1

Tema: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

Kodėl vilniečiai (nevisi) taip netoleruoja kitų miestų, kodėl kitų miestų gyventojai jiems iškart kelia kaimiečio, necivilizuoto, atsilikusio žmogaus ivaizdį?

2

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

na as pvz is mazeikiu ir studijuoju vilniuj ;]
tai kaip cia dabar mane pavadint kaimo inteligentu? big_smile

3

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

Na tai gal teko susidūrti su tokie vietinių nuomone?

4

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

teko ;]
na reikia visad moket atsikirst.kame problema ;]
patys jie kartais didesnis kaimas
o gedai tu vln studijuoji?

5

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

Ne aš ne ten smile aš šiauliuos studijuoju, tačiau su tokia nuomone ten nėra teke susidūrti.
Taip, kad kartasi atrodo, kad kuo didesnis miestas - tuo didesnis kaimas...

6

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

niu o vilnius pasakytu tikriausiai kad juos kaimais uzkrete provincialai... wink

7

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

Tikri vilnieciai tai lenkai ir rusai..o visi kiti suvazeve is visokiu provinciju ar kitu miesteliu, laikui begant isikure vilniui..todel jie labai bijo prisipazinti kad patys ir esa tokie, is ten pat kile..
O ir siaip kiek teko bendrauti su zmonem is to miesto tai kokie 80% nenormalus..:D Iskaitant visas amziaus kategorijas: nuo pazystamu santykiu, univere studentu, ir baigiant darbiniais santykiais..

8

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

Tiesa, tada kyla klausimas - kodėl reikia bijoti pasakyti iš kur tu? Negi tai iškart apsprendžia koks žmogus yra?

9

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

jo jaucias iskart skirtumas kai pasakai is kur tu kad ir nepasako kartais tiesiai

10

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

VIlnieciai tokie patys Lietuvioai kaip kaunieciai, plungieciai, ar kokie balbieriskieciai. Tomai jeigu tavo sutikti visi vilenieciai buvo duxai tai tik sutapimas, arba tu pats esi kitoks negi didzioji dalis visuomenes smile. Krc faktas kad visi lietuviai yra vienodai geri, ir si tema kakzokia beprasimska smile sorry Gedmantai smile

11

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

nesubrendusiu zmogiuksciu sapaliones, zmogaus "kaimietiskuma" parodo jo paties mentalitetas, o ne vieta is kurios jis kiles/gyvena... teko susidurt su "etniniais vilnieciais" pirmam kurse, nieko gero, didesniu "kaimiu" net mazeikiu rajone, krakiu kaime neteko matyt... va taip va smile

12

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

Augustinas - tikrai klysti tema nėra beprasmė.

13

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

manau kad kaip tik sita tema turetu buti daugiau kalbama, nes jei but tylima tai taip ir toliau buv visokiu nesamoniu

14

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

siaip visu pirma kaimu vadina del akcento. pirmam kurse visoj auditorijoj begale akcentu girdejai, o jau po metu retas kuris tebeturi ta akcenta. cia asimiliacija kazkokia?.. zodziu, su laiku nelabai ir atskirsi, kuris ten is kaimo, kuris is miesto. o netolerancija yra, jo.. gal del gyvenimo skirtumu ? skirtingos salygos, skirtingas mentalitetas vystosi, ir nesutaria.

15

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

siaip nzn smile as su kiek vilnieciu bendravau visi man normalus;) ten gal tie kiti kaimo jurgiai kurie laiko save kietais ir vadina kitus miestiecius kaimu;) siaip vilnius man vieni is maloniausiu zmoniu;) gal nebent teko tik su tokiais susidurt wink ir kas patinka ten ATSIPALAIDAVE zmones su kuriais bendravau;) o del akcento nzn man atrodo normaliausias akcentas KLAIPEDIETISHKAS wink gal del to kad pac esu klaipedietis ? big_smile

16

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

turbut ;] nes man vilnieciui, klaipedieciai turi sioki toki akcenta ;]

17

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

visi kazka turi ir yra tokie, kokie yra...o zmones pagal kazka skirtyti ar laikyti kitokiais pagal miestus yra keista........nebent zmogus dar nesubrendes.....
koks skirtumas koks akcentas, svarbu, kad butu linksma bendrauti

18

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

Austeja, 20 parašė:

visi kazka turi ir yra tokie, kokie yra...o zmones pagal kazka skirtyti ar laikyti kitokiais pagal miestus yra keista........nebent zmogus dar nesubrendes.....
koks skirtumas koks akcentas, svarbu, kad butu linksma bendrauti


tas akcentas labai ir isskiria zmogu is aplinkiniu wink
kai pats Kaune studijavau tai niekas nepasakydavo, kad as is zemaitijos atvaziaves big_smile
sako vietinis busi tikriausia :V wink:D big_smile

19

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

As esu kilusi is alytaus, ir metus studijavau vilniuje, neteko dar susidurti su tokiu fenomenu! Kazkaip jums nepasiseke arba jus patys pries tuos vilniecius blogai nusiteike, tai ir nervinat!!!

20

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

situacija: registruojam dokumentus, ir eilej is kalbos manieros, elgesio, isvaizdos tipinis "homo sapiens vilnieticus" postringauja "bo ****, vieni kaimiai sustojo, normaliu zmoniu nera..."... jo, mano isankstinis nusistatymas jo atzvilgiu persidave per chakras arba biolaukus, ir tai ko gero buvo atsakomoji reikacija smile savo kalte pripazystu smile