1

Tema: Miestas ar kaimas?

na tai kas geriau? pliusai ir minusai..

2

Re: Miestas ar kaimas?

mane diorgina tokie klausimai.

3

Re: Miestas ar kaimas?

kiekvienam savaip=) be to, priklauso nuo to, kuris miestas ir kuris kaimas:D bet seip lyginant mano gyvenama vieta - kauna su mano kaimu, tai tik kaunas:D

4

Re: Miestas ar kaimas?

Kadangi miestu lietuvoj nera:D Tai gal kaimas:D

5

Re: Miestas ar kaimas?

miestas, bet ne butas smile

6

Re: Miestas ar kaimas?

Augūna, 16 parašė:

mane diorgina tokie klausimai.

o svarbiausia, kad uzduoda klausima, bet neturi ka papasakoti!

7

Re: Miestas ar kaimas?

man tai miestas nes as ramybes ir tylos nepakenciu (na kartais tai gerai:)

8

Re: Miestas ar kaimas?

ash tai pvz kaj buvau pas mociute kajme,taj ishpradzhiu vos pripratau prie tokio leto gyvenimo..atrodo kad lajkas ejna daug leciau big_smile o siaip tai man paciai kajmas yra tik poilsio vieta,o geriau miestas :pp ir civilizacojos daugiau.. big_smile o beje jej kajmegyvenciau,tai be vidinio tualeto neishtverciau big_smile nes atsibostu visa gyvenima lakstyt per kiema i tualeta..:D big_smile

9

Re: Miestas ar kaimas?

Na o man tai geriau kaimas nes istiesu jame tikrai galima pailseti ir gryno oro daugiau tik va uzknisa kartais tas kaimui budingas "aksesuaras" visur smirdi gyvuliuku s.............:{

10

Re: Miestas ar kaimas?

koks skirtumas visur ta pati nesamone...ir tikrai kaime nera jau toks ir grynas oras:P zianu as tai nes gyvenu....niu siaip LIetuva visa didelis kaimas...

11

Re: Miestas ar kaimas?

Eleonora, 15 parašė:

ash tai pvz kaj buvau pas mociute kajme,taj ishpradzhiu vos pripratau prie tokio leto gyvenimo..atrodo kad lajkas ejna daug leciau big_smile o siaip tai man paciai kajmas yra tik poilsio vieta,o geriau miestas :pp ir civilizacojos daugiau.. big_smile o beje jej kajmegyvenciau,tai be vidinio tualeto neishtverciau big_smile nes atsibostu visa gyvenima lakstyt per kiema i tualeta..:D big_smile

galima susidaryti nuomone, kad jei kaimas, tai tulikas turi buti toli nuo namo... kas cia per nesamone? kiekvienas save labiau gerbiantis kaimietis, be jokiu problemu gali pasidaryti ta tolyka viduj issikases duobe kieme ;D Juk ne taip jau ir senai, net 50 metu atgal nereikia keliauti, zmones issikasdavo vietines kanalizacijas ir i sulinius siurblius isimesdavo, kad nereiktu semti ir kibirais nesti vandeni...
Asmeniskai man kaimas patinka, viename kaime turim nama, jame nera daug pribambasu, bet man tai tik vasarnamis ir viskas, tad manau, kad jei karta i savaite nulekti tai tikrai nereikia ten kazko stebuklingo, aisku jei noretum gyventi... tektu priprasti arba viska isivesti...
Kaimo pliusas bent jau man yra didele erdve, nereikia buti susispaudus, kaip kiti butuose gyvena... teko buti nulekus i svecius pagyventi tris dienas... aciu ne, savo nuosavo namo niekad nekeisciau i toki dalyka...
Kaimo minusas butu komunikaciju trukumas, aisku ziurint koks kaimas, ar ten gyvena 10 zmoniu, ar 500. Jei daugiau tai jau komunikacijos pravestos buna...
Miesto pliusas... arti parduotuves, didelis ivairiu dalyku pasirinkimas ir yra pramogu.
Miesto minusas... uzterstas oras, naktines pramogos, po kuriu buna labai daug "apsilusiu" zmogeliu, nerandanciu kelio namo. Kai kur transporto spustis, jei paziuresim i didesnius miestus.
Cia galima rasyti ir rasyti, bet paskui bus daug skaitymo... o ilgu tekstu niekas neskaito wink

12

Re: Miestas ar kaimas?

Vaiva, 17 parašė:

koks skirtumas visur ta pati nesamone...ir tikrai kaime nera jau toks ir grynas oras:P zianu as tai nes gyvenu....niu siaip LIetuva visa didelis kaimas...

Na tau juk niekas neliepia sedeti ten kur nera gryno oro . ir tikriausiai tas tavo kaimas yra miestas . deretu issiaiskinti ka kas vadina kaimu

13

Re: Miestas ar kaimas?

gyvenau ir mieste(klaipedaoj) ir kaime (tauralauki) ir ten ir ten gerai bet jei galeciau rinktis tai geriau klaipedoj.....

14

Re: Miestas ar kaimas?

tu tik db taip sakai smile

15

Re: Miestas ar kaimas?

Neringa, 19 parašė:
Vaiva, 17 parašė:

koks skirtumas visur ta pati nesamone...ir tikrai kaime nera jau toks ir grynas oras:P zianu as tai nes gyvenu....niu siaip LIetuva visa didelis kaimas...

Na tau juk niekas neliepia sedeti ten kur nera gryno oro . ir tikriausiai tas tavo kaimas yra miestas . deretu issiaiskinti ka kas vadina kaimu

ne nu as zinau gerai dar kur as gyvenu,gyvenu kaime tongue

16

Re: Miestas ar kaimas?

ir kaip tas tavo kaimas vadinas?

17

Re: Miestas ar kaimas?

Justas, 16 parašė:

ir kaip tas tavo kaimas vadinas?

daug zinosit greit pasensit:P na anketoj to nerasiau cia sakysiu tongue pfff

18

Re: Miestas ar kaimas?

ir taip jau nelabai jaunas jauciuos, tad gali sakyt

19

Re: Miestas ar kaimas?

Per pulius kaip per sviesta, per kaima kaip per miesta wink

20

Re: Miestas ar kaimas?

Ovydas, 19 parašė:

Per pulius kaip per sviesta, per kaima kaip per miesta wink

o cia tai posakis... savos kurybos? toks visai nieko, bet greit uzmirsiu... reiks uzsirasyt ;D