1

Tema: Opel Calibra

Ka manote apie sita masina?

2

Re: Opel Calibra

Neblogai manau..Vienas pigiausiu kazkiek sportiskos isvaizdos coupe..Neteko vazineti, tai nzn kaip ji kelyje jauciasi..Kazkokiu blogu atsiliepimu negirdejau apie calibras..Geru irgi..:D

3

Re: Opel Calibra

grazios masekes,kurios ir labai gerai rudija:D neseniai vaziuojant maciau kaip pravare calibru pulkas ek visai nieko tokios masinytes:)

4

Re: Opel Calibra

Masina siaip daili, tik va kas joje man nepatinka, tai kad turi toki ivaizdi kaip golpai, chuligankes ir t.t.

5

Re: Opel Calibra

Rolandas, 23 parašė:

Masina siaip daili, tik va kas joje man nepatinka, tai kad turi toki ivaizdi kaip golpai, chuligankes ir t.t.

Tox poziuris mane labai nervuoja..Is kur jus traukiat ta ivaizdi? Nesamone kazkokia.. Tos visos masinos yra pakankamai geros ir pigios todel mextamos jaunimo ir tiek..

6

Re: Opel Calibra

Mane tai calibru owneriai juokina smile Vadina savo kalibras vokiskais ferrariais ir l. prastu skoniu "dailina" jas smile

Va toki lenkijoj uzmatem smile [fl]1281[/fl]

7

Re: Opel Calibra

Kaune ant audiuchos coupe senos mustango zenkliukas yra uzdetas..:D Bet cia su tais automobiliais neturi nieko bendro..Tokiu paciu kvailiu galima rasti prie betkokio auto vairo..O kad vokiskas Ferraris tai nesamone..Niex ju taip nevadina..Tiesiog tai pigesnis variantas coupe megejams kaip ir Probe..

8

Re: Opel Calibra

o tu uzeik i calibros klubo puslapi ir paziurek kas padaryta su tais kolibriais smile Ir taip visoje europoje ;] kazkokia keista liga ;]

9

Re: Opel Calibra

na tikrai geras automobiliukas , turi dvi bedas : 1 rudyje kaip ir visi opeliai
2 labai silpni ju standartiniai varikliukai , tad jau geriau imti kalibra 2 doch 110kw negu 2 litru paprasta nes ir trauka geresne ir ekonomiskesne.

siaip labai noreciau pravziuot su 4x4 2 turbo kale , bet labai jau retai tokios pasitaiko sad

10

Re: Opel Calibra

Tomas, 26 parašė:
Rolandas, 23 parašė:

Masina siaip daili, tik va kas joje man nepatinka, tai kad turi toki ivaizdi kaip golpai, chuligankes ir t.t.

Tox poziuris mane labai nervuoja..Is kur jus traukiat ta ivaizdi? Nesamone kazkokia.. Tos visos masinos yra pakankamai geros ir pigios todel mextamos jaunimo ir tiek..

Patikek, yra geresniu masinu uz ta pacia kaina. paziurek kas gatvese darosi. pamatai atlekencia chuliganke niauktais langais ir traukis is kelio. Ar ne daugiausia tokiu chuliganeliu ir prisiploja? kazkodel nesimato tokio reiskinio pvz su prancuziskom masinom, ar kai kuriom japoniskom. o ka, jos blogos?
Kaip kur sako, kad calibra ubagu ferrari big_smile

11

Re: Opel Calibra

na girdejau kad jas vadina ubagu ferariu ;]

12

Re: Opel Calibra

be to tas automobilis prasyte prasosi RWD, tada jau visi palankiau i ji ziuretu

13

Re: Opel Calibra

ope opel opel smile pacukai su jom skraido ir neigiamas poziuris i jas wink o siaip turbova calibra neblogia;) as dazniausiai ziuriu i mashinos performanca poto ziuriu i ishvaizda;) .... o siaip gintarai 4x4 turba gali padaryt man atrodo RWD wink butu smagu wink o siaip jau geriau ne calibra o astra gsi wink aisku ir rudyja bet visos rudyja jei nepriziuri smile azkodel airijoje da nemaciau nei vineo surudyjusio zopelio kaip lt wink

14

Re: Opel Calibra

na ir kas kad gali padaryt bet tai nebus rwd auto. Dreifui to nepanaudosi smile

15

Re: Opel Calibra

nu **** nenoriu gyncytis ir dar big_smile koddel tu sakai ne ? a megines ??????

16

Re: Opel Calibra

visu pirma svorio kabo nemazai nereikalingo (4X4). be to speju difui butu kapec su tokiais eksperimentais

17

Re: Opel Calibra

calibra tik ubagam kaip feraris,ir visokiai spekai surinke keleta stukyciu perka supuvusias ir padaze kazkiek laksto kaip su ferariais ,graudu

18

Re: Opel Calibra

Ruslanas, 22 parašė:

Ka manote apie sita masina?

per kiek laiko ji surudyja? :V
o siaip tai girdejau zmones kalbant, kad tai ubagu ferrari big_smile
:::231:::231

19

Re: Opel Calibra

greit,spek sulaukt pirmos ziemos ir pavasari turesi labai daug darbo su jos tvarkymu smile

20

Re: Opel Calibra

ubagu ferrari yra fiat coupe !!!