1

Tema: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

nu,kuri zaidima mieliausiai zaistumete gaudami laiko kompiuteriniams zaidimams...?(bet ne internetiniams)

2

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

jei ka tai rimtai tai big_smile sims 2 (nesvarbu kokia daly)
arba tai kokia juoda saudykle smile pvz F.E.A.R 2 arba pirma smile arba DOOM 3 nu dar nzn smile seip ziaurumas patinka big_smile nu dar tai mielai isijunkciau koki FALL OUT smile

3

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

jo jo del simsu tai sutinku visu 100% as nuo ju turiu priklausomybe:D

4

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

nu man irgi sims kaip ir kitiem wink

5

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

big_smile na seip ce jo tarp merginu tai jo sutinku smile bet kaskodel tarp vaikinu taip nera big_smile

6

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

na jo,tarp vaikinu labiau paplite strateginiai visoki

7

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

ne saudykles ;D gi zianu smile arba dar su masinom smile ir dar nu strategai jo smile bet daugaiusiai tai dabar visi baveik turi inetus tai losia rpg online wink ir kiek daug zinau tai labai daug kas del to turi broblemu smile

8

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

mano bratkis pastoviai losia Counter Strike,oj nervina sitas kvailas zaidimas...grrrrr..

9

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

;D jo sitas tai jega big_smile nepatinka man jis smile ten gruzina jokio tikslo nera wink ir nieko neismokis ir t.t. big_smile

10

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

gal butu ir nieko,bet as nekertu to zaido esmes,tikslo,kazkaip be rysio....:)

11

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

nu seip tiksals nuzudyti vienas kita wink arba bomba isminuot i:D arba ja padeti ir vsuo smile bet vistiek tai berysio big_smile

12

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

Mantas, 16 parašė:

;D jo sitas tai jega big_smile nepatinka man jis smile ten gruzina jokio tikslo nera wink ir nieko neismokis ir t.t. big_smile

kaip suprasti pirmam sakiny sakai kad counter strike patinka,o kituose kad nesamoningas zaidimas?

13

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

nesakiau kad patinka smile sakaiu akd jis yra geras zaidimas tipo jega smile bet zaisti man nepatinka retkarciais paziuriu kaip bratanas zaidzai o pats nezaidziu ir nelabai domuos smile

14

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

nesakiau kad patinka smile sakaiu akd jis yra geras zaidimas tipo jega smile bet zaisti man nepatinka retkarciais paziuriu kaip bratanas zaidzai o pats nezaidziu ir nelabai domuos smile

15

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

man taj labeusej The elder scrools IV "Oblivion" nerealus gejmas pripazintas geriausiu metu rpg.;)

16

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

o man  kortos:)

17

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

Gina, 23 parašė:

o man  kortos:)

nu jo smile logika ir pan big_smile gera istikro geimsas smile

18

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

alia kaip nekenciu zaidimu.... big_smile
Kodel, neklauskit, nes pats nezinau. ;D

19

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

nu tia gerai smile

20

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

nu as anksiau varydawau ant sawo draugu kam tuos kvailus zaidimus zaidzia big_smile o dbr man vienas is draugu uzrode enternal lands tai toks kablys (3D, su chatu, zaidejai is viso pasaulio ) big_smile