21

Re: vaikinai sumoteriskejo?

prasides forsaj ar ne forsaj neipatingaj swarbu kaip rengiasi, swarbu kas galwoje. Mano nuomone geriau sportishkaj besirengiantis ir sportuojantis waikinas negu kox jibanas skeiteris su drabuziais kurie ant jo "kabo" ir **** malunu ant peciu o ne galva. no offense \/

22

Re: vaikinai sumoteriskejo?

Vilius, 17 parašė:

prasides forsaj ar ne forsaj neipatingaj swarbu kaip rengiasi, swarbu kas galwoje. Mano nuomone geriau sportishkaj besirengiantis ir sportuojantis waikinas negu kox jibanas skeiteris su drabuziais kurie ant jo "kabo" ir **** malunu ant peciu o ne galva. no offense \/

Sk8boardingas ne sportas? Iš tavo kalbos matosi nusistatymas prieš juos (jibanas, šūdų malūnas), + pats sau prieštarauji - "forsaj ar ne forsaj neipatingaj swarbu kaip rengiasi, swarbu kas galwoje", o paskui kažkaip vienas stilius išskiriamas, kaip negalvojantis šūdų malūnas, tai kaip čia taip?

23

Re: vaikinai sumoteriskejo?

nu biski del to sport stiliaus nepagawaj bet p* smile o del skateboardingo bent jau siauliuose kiek tenka matyti tay mergajtishko sudejimo waikinaj daug rukantys ir labay daug weju shnekantys wink)

24

Re: vaikinai sumoteriskejo?

jo teko ir man tokių "kietuolių" matyti, vaikai - prisižiūrėję tv...

25

Re: vaikinai sumoteriskejo?

nu taj kaip suprantu isdalies pritari kad in lt "skeiteriai" daugumoj tusciagalwiai ?

26

Re: vaikinai sumoteriskejo?

nepritariu - supranti paaugliai, kad ir kaip rengtūsi būtu vienodo kvailumo ne tame esmė, tikrai yra rimtų žmonių rimtai žiūrinčių į šį sportą, ir nedarančių gėdos lietuvai.

Negi manai, kad koks "sportiškai" apsirengęs vaikas elgiasi kitaip, negi apranga 100% apspręndžia žmogaus elgesį? Namanau, kad pastačius greta šių dviejų skirtingų stilių atstovus, vienodo amžiaus, pastbėsime didelį skirtumą, taip vieno stiliaus atstovas GAL bus linkęs daugiau nusišnekėti, o kito GAL bus linkęs labiau į agresiją, tačiau čia jau ne ta tema...

27

Re: vaikinai sumoteriskejo?

nu jo padarem biski offtopica smile o ziurint is psichologines puses kiekwienas norintis labaj atkreipty i sawe demesy - nepilnawertis ? taip ar ne ?

28

Re: vaikinai sumoteriskejo?

Na ir vėl ne į temą, manau, kad tokie norintys į save atkreipti dėmesį asmenys dažnai būna nesuprasti ir tampa neigiamo dėmesio (pajuokos) objektu. Čia dar žinoma kokiu būdu tas dėmesys yra traukiamas, čia labai daug aspektų, tačiau jei elgiamasi pernelyg įžūliai tai manau kad taip - žmogui tai jau problema.

29

Re: vaikinai sumoteriskejo?

Deimantė, 14 parašė:
Emilija, 15 parašė:
Deimantė, 14 parašė:

ai, man cia su batais panasiai buvo. kuriuos issirenku tie vyriski...:V ir su kelnem tas pats. galvoju gal jau as cia pradesiu rengtis kaip vyras ar kame esme.
del tu drabuziu firmu tai... nu dabar tokia mada ir nieko nepridursi. madinga rengtis     aip kaip merginoms. o ar jau vaikinukai madu vaikosi ar ne, cia jau ju reikalas. gariunuose galima nusipirkt paprasta maike ir dzinsus. tada bus vyriska.:D:D

joa butent man ir taip buwo..nu sakes galwoju nejau cia maneprie wyrisku drabuziu patrauke:D tai akd blyn dbr wisokie roziniai,zydri ir kokie tik nori tie megstiniai,maikutes ar dar aks ju..taip tai net rimtai zmogus gali susimaisyti:D

Ne, as ne apie spalvas (manes rozine niekada netrauke). As susinervinus del batu buvau. nenorejau per daug tusytis su mama, galvoju nupirksiu pirmoj pasitaikiusioj ir ciuosiu namo. O cia ziuriu vienus, pardaves sako vyriskis, kitus vel tas pats. nu zdz... nsmn...;/

nu joa spalwos tai dar nieko..wat as ir wkr buwau apsipirkti taip pat uzeinu i parduotuwe ziuriu wienus batus kitus..poto pamatau tokius wisai nieko,oo jie wyriski,jaix kaip nusigandau:D :|tada apsidairiau ar niex nepamate:D

30

Re: vaikinai sumoteriskejo?

Evelina, 17 parašė:

man net akis skauda kai pamatau koki vaikina su tokiais rubais kaip dabar pardavineja
net nuo merginu neatskirsi big_smile

wisiskai tau pritariu..tai ziauru:D

31

Re: vaikinai sumoteriskejo?

