1

Tema: nervai

ka darote kai susinervinat? :V ka vartojate tokiu atweju, gal geriate arbatas, o gal waijstus? ar einate sociai pawalgyti? mm?
klausiu todel, kad pati esu lb did nervininke.. sad

2

Re: nervai

geriausiai tai buna kanors fiziskai paveikt:pvz pabegiot ar parekimas padeda big_smile
ar su kompu ejni i ka pasaudyt big_smile

3

Re: nervai

nieko nedarau.. paverdu savo sultyse arba pagadinu kieties gyvenima ir gerai smile

4

Re: nervai

as tai tada tyliu daznaiusiai,o jei jau viskas stogas vaziuoja tada uzuojauta aplinkiniams nes tada nebevaldau saves...

5

Re: nervai

as ir dazniausiai ant kitu issilieju.. sad o kai praeina nerwai, eijnu pati atsiprasyt smile

6

Re: nervai

nu bent as tai kai sunervina einu parukyt smile)bet tik del to kad berukydamas gali pamastyt biski apsiramini ir pasidaro geriau tas 5 min bet po biski viskas kaupiasi ir kai kazkas sunervina tiek kad jau neber kur kauptis tai jau jam nepasiseke smile

7

Re: nervai

nu tik neprigadinkit kitiems gywenimu, ziurekit kad tik pries jus tai neatsisuktu tongue
kazkur esu skaites kad geriausia nusiraminti yra giliai kwepuoti smile o perdideli nerwai nera gerai, wertetu pagalwoti kaip tokiu atveju susivaldyti. Beje kiek zinau nerwai trumpina gywenima tongue

8

Re: nervai

kas figniausia pas mani kad nagus pradedu grizuat, trypt vietoj, cia buna kai nervinuosi... o kai susinervinu.. tai buna opera.. esu baisus reklys!.. bet labai trumpam.. issirekiu issirekiu ir uzgestu kaip degtukas! nereik nei vaistu nei dar visokiu ..

9

Re: nervai

ziurent kur esu ir su kuom
jei viena tai klausau muzika ir padauzau ka nors(pvz. pagalve:))
o jei su draugais tai dazniausiai rekiu tikrai padeda smile

10

Re: nervai

žiūriu, nemažai kam problemų gana rimtų su nervais smile jei jau nebesivaldot... man, asmeniškai, geriausia nueit ramiai parūkyt, pasėdėt vienai. dar geriau, jei išvis nieko šalia nėra- pasinervinu trumpai ir nusiraminu, nes labiausiai pykdo, kai lenda į akis...

11

Re: nervai

Ineta, 19 parašė:

ka darote kai susinervinat? :V ka vartojate tokiu atweju, gal geriate arbatas, o gal waijstus? ar einate sociai pawalgyti? mm?
klausiu todel, kad pati esu lb did nervininke.. sad

nervus i koncervus ir i kokia nors upe wink big_smile big_smile big_smile

12

Re: nervai

tai juos dar ir uzkonservuot reikia moket!;D
o as irgi lengvai suerzinama,ir sunervuojama.issikraunu...pasakau(t.y. aprekiu) kas nepatinka,po to...ka as zinau...issirekus,issipykus,kai garai vos ne pro ausis "lenda" ;D patenkinta nueinu.;D;D;D

13

Re: nervai

as tai zliumbiu bet cia tik is lb dideliu nervu:D

14

Re: nervai

o as dar nuolat pradedu nesamones kalbeti big_smile

15

Re: nervai

kaj  mane sunervina is pykcio pati nesuprantu ka sneku...:?:#:D

16

Re: nervai

Ineta, 19 parašė:

ka darote kai susinervinat? :V ka vartojate tokiu atweju, gal geriate arbatas, o gal waijstus? ar einate sociai pawalgyti? mm?
klausiu todel, kad pati esu lb did nervininke.. sad


Nu as tai suplesiu koki pakeli Astros.:D

17

Re: nervai

Benas, 23 parašė:
Ineta, 19 parašė:

ka darote kai susinervinat? :V ka vartojate tokiu atweju, gal geriate arbatas, o gal waijstus? ar einate sociai pawalgyti? mm?
klausiu todel, kad pati esu lb did nervininke.. sad


Nu as tai suplesiu koki pakeli Astros.:D

Eik jau eik, Benai nemeluok! Astra nepades...
geriau tiesiog uzsimerkti, susikoncentruoti, giliai kvepuoti ir suprasti tai,
kad is to nervinimosi nieko gero nebus, tik dar labiau pradesi nervuotis... vat smile

18

Re: nervai

jei tik truputi susinervinu tai stengiuos patylet kad ant kitu neissilieciau ir nusiramint, o jei lb lb... tai sudauzau kokia lova :V o uz viska geriau butu bokso kriause, deja, per mazai vietos namie...

19

Re: nervai

einame, su draugais osgerti big_smile

20

Re: nervai

as tj isvis esu ziauriai nervuota...ir kj susinervinu taj tajp pradedu isterikuot kad sakesss:D

Žinutės: nuo 1 iki 20 iš 53

Puslapiai 1 2 3 Sekantis

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis