21

Re: nervai

o mane nervuoja tada kai buna[mot dalykai] eghemmm.. ir viena syk kai vaziavou autiku, ir lijo lietutis, mani pradejo nevuot  valytuvai, net paciai juokas jame...;D

22

Re: nervai

nu keistai visiem ce..

23

Re: nervai

nu lb sunku pajshkint shejp mane sunervuoja mazi vajkaj kaj lenda po kojom shulej tarkim,tada juos norisi nuspirt

24

Re: nervai

as irgi nemegstu mazu vaiku smile o siaip kai ziauriai blogai, tai zliumbiu ir aplinkiniai jau suprato, kad tada prie manes negalima artintis ir tuo labiau kalbinti. isimtis rodos padaryta mano vaikinui... smile

25

Re: nervai

:V

26

Re: nervai

ziurint del ko susiparinau >> jei kazkas del to kaltas << tai tyliu, nesakau jam nieko .. o jei kaltas kas nors kitas, tai pasakau,.. gal net papykstu, issilieju ant kito zmogaus... ai,,, nuo nuotaikos priklauso... na, pvz po darbo, tai man viskas netinka ir neitinka.. bet siaip.. ai ..

27

Re: nervai

Nijolė, 21 parašė:

ziurint del ko susiparinau >> jei kazkas del to kaltas << tai tyliu, nesakau jam nieko .. o jei kaltas kas nors kitas, tai pasakau,.. gal net papykstu, issilieju ant kito zmogaus... ai,,, nuo nuotaikos priklauso... na, pvz po darbo, tai man viskas netinka ir neitinka.. bet siaip.. ai ..

bet pykdamos mes tokios negrazios.. tongue

28

Re: nervai

skaiciuok iki desimt big_smile pusbrolis patare :::036 ir po to pradek galvoti kaip tau sia savaite pasilinksminti :::818

29

Re: nervai

As tai dazniausiai issirekiu ant visu is eiles... Tada buna geriau... smile Bet tau taip daryt nepatarciau... Geriau daryk taip kaip patare Tomo pusbrolis big_smile

o dar geriau... Nervus i koncervus big_smile

30

Re: nervai

Jei mane sunervina vienas zmogus, tai nebesikalbesiu isvis su niekuom. Ir visi zino, kad tada man i akis geriau nelysti. Tylejimas gali trukti nuo 10 min. iki paros laiko, o tada kai pratrukstu issakydama viska, ka galvoju. Is karto pasidaro geriau. smile:::822

31

Re: nervai

na kadangi pastaruoju metu dazniausiai stipriai nervinuosi tik darbe, tai padeda isejimas parukyti, dar kartais pasukauju ant darbininku, ar tyliai pabumbu ant valdzios big_smile
o seip, stengiuosi maziau imt i galva viska, sveikata juk brangiau

32

Re: nervai

Tomas, 25 parašė:

skaiciuok iki desimt big_smile pusbrolis patare :::036 ir po to pradek galvoti kaip tau sia savaite pasilinksminti :::818

hmz.. net nebuciau pati sitaip sugalvojusi.. bet gi viskas daug sauniau gaunasi suorganizavus eksprontu smile ani?

33

Re: nervai

Tomas, 19 parašė:

nu bent as tai kai sunervina einu parukyt smile)bet tik del to kad berukydamas gali pamastyt biski apsiramini ir pasidaro geriau tas 5 min bet po biski viskas kaupiasi ir kai kazkas sunervina tiek kad jau neber kur kauptis tai jau jam nepasiseke smile

As lygiai ta pati darau wink

34

Re: nervai

Siaip nervai yra toks materialus dalykas ir ta busena galima labai gerai pasinaudoti. Ji suteikia energijos ir duoda tam tikra kryptiskuma. Nervus taip lengva suvaldyti.. Tereikia suvokti save kaip esybe savo samone. Nervuotis negalima pykstant - nes uzsiplieski ir uzsigesini nieko nepasiekes jei kazkas viska pralaukia. Pykti reikia grieztai ir ramiai, tada zodziai turi daug energijos kuri nera visa ispilama per trumpa tarpa. O siaip imi ir pabandai pastebeti savo mintis kai nervuojasi, jas biski patvarkai ir esi jau ramus wink

35

Re: nervai

as kaip sunervuoju kencia aplinkiniai:)ipatingai mano draugas:(tenka daznai atsiprasyt del tokio elgiasio:(nes visi mano nervai buna issilieti ant jo:(

36

Re: nervai

as tai sociai pavalgau...

37

Re: nervai

stengiuosi pabuti viena. o kai neiseina, tai bent jau stengiuosi asaras kontroliuoti, bet ne visada pavyksta.

38

Re: nervai

jei jau lb lb susinervinu,tada stengiuosi atitrukt nuo zmoniu,kad ir i kita kambari,kad neprisnekeciau ko nors lb negrazaus.o tada susikaupiu,ramiai apie viska pagalvoju ir suprantu,kad tai eilines mano nesamones,zmonems buna blogiau.nors tenka pripazinti,kad  mane erzina daug kas,o dziaugiuosi lb retai ir tai dazniausiai del kitu,o ne del saves.

39

Re: nervai

na,man irgi buna nervu protrukiai,bet as kazkaip ant kitu neissilieju..viska pasilieku savyje,o kai gryztu namo,nuo asaru kencia pagalves.. smile ,o darbe tai kai tik paima nerviukas,tai uz cigaretes ir i lauka!!! :::619

40

Re: nervai

nieko nedarau.... kai ilgai nerwinuosi tai pati pavargstu ir wiskas.. ir rami einu miegoti is nuovargio big_smile