Justas, 16 parašė:
Evelina, 17 parašė:

man net akis skauda kai pamatau koki vaikina su tokiais rubais kaip dabar pardavineja
net nuo merginu neatskirsi big_smile

tai darom isvada... bachuru rubai juodi kostiumai, balti marskinukai ir juodi odiniai batai... topine apranga wink ir i panas nebus panasus, nejau ne?

na kodelgi ne?:D twarkinga ir solidaru ir wisai nemoteriska:D bet ar taip apsirengia jus wisada jausites patogiai?:)

32

Re: vaikinai sumoteriskejo?

Vilius, 17 parašė:

nu biski del to sport stiliaus nepagawaj bet p* smile o del skateboardingo bent jau siauliuose kiek tenka matyti tay mergajtishko sudejimo waikinaj daug rukantys ir labay daug weju shnekantys wink)

siauliai yra siauliai,ten sk8teriai nlb megstami ir ish wis truputi ten tragedija..na bet esme ne tame..wis delto..ir siaip wisai cia nukrypai nuo temos..na bet ne esme..ar tu forsas ar neformalas..as siaip asmeniskai nemegstu treninguotu skustagalviu..na bet kaip sakoma kiekwienam sawo:D

33

Re: vaikinai sumoteriskejo?

Gedmantas, 19 parašė:

Na ir vėl ne į temą, manau, kad tokie norintys į save atkreipti dėmesį asmenys dažnai būna nesuprasti ir tampa neigiamo dėmesio (pajuokos) objektu. Čia dar žinoma kokiu būdu tas dėmesys yra traukiamas, čia labai daug aspektų, tačiau jei elgiamasi pernelyg įžūliai tai manau kad taip - žmogui tai jau problema.

ishtiesu pritariu tawo nuomonei,bet esu siek tiek pyktelejusi ant jusu waikinai: tema tai ne apie tai ar tu forsas ar neformalas ar dar kox nors:D tad bukit tokie malonus ir nenukrypkit nuo jos,sutariam?:D

34

Re: vaikinai sumoteriskejo?

Manau kad tie "apsmukeliai" daug portingesni negu ten koki "treninguotieji"....

35

Re: vaikinai sumoteriskejo?

na cia skaiciau ir matau kad kaip ir turi but tas margas pasaulis  ir bus juk mes jo taip ir nepakeisim
veinai batai kliuna viriski ,o kitas su sijonu megsta palakstyt!  juk kekvienas turi savo keistenybiu ar ne taip!

36

Re: vaikinai sumoteriskejo?

manu,kad teisybes yra.juk buvo laikas kad i soliariuma eina tik p...(nors europoj jau senokai tai populiaru buvo)
tokie dabar "rankinukai" atsirado:)
o kai kurie jaunuoliai negali iseiti i gatve nesustepe vasku ar kt s..
net figuros ir eisenos kai kuriu juokingos
ka padarysi nestovi vietoj laikai keicias.neis juk su klumpem:))

37

Re: vaikinai sumoteriskejo?

Deimantė siaip mergynos seniau  kelniu nenesiodavo ir vyrisku batu.

ko jus nemegstat tu skustagalviu  ?  bijot paziuret i akys gatvei pamate  ? tai keiskyt savo sovietini mastyma.  skustagalvis irgi zmogus  kuris nemegsta auginti ilgus plaukus ir turi savo styliu. ne nu as irgi buvau biski subanglejas, bet dabar supratau kad man labjau tinka skusta galva, nes jau  i vilkolaki buvau supanasejas. 


Jurgita beja tavo mastymu zmogus nusiskutes praranda puse smeganu lasteliu ar kaip  ?   nu kiek girdejau smegenis yra galvoi, o ne ant galvos.   

38

Re: vaikinai sumoteriskejo?

EI ei ei! nu paklausykit!:()juk tema ne apie skustagalvius ir banglus,reperius ar kaip ten juo wadina!nejau negalit kalbeti apie mano tema..:-[ jau nusibodo wisur girdet tik tai jog wieniems zmonems susti nepatinka ir patinka banglai,o kitims atwirksciau..nusibodo man skaityt apie tai kaip forsai sako kokie jie geri..o ne forsai sako kad tai yra blogai..:[ tema juk apie tai ar siuolaikiniai waikinia sumoteriskejo..ar tieisog juos tai wercia daryti parsuotuwiu diktuojama mada..? tad bukit zmones nenukrypkit per toli nuo temos..ok?:/

39

Re: vaikinai sumoteriskejo?

Cia temos autore nzn ar supras sita, bet..Viskas cia yra normalu kad vyrai moteriskeja, moterys vyriskeja..Taip viskas ir turejo buti..Tolimoj ateiti zmoniu lytys gali isvis isnykti..Ideali butybe yra belyte..Pvz visur vaizduojami ateiviai yra belyciai..hermafroditai..Todel po milijonu metu zmones jei neisnyx irgi bus kazkas panasaus i tai..

40

Re: vaikinai sumoteriskejo?

esme sumoteriskejusiu vyrisku drabuziu ta, kad vadinamieji tu drabuziu kurejai ir puoseletojai yra visokio plauko iskrypeliu gauja, kurie prisidengia mada kisa savo gaidaliskas fantazijas normaliem zmonem ir nori kad ir kiti atrodytu kaip jie ir butu kaip jie.. ir uzsimetes vadinamuosius treningus as tikrai jausciausi vyriskesnis, nes tik sie drabuziai nera paliesti ju ir zinociau, kad neplatinu kazkokio iskrypelio invaziju visuomeneje.. cia i madu pasaulio darza:::205