1

Tema: kokia spalva.....???

taigi....namuose,t.y busimam savo kambareli darausi remonta....ir iskilo toks klausimas kokia gi spalva tapetuoti kambari?????Siaip noretusi svelnios orzanzines spalvos,bet nzn ar ji manes nevargins,tai va....o gal  su tokia spalva net neapsimoka prasideti,ka manot,kokios spalvos tinkamiausios,prasau tik nesiulykit rozines,nes sios spalvos nepakenciu....:)

2

Re: kokia spalva.....???

Vienas is "protingesniu" klausimu..Beviltiska tu..Nezinai ko nori ir klausi ko tau noret?:D

3

Re: kokia spalva.....???

aciu,na tikejausi ne tokio patarimo,bet aciu uz komplimenta:) as tik noreciau suzinoti kokios spalvos vargina,prie kokiu galima atsipalaiduoti,gal yra zmoniu kurie isitapetavo kambari,o pasirodo,kad ta spalva juos visikai erzina....

4

Re: kokia spalva.....???

Zinau variantu ivairiu, kaip padaryti namus jaukius, ramius, svelnius ir tuo paciu labai greitai (trumpam) pakeisti juos i rekiancius, pvz kokiam nors vakareliui, bet..nesinori viesai ju pasakoti..dizaineriai uz tai pinigus gauna..:D As aisku nedizaineris, bet vistiek nenoreciau kad pas daug ka namuose butu panasus variantai..:D

5

Re: kokia spalva.....???

na as kazkada turejau ir jaukius namus,kol....neisikrausciau,db vel tenka kurtis i nauja erdve bet juk jau nebeidomu visko atkartoti,tiesa pasakius net nesistengiu....:)

6

Re: kokia spalva.....???

man asmeniskai pasteline zalia patinka...

7

Re: kokia spalva.....???

Na kaip suprantu tas kambarys bus tavo miegamasis ir poilsio kambarys. Tuomet rinkis sviesias, pastelines spalvas - gelsva, kremine, rusva. Jei tai bus darbo kambarys tam labiausiai tinka zalia, taciau neryski, geriau sviesi arba tamsi ir gili, tik jokiais budais ne rekianti nes negalesi susikaupti. Oranzine labiausiai tinka svetainei.

8

Re: kokia spalva.....???

siuo metu pacios populiariausios spalvos kiek teko pastebeti: gelsva, rusva, zalsva, rausva. ir tapo tendencija vieno kambario sienas tapetuoti dvieju artimu spalvu tapetais :V wink

9

Re: kokia spalva.....???

hmm...vargas su tais tapetais...o dazyt nenori?
o seiip tai...mano kambarys toks..oranzinis su geltonu sumaisytas.seip visai gerai..ir nuotaika pakelia,kambary sviesu ir...ir isvis labai silta spalva.dar nenusibodo!;D

10

Re: kokia spalva.....???

as tai esu orandziniai kambari nusidazius ir ta manes wisai nenerwina...patarciau tik nedazyti ruzawai...

11

Re: kokia spalva.....???

Pas mane tai virtuve oranzine su bordospalvos plintusais ir duru aptvarais!!! labai silta ir maistas labai sauniai gaminasi!!! O as tau siulau nedazyti tapetais,  o dazais, nes tapetai pykina!!! o kambari gali daugiau orginalumo ivelti ir dvi sienas priesingas oranziniai nudazyti o kitas  baltai, labai gerai atrodo, jei tavo kambaryje yra daug erdves! Man vienas zmogus patare pardej, kad kai dazai sienas, tai reikia is viso triju spalvu kurios tarpusavyje derinasi!! (viena arba dvi pagrindines, o kita detalei arba durims)!!!

12

Re: kokia spalva.....???

na oranzine pakelia nuotaika, melyna vercia susikaupti, per tamsi gali sukelti apatija, depresija.. zalia - susikaupimo spalva, geltona -  zvalumo smile rinktis yra is ko smile

13

Re: kokia spalva.....???

pritariu Vilmai, apie tas skirtingas spalvas smile na taip, girdejau kad cia labai madingas dalykas smile

14

Re: kokia spalva.....???

man patinka siltos spalvos: geltona,oranzine...:V

15

Re: kokia spalva.....???

gi mes nzn kokia tau spalva patinka... nueik y parduotuve ir kurie patiks tais ir tapetuok

16

Re: kokia spalva.....???

Ievute, 19 parašė:

taigi....namuose,t.y busimam savo kambareli darausi remonta....ir iskilo toks klausimas kokia gi spalva tapetuoti kambari?????Siaip noretusi svelnios orzanzines spalvos,bet nzn ar ji manes nevargins,tai va....o gal  su tokia spalva net neapsimoka prasideti,ka manot,kokios spalvos tinkamiausios,prasau tik nesiulykit rozines,nes sios spalvos nepakenciu....:)

Pasiulyciau kokia sviesiai zalia,nes ji ramina... nors ir orandzine visai turetu liux atrodyti,kokia tik sviesiai orandzine,kad nereztu akies... Bet siaip anksciau ar veliau visos slavlos pabosta,o ipac kai jos tave supa;)

17

Re: kokia spalva.....???

Ievute, 19 parašė:

taigi....namuose,t.y busimam savo kambareli darausi remonta....ir iskilo toks klausimas kokia gi spalva tapetuoti kambari?????Siaip noretusi svelnios orzanzines spalvos,bet nzn ar ji manes nevargins,tai va....o gal  su tokia spalva net neapsimoka prasideti,ka manot,kokios spalvos tinkamiausios,prasau tik nesiulykit rozines,nes sios spalvos nepakenciu....:)

manau kad orandzine spalva tikrai neturetu taves varginti neseniai kai dar ir as rinkausi tapetus net neisivaizdvau kad mano kambarys galetu buti orandzinis bet kazkaip viena diena nusprendziau kad jis bus orandzinis ir tikrai nesigailu.mane tai kaip tik ta spalva ramina ir dar kol kas nenusibodo

18

Re: kokia spalva.....???

Na, mano kambaryje balti tapetai su geltonais ornamentais. Visiskai nevargina, neuzknisa, o kaip tik, tik nuotaika pakelia;)

19

Re: kokia spalva.....???

as tai pries tapetus, geriau dazyt, beje baldus jau turi? atsizvelk ir i ju spalva kad derinyusi. mano kambaryje geltonos sienos ir melyni baldai, atrodo liux, dar neatsibodo smile

20

Re: kokia spalva.....???

labai aciu,bet as jau pasidariau remonta,aisku lb praverte visu jusu pasisakymai,tai va padariau taip: puse kambario ryskios vysnines spalvos ir puse morkvines,o baldai spalvoti,t.y. misinys raudonos ir morkvines,lb jaukus ir siltas kambariukas,be to dar ir laaaabai splavotas.....:D