1

Topic: Kokius filmus žiūrite?

Kokie filmai mėgstamiausi?Koks jūsu megstamiausias filmas?Ar norėtumėte pats būti režisierius?

2

Re: Kokius filmus žiūrite?

Noreciau buti , bet uvi neturiu tokio talento... Man patinka seubo filmai ir tokios kap ir dramos verciancios susimastyti...Patinka filmai kuriuose tomas hanksas vaidinas , bent jau kuriuos as maciau tai tikrai verte pamastyt o gal net ir rimtai pagalvot tai butu Forestas Gampas ir Filadelfija...

Seip Qentino Tarantino patinka,  seip skaitau kad gerus seubekus kurt moka tik kinai

3

Re: Kokius filmus žiūrite?

nu man visai dar patinka animuoti filmai kaip cars, incredibles, nuo nuotaikos priklauso=] F&F Tokyo drift, Scary movie 4, Pirates of the Caribbean, siais metais man geriausi kuriuos ziurejau=]

4

Re: Kokius filmus žiūrite?

man patinka komedijos ir siaubiakai big_smile
o retkarciais pagalvoju kad galeciau is savo gyvenimo filma sukurti

5

Re: Kokius filmus žiūrite?

Na daugiausia ziuriu komedijas bei siaubo filmus(kur nebutu daug kraujo).

6

Re: Kokius filmus žiūrite?

Mėgstu komedijas,detektyvus ir kaikuriuos siaubo filmus....:p

7

Re: Kokius filmus žiūrite?

Prikaustancius demesi: tai komedija, tai trileris, tai siaubo.... filmas filmui nelygu

8

Re: Kokius filmus žiūrite?

wisus kinius ziuriu nes mnan patinka ziuret telika

9

Re: Kokius filmus žiūrite?

Aukse, 12 wrote:

wisus kinius ziuriu nes mnan patinka ziuret telika

:::d09:::d10:::d01:::d02:::d03:::d03:::d04:::d13:::d14:::d15:::d19:::d19

10

Re: Kokius filmus žiūrite?

labiausiai patinka trileriai,komedijos ir psichologiniai siaubo filmai.

11

Re: Kokius filmus žiūrite?

Dominyka, 19 wrote:

Kokie filmai mėgstamiausi?Koks jūsu megstamiausias filmas?Ar norėtumėte pats būti režisierius?


Mėgstamiausi filmai yra tie, kurie turi savo idėją, moralą, istoriją. Negaliu išskirti vieno mėgstamiausio filmo, nes kad ir koks jis būtų mėgiamas - po keletos kartų peržiūros jis pabosta. Galima paminėti tik gerus režisierius, kurių filmus dažniausiai verta pažiūrėti: Spilbergo ir Tarantino. Režisieriumi gal ir norėčiau būti, bet vien noro nepakanka, reikia turėti ir sugebėjimų bei galimybių.

12

Re: Kokius filmus žiūrite?

Man tai patinka nekviesta meilė romantiški filmai

13

Re: Kokius filmus žiūrite?

Ziuriu baisiakus,tokius kurie ieskriaipia vaizduote paskui vaikstau kaip apdujas po miesta pasijimu kirvi ir eini i soda obeliu kapot :::a31... na gerai:::b02 Ziuriu as veiksmo filmus tokius kaip dzeimsas bondas kazino rojal geri tokio tipo filmai...negeda ir drauge nusivesti :::b32

14

Re: Kokius filmus žiūrite?

Man labiausiai patinka rusiski filmai, bet ir angliskus ziuriu kartais, siaubiakus pvz... Pati rezisere but nenoreciua, nejjauciu tokio pasaukimo!;D

15

Re: Kokius filmus žiūrite?

na as megstu filmus apie gyvenima,psihologinius ....neatsisakau komediju ir siaubiaku paziuret big_smile karatis pagalvoju apie rezesura,bet tam neturiu talento...Bet man tai atorodo labai idomu...Nors cia Lietuvoi man nebutu idomu... smile

16

Re: Kokius filmus žiūrite?

Kokie patys geriausi filmai? Ko gero geriausi filmai butu sie: 1) Abre Los Ojos 2) Memento 3) 21 Grams  ir panasus. Patinka supainioti ir moralinio pobudzio filmai smile

17

Re: Kokius filmus žiūrite?

patinka komedijos... ;D

18

Re: Kokius filmus žiūrite?

karai, istoriniai filmai apie kara,arba labai geras komedijas

19

Re: Kokius filmus žiūrite?

   nu sitam tai netruko nieko smilehttp://forumas.ieskok.lt/imgload/3152 http://forumas.ieskok.lt/imgload/3153 http://forumas.ieskok.lt/imgload/3154 buvo ir juoko ir veiksmo ir tragedijos big_smile Tikras komiksas big_smile nu ir efektu nepagailejo kaip filmui :::036

20

Re: Kokius filmus žiūrite?

megstu visus profesonaliai pastatytus filmus wink
(ieina visu zanru filmai)
aisku kai visai smagi nuotaika galima paziuret ir kokia "Tupa" Komedija ar koki Veiksmo "Sedevra".. :::817
Siaip dar esu nemazas anime fanas big_smile