1

Tema: Apie Danija.

Noreciau suzinoti viska apie Danija,zymiausias lankytinas vietele,gografine padeti,zmoniu kultura ir siaip kokiu nors linksmu dalykeliu.
Ir beja noreciau susirasti draugu Danijoje,nes viduryje Rugsejo ten atvykstu.
Aciu is anksto uz informacija ir busimus draugus.

2

Re: Apie Danija.

Jej moki angliskai nemazai informacijos cia http://en.wikipedia.org/wiki/Denmark

3

Re: Apie Danija.

dzekui

4

Re: Apie Danija.

kas dar ka nors apie Danija gal atsirastu gide?:)

5

Re: Apie Danija.

Benas, 23 parašė:

Noreciau suzinoti viska apie Danija,zymiausias lankytinas vietele,gografine padeti,zmoniu kultura ir siaip kokiu nors linksmu dalykeliu.
Ir beja noreciau susirasti draugu Danijoje,nes viduryje Rugsejo ten atvykstu.
Aciu is anksto uz informacija ir busimus draugus.

6

Re: Apie Danija.

nieko toj danijoje gero nera, salta lietus pastovej lija

7

Re: Apie Danija.

Pamela, 28 parašė:

nieko toj danijoje gero nera, salta lietus pastovej lija


Tai ko pati ten sedi?;D

8

Re: Apie Danija.

STEBUKLU SALIS ta danija ir tiek!-viskas cia normaliai!

9

Re: Apie Danija.

cia sis bei tas apie danija      http://www.kligys.com/alp/index.php?topic=pramogos

10

Re: Apie Danija.

Benas, 23 parašė:

Noreciau suzinoti viska apie Danija,zymiausias lankytinas vietele,gografine padeti,zmoniu kultura ir siaip kokiu nors linksmu dalykeliu.
Ir beja noreciau susirasti draugu Danijoje,nes viduryje Rugsejo ten atvykstu.
Aciu is anksto uz informacija ir busimus draugus.

...taip supratau, turetum buti Danijoje ir kaip ji tau?
Kokie tavo atsiliepimai apie ja? Ar jau grizai i Lietuva?

11

Re: Apie Danija.

o as buvau danijoj big_smile ji nuostabi big_smile

12

Re: Apie Danija.

Vilma, 22 parašė:

o as buvau danijoj big_smile ji nuostabi big_smile

ar seniai buvai?

13

Re: Apie Danija.

taip tikrai danija nuostabi.....kad ir vesoka buna kartais palija.....bet nesakykit cia ir geru dienu yra....as jau danijoje beveik 5 metai ir man si salis patinka nenoriu niekur kitur......:)

14

Re: Apie Danija.

Niekad neskaitau priesh keliaudamas jokiu gidu nes ten vienos lempos. Pvz skaitant Gida apie lietuva atrodo oho o taip lempa visishka, geriau klausyk pletku kurie aplinkui tai tikrai daug realesnis vaizdas, gidai visa laika pripudruoti if u know what i mean

15

Re: Apie Danija.

na tikrai danija ne lietuva, kitokie zmones,kitokia kultura, pagyvenus biski cia, ir po to sugrizus i lietuvele pajunti skirtuma, vien bendravimas su aplinkiniais. Danijoj malonus zmones, nevaiksto visi susirauke, paniure, pagyvene zmones sportuoja, o ne kaip lt sedi namie apsikrove kalnais vaistu, cia zinoma ne visiem taip, bet dauguma..pragyvenimo lygis aukstas, nueini pas dana, kiekvienuose namuose yra viskas ko tik nori, jam ne problema nusipirkti, o ne pavogti, kaip lt daznas atvejis..nu zodziu skiriasi kultura musu lb, ten zmones isvaziuodami is namu ju nerakina net, o pas mus lt pabandyk iseiti neuzrakines, nezinai ko laukti:D

16

Re: Apie Danija.

danija tai pasaku salis:))))

17

Re: Apie Danija.

danijoj tikrai daug ramiau gyvent,nei musu lietuvoj,todel ,man cia patinka.

18

Re: Apie Danija.

Nieko visai Ta danija wink
nesenai as cia bet man patinka, bet vistiek gristu jaunamo wink

19

Re: Apie Danija.

o man jinai nepatiko,per daug rami kazkokia...vaizdai panasus kaip lt,tik fermu lb daug.o siaip kaip ir kiekvienoje salyje ir ten yra lb graziu vietu

20

Re: Apie Danija.

nieko cia.. tik va vairuotojai nekokie, jau nepirma kart issitikinu..pries keleta dienu zuvo lietuve autoavarijoj sad