21

Re: horoskopas po sexo?

jo. ne man skambins, o aš skambinsiu big_smile

22

Re: horoskopas po sexo?

Živilė, 19 parašė:

yra tox horoskopas, ka kiekvienas h.zenklas sako, po sexo... Avinas: O dabar dar kartelį! Jautis: Paduok picą – valgyti noriu. Dvyniai: Nematei televizoriaus pultelio? Vėžys: Tai kada tuoksimės? Liūtas: Aš juk buvau nuostabus, a? Mergelė: Kelkis, eisiu išplausiu paklodes. Svarstyklės: Man patiko, jei tau patiko. Skorpionas: Gal vis dėlto tave atrišti? Šaulys: Man neskambink, paskambinsiu pats. Ožiaragis: Turi vizitinę? Gal apsikeičiam? Vandenis: O jei dabar pabandytume tą patį, tik be drabužių? Žuvys: Tai koks, sakei, tavo vardas?

Ka manote apie si horoskopa? Ar jis atitinka jus? smile

Kaip kam

23

Re: horoskopas po sexo?

Koks sakei tavo vardas?

24

Re: horoskopas po sexo?

Tinka smile

25

Re: horoskopas po sexo?

Siaip dar yra idomus horoskopas apie vyru seksualines silpnybes http://www.suaugusiems.lt/straipsniai/h … pnybes-901

26

Re: horoskopas po sexo?

ir tinka ir atitinka, ir ne tik mane wink

27

Re: horoskopas po sexo?

hello

28 (redagavo Dmitrijus 2015-01-20 00:40)

Re: horoskopas po sexo?

Živilė, 19 parašė:

yra tox horoskopas, ka kiekvienas h.zenklas sako, po sexo... Avinas: O dabar dar kartelį! Jautis: Paduok picą – valgyti noriu. Dvyniai: Nematei televizoriaus pultelio? Vėžys: Tai kada tuoksimės? Liūtas: Aš juk buvau nuostabus, a? Mergelė: Kelkis, eisiu išplausiu paklodes. Svarstyklės: Man patiko, jei tau patiko. Skorpionas: Gal vis dėlto tave atrišti? Šaulys: Man neskambink, paskambinsiu pats. Ožiaragis: Turi vizitinę? Gal apsikeičiam? Vandenis: O jei dabar pabandytume tą patį, tik be drabužių? Žuvys: Tai koks, sakei, tavo vardas?

Ka manote apie si horoskopa? Ar jis atitinka jus? smile

Tuoj kaip pasakysiu... :-)))) Kaipmat užsimanysi pavalgyt.

29

Re: horoskopas po sexo?

Na ne, tikrai nebėgu iškart skalbti paklodžių big_smile big_smile

30

Re: horoskopas po sexo?

Bananas, 26 parašė:

Siaip dar yra idomus horoskopas apie vyru seksualines silpnybes http://www.suaugusiems.lt/straipsniai/h … pnybes-901

Va čia tai tiesos tikrai atradau, geras smile

31

Re: horoskopas po sexo?

cia tas pats kas partneris pagal kraujo grupe ir panasus briedas :d isvis koks normalus mzogus tiki horoskopais, nebent tik toks kuris tiki dievu kurio egs=zistavimo negali irodyti big_smile