21

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

keisti jus zmones : kalbat apie tolerancija tai ir bukit tolerantiski !!!
juk net senoves lietuviai sakydavo : DUOK Du..ui kelia ;D
o siaip as pats grynas vilnietis ir man dzin is kur zmogus jei jis zmogus o ne du..as

22

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

nu as pats tai gimiau Kaune, visalaika jame gyvenau, studijuoju Kaune ir kazkaip man tie "atvykeliai is kaimu" daug malonesni ir prikolnesni zmones negu kaunieciai (bent jau kiek yra grupioku, kursioku atvykeliu) .. gal tik taip pasitaike man.. ka zn.. smile o seip vilnieciai ir aplink (trakuose bent jau) tai bent jau i kauniecius kreivai ziuri.. buvau draugelio gimtadieny trakuose, tai ir i mane labai kreivai pradzioj ziurejo visi (del to kad draugelis jiem pasake kad as is kauno), kol nepabendravom.. smile net paskiau patys tie zmones sako tipo galvojom cia jau is kauno, tai toks anoks busi ir pan. smile

23

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

Būtent, kodėl egzistuoja toks išankstinis nusistatymas?

24

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

na as tai is pietu ;D Alytaus.. na man atrodo kad tam Vilniuje sunku arba net neimanoma pasijusti vilnieci nes ten visi suleke daryt karjeros politines ir kitu ten tarp tu turistu lakstai ir tiek, (na zmones is mazesniu miestu kartais buna siltesni ir draugiskesni nei is "beprotiskai dideles sostines") zmones juk visi vienodi su 2 rankom ir kojom ir nesvarbu ar jis is kaimo ar kur :DD

25

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

nu isankstinis nusistatymas labai daug kur egzistuoja, ir tai ko gero daznai susije su priklausymu kazkokiai "grupei" zmoniu, pvz. kauno etikete kaip isivaizduoju yra tokia: marozai, plikos galvos, treningai ir t.t. uz tai is karto vilnieciai ar kiti, kur gyvenimas kitoks, kitokios normos ir vertina kitaip..

26

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

jeigu jau apie vln, tai man kazkodel vilnieciai kaip tik atrodo daug tolerantiskesni zmones, negu tarkim kaunieciai.. ten pvz vaiksto zmones bet kokiu stiliu gatvemis laisvai ir niex jiem uz tai i galva nesiulo ir netgi kreivai neziuri - visiem normalu..

27

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

dėl stiliaus tolerancijos taip, pritariu, kad tolerancija yra šiuo atveju, tačiau bendravimo (jeigu jaučiamas kitoks akcentas) berieras vistiek jaučiamas.

28

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

„Fiat LUX Personalo projektai“ projektų vadovė Kristina Žemaitytė DELFI sakė pastebėjusi vieną ryškią tendenciją Lietuvoje – jei darbuotojas iš mažesnio miestelio atvažiuoja į Vilnių, kai kurie darbdaviai mano, kad jam galima mokėti mažesnį atlyginimą nei miestiečiui.

Citata iš delfi.lt naujienų portalo

29

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

Gedmantas, 19 parašė:

Kodėl vilniečiai (nevisi) taip netoleruoja kitų miestų, kodėl kitų miestų gyventojai jiems iškart kelia kaimiečio, necivilizuoto, atsilikusio žmogaus ivaizdį?

kaip tu nesupranti...cia reikia kaip oksioma priimti;D

30

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

aksioma (ne oksioma) - teiginys, kurio teisingumas matomas be įrodymo.
Tai būtent, bet kodėl taip yra?

31

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

Ignas, 20 parašė:

nu isankstinis nusistatymas labai daug kur egzistuoja, ir tai ko gero daznai susije su priklausymu kazkokiai "grupei" zmoniu, pvz. kauno etikete kaip isivaizduoju yra tokia: marozai, plikos galvos, treningai ir t.t. uz tai is karto vilnieciai ar kiti, kur gyvenimas kitoks, kitokios normos ir vertina kitaip..

o as pazystu kauniecius kelis;) taj normalus;) pakeiciau nuomone bet ne apie visus;)
o kodel toks nusistatymas ishankstinis apie kauna pvz? o todel kad ten daug shansu kad i snuky dausi jei eisi vienas wink
o vilnius - vilnius valyt ir ner ko prikibt smile bet jie man pasakytu vilnietis kaimietis . as jam pasakyciau paziurek y save o jei jis da kanors as jam i y SNUKY big_smile klad surpastu savo kvailo atlepausio vieta;)

32

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

nu taip.. pats suprantu kodel toks nusistatymas pries kauna smile siaip man atrodo labai daug kur yra ta isankstine nuomone, ir cia net nemanau kad tolerancijos stoka.. susipazisti su zmonemis ir pasikeicia tas isankstinis nusistatymas..

33

Re: Vilnius- LT sostinė, kur tolerancija?

na tai,siaip as buvau vilniete,bet kitu miestu niekad nesmerkiau,tik gal kaunas siek tiek buvo ne prie sirdies,bet speceliai sojau i kns univera,kad susidaryciau kita ivaizdi,bet manau,kad baigusi studijas vis vien grisiu i vln,nes vln liko mano sirdis:D