1

Tema: Spongebob

Kokia jusu nuomone apie  Spongeboba?
jis idomus ne tik vaikams bet ir paugliams ir suagusiems
Girdejau kad kaikurie sako kad spongebob gadina vaikus
kaip manot ar tiesa?
(kvailas klausymas bet idomu pasidare big_smile)

2

Re: Spongebob

kas tas yra?:D

3

Re: Spongebob

nea, negadina vaiku. labai geras  veikejas. ir jo multikas man patinka. big_smile toks linksmas.

4

Re: Spongebob

oi,mane tai veza,patinka tas kempinius....liux liux liux....tik gaila,kad nelabai laiku ji rodo,tai retai kd paziuriu...:/ kadangi esu nereali gerbeja,tai net turiu jo pora atviruciu,maciau net parduodamos kuprines su jo atvaizdu,noreciau nusipirkti,bet kad jau lb lb jos mazos tilptu tik mano piestukine....:)

5

Re: Spongebob

yra ne tik kupriniu, bet ir ranksluosciu ir stikliniu ir tusinuku!!!! Ko tik jie nesugalvoja del bapkiu!

6

Re: Spongebob

Virginija, 17 parašė:

kas tas yra?:D

Spongebob Squerpants wink

7

Re: Spongebob

Vilma, 22 parašė:

yra ne tik kupriniu, bet ir ranksluosciu ir stikliniu ir tusinuku!!!! Ko tik jie nesugalvoja del bapkiu!

pas mus ir rubus parduoda, bet netaip jau ir brangu

8

Re: Spongebob

sakau kad visko yra,net yra skrusdintuve su juo, kur duona joje skrudini smile ir ne tik su bob kempine, yra ir is kitu filmuku!!! pas mus tai jie kainas uzsideje nemazai, ypac jei nori ka nors su playboy triusiuku nusipirkti tai brangu!!!

9

Re: Spongebob

Vilma, 22 parašė:

sakau kad visko yra,net yra skrusdintuve su juo, kur duona joje skrudini smile ir ne tik su bob kempine, yra ir is kitu filmuku!!! pas mus tai jie kainas uzsideje nemazai, ypac jei nori ka nors su playboy triusiuku nusipirkti tai brangu!!!

skrusdintuve? cia tai jau nejuokinga, cia jau per daug
o playboy tai pas mus irgi nebrangus

10

Re: Spongebob

As auskariuko bambai norejau su playboy tai va apie 80euru jisai, cia tai apiplesimas smile

11

Re: Spongebob

Kempiniukas valdo big_smile kvailas bet labai juokingas smile tik man visada buvo idomu kaip jis gali juros dugne susikurti lauza....

12

Re: Spongebob

Vilma, 22 parašė:

As auskariuko bambai norejau su playboy tai va apie 80euru jisai, cia tai apiplesimas smile

cia tai jau tikrai

13

Re: Spongebob

Augustinas, 19 parašė:

Kempiniukas valdo big_smile kvailas bet labai juokingas smile tik man visada buvo idomu kaip jis gali juros dugne susikurti lauza....

o cia jau turi buti toks pat kvailas kaip ir jis kad galetum suprasti big_smile

14

Re: Spongebob

kempinius priot... jis tox tpas kad net protingas krc... siaip labiausiai mane jo juokas veza...

15

Re: Spongebob

man tai jis vienas is geriausiu multiku wink
ne jis geriausias multias

16

Re: Spongebob

Evelina, 17 parašė:

man tai jis vienas is geriausiu multiku wink
ne jis geriausias multias


gal matei spongebob the movie?

17

Re: Spongebob

teko kazka gfirdeti kad JAV tevu asociacija padave kempiniuko kurejus i teisma nes jie propaguoja homoseksualuma, bo Kempiniukas su Patriku daznai susikibe rankomis vaiksto big_smile

18

Re: Spongebob

Augustinas, 19 parašė:
Evelina, 17 parašė:

man tai jis vienas is geriausiu multiku wink
ne jis geriausias multias


gal matei spongebob the movie?

ne nemaciau o ka yra ir filmas?

19

Re: Spongebob

jo, labai juokingas, kino teatruose rode, 90 minuciu 100% kempiniuko big_smile

20

Re: Spongebob

niu visai nieko tas filmukas,juokingas:))