1

Tema: auto-tiuningas

ka manot apie masinu tiuninga? koks jis turetu buti? ar isoriskas tiuningas tai viskas? o gal imanoma daugiau nei isorinis ir vidaus tiuningas? o gal tiuningas tai menas? arba zmogaus charakterio isriskinimas?

2

Re: auto-tiuningas

man rodos kad tiuningas tai labai fainas dalykas.tas pat kas ir patobulinti savo automobili vidiniai ir isoriniai

3

Re: auto-tiuningas

neesu tuningo šalininkas, man labiau patinka solidžios, patogios mašinos ir jokiu būdu ne kokie tiurlinguoti kibirėliai, no offence;) skonio reikalas:)

4

Re: auto-tiuningas

Tiuningas pirmiausia turetu buti skoningas. Tik tada jis puosia auto. Tiuningu galima masina ir papuosti ir subjauroti (kaip daznai buna). Tad reikia zinoti ko pats nori ir kas patinka.

5

Re: auto-tiuningas

na tuningo turetu buti neperdaug, kaip daug labai matome gatvejse... kaip masina perkrauta tai nieko gero

o taip kartais ir minimalus tuningas (lietnikai,pazeminimas, langu patamsinimas, keli kuklus spoileriukai) daro masina saunia

6

Re: auto-tiuningas

Vilius, 20 parašė:

neesu tuningo šalininkas, man labiau patinka solidžios, patogios mašinos ir jokiu būdu ne kokie tiurlinguoti kibirėliai, no offence;) skonio reikalas:)


na aisku skonio reikalas bet galima patobulint ir patogias masinas... netgi limuzinam "stylinga" daro smile

7

Re: auto-tiuningas

mano akim nieko nėra baisiau, kai pamatau pa*aidintą mersą S klasės, 7 bemwą ar audi A8 ar pan. dar žiauriau, kai išsidirbinėjama iš klasikinių automobilių. pvz. autopliuse neseniai pardavinėjo 126 mersą su galinėm 124 lempom ir šiaip visas suvarytas. nu aš nesuvokiu, kam reikia gadinti Automobilį

8

Re: auto-tiuningas

na kaikam matyt grazu... manau jei skoningai pagrazintas tai tikrai grazu... o jei tik prikista visko belekaip kad parodyt ala "kiek pinigu turiu" tai kartais ir sugadina masinas...

9

Re: auto-tiuningas

bet netoks tiuningas kad tipo II GOLFAS spoleris plastmasinis,bamperis 1 pakeistas ir stiklai patamsinti , nu gal dar pakeicia koloneles ten subwooferi ideda kai kuriems tai tiuningas , bet man tai kaimiskas tiuningas ...

10

Re: auto-tiuningas

jei norint grazaus tiuningo reikia tureti ir grazaus pinigelio... paprasciausiai sudeliojus kartoninius spoilerius ir "uzniakus" langus kurie paskui iseina puslem nieko gero neisgausi tik parodysi savo mokejima gadint mshinas...

11

Re: auto-tiuningas

**** krc as geriau patylesiu apie lt tuninga kelta zmoniui tik bando kazka pasidaryti savo auto kad butu isskirtinis o kiti pamato o **** atrodo ir man toki reikia uzsideti ir dedasi, o seip zmones pagalvokit pries tuningo darymasi  ar apsimoka kopinti toki pat tuninguota auto geriau sugalvokit ka nors naujo smile o seip pagal mane **** tuningas atrodo seniems auto kaip  cadilakas volgo 21 mustang 69 ir t.t

12

Re: auto-tiuningas

jei norint grazaus tiuningo reikia tureti ir grazaus pinigelio... paprasciausiai sudeliojus kartoninius spoilerius ir "uzniakus" langus kurie paskui iseina puslem nieko gero neisgausi tik parodysi savo mokejima gadint mshinas...
nu seip kaip cia pasakius jei nori grazaus tuningo nebutinai reikai **** lt  siais laikais ir auksarankaii padaro visai tai pat kep ir firmuose pwz automoderna ir vg-styling

13

Re: auto-tiuningas

mda... idomiu baigiu cia pripaistet smile visu pirma neaiskus klausimas. tai ar apie stailinga (styling - automobilio grazinima) ar tiuninga (tuning- galios didinima) eina kalba smile)

Kaip ir visur turi buti saikas. Siaip ar taip stockas yra auksas, o visa kita - tik mazina masinos verte wink

14

Re: auto-tiuningas

Gintaras, 23 parašė:

mda... idomiu baigiu cia pripaistet smile visu pirma neaiskus klausimas. tai ar apie stailinga (styling - automobilio grazinima) ar tiuninga (tuning- galios didinima) eina kalba smile)

Kaip ir visur turi buti saikas. Siaip ar taip stockas yra auksas, o visa kita - tik mazina masinos verte wink

stockas yra stoockas... o kai darai kazka zinai del ko ir ka... aisku tai neliecia lietuvisko "tiurlingo" smile

15

Re: auto-tiuningas

Apie ka cia kalbama? Ar apie performace tiuninga ar siaip stylinga? Jei apie stylinga, tai pirmasis dalykas eitu susitvarkyti masinos technini stovi ir susitvarkyti rudis (jei tokiu yra). Po to mano manymu reikalingi geri ratlankiai. ties sita vieta kai kuriu masinu tiuningas gali ir baigtis (pvz. bmw 7er, audi a6 ir kt) na dar galima ir langus tamsinti. Bent jau as buciau nelinkas karstyti auto visokiom plastmasem. Tai tokie butu mano pamastymai wink

16

Re: auto-tiuningas

fainai fainai nors pagrazes lietuvos gatves biski

17

Re: auto-tiuningas

Tomas, 21 parašė:


stockas yra stoockas... o kai darai kazka zinai del ko ir ka... aisku tai neliecia lietuvisko "tiurlingo" smile

pasimk sena kregzde, nissan rs13a ar koki mustanga - jiems nereikia nieko. net suzeminti. svarbu kad stovis butu geras

18

Re: auto-tiuningas

Tuniguot gali ir ysore ir vidu ir aparaturos susidet ir varikli pasidaryt galingesni yvairiu yra tuningu... o ar cia charakterio parodymas ta del sito nzn smile

19

Re: auto-tiuningas

Jei tuninguot tai manau taip:
Vietoj antgalio ant duslintuvo det normalu sportini bakeli
Vietoj Zenon lempuciu susidet tikrus xenonus.
Ir jokiu neoniniu lempuciu, kalpokeliu, plerpianciu kalonkiu ir pelekeliu ant stogo.
Det normalius amortizatorius, stabdzius ir pan. Aisku tai kelis ar keliolika kartu daugiau kainuos, bet bent jau niekas nesisaipys.


20

Re: auto-tiuningas

Bloga man jau nuo tu tuningu..Kazkodel vis labiau man pradeda patikti..Tiesiog geri ratai ir suzeminta pakaba (nekalbant apie varikli)..Nu ir aisku visokios smulkmeneles(duslintuvas,lempos ir t.t..), o tie slykstus spoileriai atsibodo..:)