekeisciau,nors ir kiek man buvo atsitike nekokiu dalyku...kaip sakoma jei pakeistum viena pakeistum ir ateiti...:)

4

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

Va va, taip ir butu big_smile jeigu veina atitaisytum galbut kitkas butu blogai wink
As kai mokydavausi mokykloje tai vis galvodavau, va, jeigu grisciau i tokia ir tokia klase, tikrai mokyciausi dar geriau, dar labaiu stengciausi ir pan., bet is tiesu turbut nieko nepakeisciau...

5

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

nieko nekeisciau,net nenoreciau,kad laika butu imanoma atsukti,nes taip idomiau gyventi,prisidirbai,tai prisidirbai,kas buvo,tas prazuvo....visa tai kas aplink mus vyksta del to ir vadinasi GYVENIMAS:D

6

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

as savo gyvenime jeigu butu galima pakeisciau tik viena, kas siame gyvenime paliko neistrinama zaizda, kuri vis negyja ir kraujuoja...

7

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

bet kartais ka prisidirbai nenori kad niekas zinotu ir ji pakeisti,bet bet...nieko nepakeisi kaip sakoma gyveni ir mokaisi:)

8

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

as daug kartu apie tai amsciau.ir galwojau jei atsukciau laika buciau gal but dbr laimingesne..gal but tureciau teti..bet kai pagalwojau jei taip imciau ir pakeisciau wiska nebeliktu sito mano gywenimo,nebeliktu situ mano pazistamu,geru draugu..nebeliktu wisu nuotykiu kuriuos teko patirti..tad wis delto manau,kad per daug tektu wisko atsisakyti norint pakeisti wiena wieninteli dalyka..ka turiu tuo dziaugiuosi

9

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

jei butu tokia galimybe tai pasaulyje manau butu balaganas wink
siuo metu nezinau ka reiktu pakeisti,koki ivyki, kad gyvenimas pakryptu kita linkme.....gal pakeitus bus dar blogiau...

10

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

Ingrida, 18 wrote:

Sveiki wink Stai ir kilo toks klausymas ka darytumete, jeigu jums butu leista atsukti laika atgal? Ar keistumet ka nors?


o gali zmogau pakeisti, jei viskas kas ivyko nuo tavo noru ir galimybiu nepriklauso? :V :V :V

11

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

kai man blogai buna del konors del kazko tai nuolat galvoju jeigu tik galeciau atsukti laika atgal
ar jeigu buna kazkas labai faino tai irgi apie tai galvoju.
r dabar noreciau gryzti atgal wink

12

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

Evelina, 17 wrote:

kai man blogai buna del konors del kazko tai nuolat galvoju jeigu tik galeciau atsukti laika atgal
ar jeigu buna kazkas labai faino tai irgi apie tai galvoju.
r dabar noreciau gryzti atgal wink

manaia, jeigu kazka pakeistum butu geriau? wink

13

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

Jei galeciau atsukti laika atgal nzn ar ka nors keisciau :::a14 bet gal noreciau isgyventi kai kurias tikrai tikros laimes akimirkas :::920
>>. bet siaip keisti to, kas praejo negalima, nes visi tie ivykiai mus ir padare tokiais, kokiais esame dabar :::a48 o as savimi dziaugiuosi  :::a03

14

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

Ingrida, 18 wrote:
Evelina, 17 wrote:

kai man blogai buna del konors del kazko tai nuolat galvoju jeigu tik galeciau atsukti laika atgal
ar jeigu buna kazkas labai faino tai irgi apie tai galvoju.
r dabar noreciau gryzti atgal wink

manaia, jeigu kazka pakeistum butu geriau? wink

tai kas patiko...tai noreciau dar karteli ta malonuma pajusti...
o kas  blogai butu tai bandiciau pakeisti...o ar pavyktu ar ne tai nezinau

15

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

Evelina, 17 wrote:
Ingrida, 18 wrote:
Evelina, 17 wrote:

kai man blogai buna del konors del kazko tai nuolat galvoju jeigu tik galeciau atsukti laika atgal
ar jeigu buna kazkas labai faino tai irgi apie tai galvoju.
r dabar noreciau gryzti atgal wink

manaia, jeigu kazka pakeistum butu geriau? wink

tai kas patiko...tai noreciau dar karteli ta malonuma pajusti...
o kas  blogai butu tai bandiciau pakeisti...o ar pavyktu ar ne tai nezinau


Lygiai tas pats man:) Noreciau, kad graziosios, gerosios akimirkos vel pasikartotu:::818 Ir taipogi noreciau pakeisti tai, kas buvo ne taip padaryta. Daznai pagalvoju:"bliam, reikejo man tada va taip pasielgti". Na, bet ka jau padarysi...Laiko atgal atsukt neimanoma:::734

16

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

As tai nieko nesikeisciau... nes tada nebutu to ka dabar turiu... reikia mokytis is savo klaidu;)

17

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

Usirasyciau loterijos bilietu numerius ir savaites gale laimeciau priekaba slamanciu.tokia galymybe pasinaudociau tik karta ir jos man uztektu visam gyvenimui :::036

18

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

nieko nekeisciau ir nerizikuociau, nes nezinau kokia buciau dabar. visko reikejo ir gero ir blogo ir visai tai i nauda, nes isnaudojau progas.

19

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

bandyciau pakeisti save...

20

Re: jeigu atsuktumet laika atgal...

Rita, 22 wrote:

bandyciau pakeisti save...

na keisti gali ir nesukus laiko wink
> o siaip zmogus tik del saves keiciasi ne del kitu.
> o kas tavyje tau neaptikinka ?