1

Tema: vaikinai sumoteriskejo?

na stai sedejau ir wis masciau kol suamsciau jog pats metas jusu paklausti"kas atsitiko siuolaikiniams vaikinams" na ne del to jog jie nebera tie mandagus ir dzentelminiski herojai,kurie taip zavi moteris:D
tai tiesiog del ju aptangos..sedziu ir mastau ar cia daugeliui vaikinu protas susimaise ar tiesiog firmos kuriancios drabuzius vyrams tiesiog uzsimirso..?
istiesu vis dazniau tenka pamatyti na lyg ir moterisku drabuziu skirtu vyrams:D isties esu net ne viena karta apsirikusi :!

2

Re: vaikinai sumoteriskejo?

ai, man cia su batais panasiai buvo. kuriuos issirenku tie vyriski...:V ir su kelnem tas pats. galvoju gal jau as cia pradesiu rengtis kaip vyras ar kame esme.
del tu drabuziu firmu tai... nu dabar tokia mada ir nieko nepridursi. madinga rengtis     aip kaip merginoms. o ar jau vaikinukai madu vaikosi ar ne, cia jau ju reikalas. gariunuose galima nusipirkt paprasta maike ir dzinsus. tada bus vyriska.:D:D

3

Re: vaikinai sumoteriskejo?

noreciau pamatyt baxura su sijonu:D~:D):D:D)

4

Re: vaikinai sumoteriskejo?

Deimantė, 14 parašė:

ai, man cia su batais panasiai buvo. kuriuos issirenku tie vyriski...:V ir su kelnem tas pats. galvoju gal jau as cia pradesiu rengtis kaip vyras ar kame esme.
del tu drabuziu firmu tai... nu dabar tokia mada ir nieko nepridursi. madinga rengtis     aip kaip merginoms. o ar jau vaikinukai madu vaikosi ar ne, cia jau ju reikalas. gariunuose galima nusipirkt paprasta maike ir dzinsus. tada bus vyriska.:D:D

joa butent man ir taip buwo..nu sakes galwoju nejau cia maneprie wyrisku drabuziu patrauke:D tai akd blyn dbr wisokie roziniai,zydri ir kokie tik nori tie megstiniai,maikutes ar dar aks ju..taip tai net rimtai zmogus gali susimaisyti:D

5

Re: vaikinai sumoteriskejo?

ne mes vyrai nesumoteriskejom tiesiog kiekvienam savitas stilius ir supratingumas na dar nereikia pamirsti tai kad siais kosminiais laikais nezinia atrodo sumergina draugauji okai priareji link to kas liecia sexa tai tada suzinai jog jinai transwestitas tai ka cia begalima ir bepridurti:):):):):):):)

6

Re: vaikinai sumoteriskejo?

Robertas, 21 parašė:

ne mes vyrai nesumoteriskejom tiesiog kiekvienam savitas stilius ir supratingumas na dar nereikia pamirsti tai kad siais kosminiais laikais nezinia atrodo sumergina draugauji okai priareji link to kas liecia sexa tai tada suzinai jog jinai transwestitas tai ka cia begalima ir bepridurti:):):):):):):)


wisiskai pritariu:D geras pastebejimas
:-D

7

Re: vaikinai sumoteriskejo?

Kristina, 14 parašė:

noreciau pamatyt baxura su sijonu:D~:D):D:D)

lek i skotija ;D

8

Re: vaikinai sumoteriskejo?

Justas, 16 parašė:
Kristina, 14 parašė:

noreciau pamatyt baxura su sijonu:D~:D):D:D)

lek i skotija ;D

as lietuvoi noreciau:)

9

Re: vaikinai sumoteriskejo?

Emilija, 15 parašė:
Deimantė, 14 parašė:

ai, man cia su batais panasiai buvo. kuriuos issirenku tie vyriski...:V ir su kelnem tas pats. galvoju gal jau as cia pradesiu rengtis kaip vyras ar kame esme.
del tu drabuziu firmu tai... nu dabar tokia mada ir nieko nepridursi. madinga rengtis     aip kaip merginoms. o ar jau vaikinukai madu vaikosi ar ne, cia jau ju reikalas. gariunuose galima nusipirkt paprasta maike ir dzinsus. tada bus vyriska.:D:D

joa butent man ir taip buwo..nu sakes galwoju nejau cia maneprie wyrisku drabuziu patrauke:D tai akd blyn dbr wisokie roziniai,zydri ir kokie tik nori tie megstiniai,maikutes ar dar aks ju..taip tai net rimtai zmogus gali susimaisyti:D

Ne, as ne apie spalvas (manes rozine niekada netrauke). As susinervinus del batu buvau. nenorejau per daug tusytis su mama, galvoju nupirksiu pirmoj pasitaikiusioj ir ciuosiu namo. O cia ziuriu vienus, pardaves sako vyriskis, kitus vel tas pats. nu zdz... nsmn...;/

10

Re: vaikinai sumoteriskejo?

tai gal cia panos suvyriskejo? ;D

11

Re: vaikinai sumoteriskejo?

Kristina, 14 parašė:

noreciau pamatyt baxura su sijonu:D~:D):D:D)

mano vienas draugas retkariciais su sijonu begioja (jis punkas;))

12

Re: vaikinai sumoteriskejo?

man net akis skauda kai pamatau koki vaikina su tokiais rubais kaip dabar pardavineja
net nuo merginu neatskirsi big_smile

13

Re: vaikinai sumoteriskejo?

Evelina, 17 parašė:

man net akis skauda kai pamatau koki vaikina su tokiais rubais kaip dabar pardavineja
net nuo merginu neatskirsi big_smile

tai darom isvada... bachuru rubai juodi kostiumai, balti marskinukai ir juodi odiniai batai... topine apranga wink ir i panas nebus panasus, nejau ne?

14

Re: vaikinai sumoteriskejo?

nebutina taip rengtis yra ir kitu geru rubu su kuriais ne atrodysi moteriskai

15

Re: vaikinai sumoteriskejo?

nu zinau, bet kaip uz pagrindina paemiau big_smile

16

Re: vaikinai sumoteriskejo?

nu jo gali ir taip rengtis neblogai atrodysi big_smile

17

Re: vaikinai sumoteriskejo?

Na siaip va as norejau pasidometi kodel merginos galvoja kad plauku dazymas irgi yra moteriska?:?

18

Re: vaikinai sumoteriskejo?

Kristina, 14 parašė:

noreciau pamatyt baxura su sijonu:D~:D):D:D)

patikeki esu maciusi ir ne karta...nes sanatorijoje budavo tokie bernai kurie kvailiodavo tai jie apsirenge kaip panos eidavo i valgykla...vienas atsisedes prie stalo is rankines isitrauke veidrodeli ir lupu dazus pasidaze tai valgykloje visi kai juokes big_smile

19

Re: vaikinai sumoteriskejo?

o man patinka kai vaikinukai nebijo parodyti saves ir apsirengia taip fianiai kaip jus sakot moreriskiu rubais...

20

Re: vaikinai sumoteriskejo?

na man grazhu kaip jie rengiasi ir pan....grazhiau nej koki forsai big_smile