61

Re: auto-tiuningas

Cia ne tuningas o fotoshopas..iskyrus Hiace..O fotoshpinis masinu darkymas man yra pats slyksciausias dalykas kox tik gali buti...Nekenciu to..

62

Re: auto-tiuningas

na gal ir darkimas, bet jei profesionaliai darant galima sutaupyti daug daug pinigų, nes gali maždaug (pabrėžiu šitą žodį) primesti, kaip mašina atrodys po visų darbų ir jei gatavas eskizas nepatinka tai už minimalias išlaidas gali jį pakoreguoti. Juk tai žymiau pigiau nei padaryti mašina ir po to pagalvoti, kad "damn, kaip nevykusiai atrodo..." ir daryti viską iš naujo ar dar blogiau nusivilti tuo dalyku ir išvis nieko nebedaryti smile

63

Re: auto-tiuningas

Konstantinas, 21 parašė:

na gal ir darkimas, bet jei profesionaliai darant galima sutaupyti daug daug pinigų, nes gali maždaug (pabrėžiu šitą žodį) primesti, kaip mašina atrodys po visų darbų ir jei gatavas eskizas nepatinka tai už minimalias išlaidas gali jį pakoreguoti. Juk tai žymiau pigiau nei padaryti mašina ir po to pagalvoti, kad "damn, kaip nevykusiai atrodo..." ir daryti viską iš naujo ar dar blogiau nusivilti tuo dalyku ir išvis nieko nebedaryti smile

tm yra eskizai piesiami.. uzmeti aki, matai esme, supranti kad cia piesinys, kaip galetu atrodyt.. o seip jeigu pats nusimanai tokiuose dalykuose, tai ir paisyt niekam nieko nereik.. o su photoshop dar nemaciau ne vieno normalaus darbo.. big_smile

64

Re: auto-tiuningas

bent jau sis photoshopas yra baisu.. isvis visos 3 nuotraukos tiktu i skilti "menesio pabaisos". Kam taip tyciotis is auto?

65

Re: auto-tiuningas

  na negalėjau neįmesti;D

kaip tiuninguoti pugÄ…

66

Re: auto-tiuningas

nemoku tikslio nuorodos įmesti:?:V

nu žodžiu reikia eiti "pagrindinės klubo diskusijos" ir atvertus 3-4 psl. atgal paskaityti temą "406 CUPE TIUNINGAS"

67

Re: auto-tiuningas

Nu tingejau toliau skaityti..Tuparikas 100%..
PininFarina 100 vnt..:D
Idomu kiek jis uz ji permokejo?:D

68

Re: auto-tiuningas

tomai, būk žmogus, perskaityk, ten toliau dar įdomesnis dalykas atsiskleidė;D

69

Re: auto-tiuningas

skaites as ta .. ten normalus matyt zmogus paprikolino..

70

Re: auto-tiuningas

gal normalus, gal tikrai toks.. buna visgi zmoniu tokiu.. pazystu pats pora panasiu.. baisu, ir tiek.. big_smile

71

Re: auto-tiuningas

Deividas, 22 parašė:

gal normalus, gal tikrai toks.. buna visgi zmoniu tokiu.. pazystu pats pora panasiu.. baisu, ir tiek.. big_smile


juokingiau stebeti "super forumiecius", kurie lazdavoja ir nepastebi kad kalbama apie 2l motora. Jei as nors kiek domeciausi tais pezais tai gerokai anksciau buciau pastebejes. Isiskaitykit geriau i tuos postus

72

Re: auto-tiuningas

   Neseniai pasibaigusio Auto Show Genevue 06 ..Part2 konceptai..Part1 tuningai..:D
O taipat ir Paris Tuning Show 2006 ...
Maxi Tuning Show 2005

73

Re: auto-tiuningas

Tomas, 26 parašė:

Bloga man jau nuo tu tuningu..Kazkodel vis labiau man pradeda patikti..Tiesiog geri ratai ir suzeminta pakaba (nekalbant apie varikli)..Nu ir aisku visokios smulkmeneles(duslintuvas,lempos ir t.t..), o tie slykstus spoileriai atsibodo..:)

Tai tavo ziniai cia  ir yra tuningas!!!

74

Re: auto-tiuningas

Auto tuningas prasideda nuo variklio. Ner ko golfui 1.8 deti tokia dusle, kad atrodytu lyg arkliu kruva po kapotu tik daugiau reikia nei eina as tokiu nesuprantu visiskai.

75

Re: auto-tiuningas

o kuom jum golfai blogi? yra panevezhy vienas vietiniu meistru tiuningo shedevras,tj krc drago trasoj kolkas nelabai turi ka veikt visus uzhpusto.bet kiek zhinau tau 100km/29L 95 benzo

76

Re: auto-tiuningas

Eimantas, 24 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Bloga man jau nuo tu tuningu..Kazkodel vis labiau man pradeda patikti..Tiesiog geri ratai ir suzeminta pakaba (nekalbant apie varikli)..Nu ir aisku visokios smulkmeneles(duslintuvas,lempos ir t.t..), o tie slykstus spoileriai atsibodo..:)

Tai tavo ziniai cia  ir yra tuningas!!!

Buk geras nesvaik man nesamoniu..:D

77

Re: auto-tiuningas

stylingas tie tavo shlykshtus spoileriai,o ne tuningas...

78

Re: auto-tiuningas

Vitalijus 19, nu tingiu as kiekvienam nesusiprateliui aiskinti tapati..Va mano pries tai rasyta ir isaiskinta aiskiai..bet jus visi ir toliau grybaujat..:D

Tomas, 26 parašė:

Tiuningas yra optinis (arba vizualinis, dar vadinamas stylingu), tai spoileriai ir visi kiti axesuarai isorej ir salone..Ir mechaninis, tai visi mechaniniai ir elektroniniai variklio vaziuokles ir kitu mechanizmu tobulinimai..
Man jau vis labiau atsibosta tie optiniai dalykeliai..Man prie sirdies tik minimalus spoileriai, o svarbiausia ratai, vaziuokle ir variklis..(tai ka daro gamyklines arba su gamyklom glaudziai susieje tuningo firmeles, kaip pvz:ABT, AC Schitzer, Alpina, BMW Motorsports, Hamann, AMG, Hartge ir t.t..)
Stai vienas is pvz kas man tikrai patinka..http://forumas.ieskok.lt/imgload/337 Hamann BMW M5 E60 Edition Race..

79

Re: auto-tiuningas

ujujuj big_smile

80

Re: auto-tiuningas

   ..AC Schnitzer paskelbe akcija nebloga..Taiva iskur tu AC Schnitzer ratu tiek daug..net ir pas mus LT matau ju nemazai..vis galvodavau arba vagys geri arba iskur tiek litu pas juos ant AC Schnitzer ratu..:D nebuvau pagalvojes kad lygiai taipat kaip ir kitus fufliakus, sekmingai stampuoja azijos padirbinetojai..Istikro tai nera labai juokinga, nes juk kokybe tu ratu tai tragiska