1

Tema: Vaikinai Soliariume

kas dar vaiksto i soliarimumus ?:) kuom tapates ?:D i koki einat ?:)

2

Re: Vaikinai Soliariume

eik angliu kraut sutaupysi soliariumui;)

3

Re: Vaikinai Soliariume

Neinam, neisim ir nesitepu niekuo:D

4

Re: Vaikinai Soliariume

i soliarimus eina tik tos kurios nori senatveje but susiraukslejusios kaip .............(net ir nezinau su kuo cia palyginus):-]

5

Re: Vaikinai Soliariume

cia mes kalbam apie vaikinuku soliariumus:D pas vyrus oda storesne tai gali kad ir miegot jame vis tiek amzinai jaunas liksi:D

6

Re: Vaikinai Soliariume

Erikas, 16 parašė:

kas dar vaiksto i soliarimumus ?:) kuom tapates ?:D i koki einat ?:)


nu jo ipac vasara smile maziau zmoniu ten buna nereik laukt eiles, tai zinai apsimoka :DD

7

Re: Vaikinai Soliariume

dieve tu mano vaikinas soliarume:? nieko baisiasnio negalima sugalvoti brrr

8

Re: Vaikinai Soliariume

Evelina, 17 parašė:

dieve tu mano vaikinas soliarume:? nieko baisiasnio negalima sugalvoti brrr

o kodel vaikinas soliariume kazkas baisaus? tas pats kaip ir mergina soliariume.. :V
P.S. Pats nebuvau nei karto dar.. ir kol kas neplanuoju eit smile

9

Re: Vaikinai Soliariume

nu man tai kazkaip ne vyriskai atrodo
as irgi nebuvou ten ir nenoriu eiti;)

10

Re: Vaikinai Soliariume

nu man atrodo tiek merginu tiek vaikinu idege kunai daugeliui patrauklesni. tai ka daryt tada vaikinam norintiems ziema but idegusiems? :V Butinai lekt i siltus krastus? i soliariuma jiem negalima?.. :V svarbiausia tiek merginom, tiek vaikinam per ilgai nebut tam soliariume.. nes kai "perdegusia" blondine pamatai kur nors tai vemt vercia.. ir prie sniego ziema tokios nedera visiskai kazkaip.. ;D

11

Re: Vaikinai Soliariume

Ignas, 20 parašė:

nu man atrodo tiek merginu tiek vaikinu idege kunai daugeliui patrauklesni. tai ka daryt tada vaikinam norintiems ziema but idegusiems? :V Butinai lekt i siltus krastus? i soliariuma jiem negalima?.. :V svarbiausia tiek merginom, tiek vaikinam per ilgai nebut tam soliariume.. nes kai "perdegusia" blondine pamatai kur nors tai vemt vercia.. ir prie sniego ziema tokios nedera visiskai kazkaip.. ;D

nu nezinau kaip jum idegti bet man meliau vaikinas ne is soliariumo

12

Re: Vaikinai Soliariume

Neringa, 19 parašė:

i soliarimus eina tik tos kurios nori senatveje but susiraukslejusios kaip .............(net ir nezinau su kuo cia palyginus):-]


razina... o soliarumu aukos pusfabrikaciai gyvenima praskaidrina xD

13

Re: Vaikinai Soliariume

Ale ziuriu per daug cia heterosexualu statibninku ir moteru kasininkiu , kuriu nusistatymas apie vyra turi buti toks : Smirdantis , nesvarus , nestilingas ir t.t. , gal dar pasakysit kad pazastis skustis irgi negeraj ?:/ zhmones kelintam jus amziuj ?

14

Re: Vaikinai Soliariume

O kas gero is to soliariumo? Aukot oda, kad kuri laika pabutum tamsesnis? pf.manau neverta.

15

Re: Vaikinai Soliariume

Na as nematau nieko blogo jei vaikinas eina i soliariuma. Kremu kokiu reikia kiek zinau vietoj galima isigyti. Taciau daznai lankytis nepatariu nes issauses ir greiciau sens oda. Taip pat yra galimybe susirgti odos veziu (bet cia jau soliariumo manijaku reikia buti). Nors saulej degintis ne ka geriau.
Kur ir uz kiek nelabai zinau. Pazystama kaune buvo susiradus berods uz 10 litu. Bet nezinau kur, o su ta pazystama irgi rysio nebepalaikau.. sorris.

16

Re: Vaikinai Soliariume

Erikas, 16 parašė:

Ale ziuriu per daug cia heterosexualu statibninku ir moteru kasininkiu , kuriu nusistatymas apie vyra turi buti toks : Smirdantis , nesvarus , nestilingas ir t.t. , gal dar pasakysit kad pazastis skustis irgi negeraj ?:/ zhmones kelintam jus amziuj ?

nu man taip geriau, neigu kazkoks gejus kuris kaip ir merginos 3 valanadas praleidzia kad gerai atrodytu;) nesakau kad jus apskritai neturite savimi rupintis, bet soliariumas tai jau per daug wink

17

Re: Vaikinai Soliariume

nu man tai jokio skirtumo ar vaikinas ideges naturalioj saulej ar soliariume..nematau nieko cia baisaus...juk tiek vaikinai tiek merginos nori but grazus...:-D

18

Re: Vaikinai Soliariume

Evelina, 17 parašė:
Erikas, 16 parašė:

Ale ziuriu per daug cia heterosexualu statibninku ir moteru kasininkiu , kuriu nusistatymas apie vyra turi buti toks : Smirdantis , nesvarus , nestilingas ir t.t. , gal dar pasakysit kad pazastis skustis irgi negeraj ?:/ zhmones kelintam jus amziuj ?

nu man taip geriau, neigu kazkoks gejus kuris kaip ir merginos 3 valanadas praleidzia kad gerai atrodytu;) nesakau kad jus apskritai neturite savimi rupintis, bet soliariumas tai jau per daug wink

Evelina, ne gejus, o metroseksualas wink

19

Re: Vaikinai Soliariume

taip taip.. vaikinams degintis negerai.. bet i ka daugiausiai kreipiate demesi? Ogi i tvarkingus, grazius ir stilingus berniukus. Yra paklausa, bus ir pasiula

20

Re: Vaikinai Soliariume

pasiskaicius cia atrodo jei gatve eina koks ideges vaikinukas ti visios panos uzsimerkia:D:D