41

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

kas per welnes ta cs sugalwojo po welniu prie kompo neimanoma prieit kai bratkis ji losia hmm

42

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

Half Life (abi dalys), Silent Hill (visos dalys), Final Fantasy (oj tikrai ne visas zaidziau, bet visos kurias zaidziau yra nuostabios), Max Payne (irgi abi dalys jega), Mafia, Chronicles Of Ridick, Painkiller, Serious Sam 2, Prey.. kiek pavyko prisimint.. smile

43

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

jei cia yra rimtas geimeris, siulyciau pazaisti Call Of Cthulhu wink

44

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

nu nzn kaip kiti.. bet as negaliu isrinkt viena labiausiai patinkanti zaidima nes ju yra DAUG ;oD pagrindinis stilius RPG, Turn based strategy, ir kiti
Rasa o tu kiek laiko L2 zaidi? dar nepabodo? cia siaip idomu...

45

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

Oi Warcraft 3frozen throne neblogas:) Kaskada losiau,kai dar kompas weze:D

46

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

Seip RPG yra ydomiausi.G
Juose ir mastyt ir kowot tenka:D

47

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

mieliausiai žaisčiau minesweeperį...

48

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

broodwara losiau.. bet pabodo.. dabar persimeciau ant warcraft3:frozen throne smile

49

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

    TrackManiaUnited smile http://forumas.ieskok.lt/imgload/3427 http://forumas.ieskok.lt/imgload/3428 http://forumas.ieskok.lt/imgload/3429 http://forumas.ieskok.lt/imgload/3430

50

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

nu man tai db civIV:BTS, Command & Conquer 3, o nemirtingi tai mafia, hal-life2, Star Wars: KOTOR1,2

51

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

Man starateginei labiausei patinka c&c serija pvz. Toki kaip cs nuobodus man. Na ir saudykles patinka pva Hitman,ar toki su bajeriais kaip Postal 2 big_smile GTA serija ir patinka ir panasus smile

52

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

m m m simsai:::520 turbut geresniu nera

53

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

HYROES V
:::904

54

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

man sims 2...ir jo priedai, bei gta...visi...jau isejau...ir singles - isejau...:::d05

55

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

MGS (Metal Gear Solid). tikru tikriausias shedevras. neturintis konkurentu savo srityje (tactical espionage action). net splinter cell jam nera konkurentas. siuzhetas, istorija, veiksmas. viskam 10balu ir ne mazhiau. bet tai tik suprasit pazhaide shita zhaidima. beje, kaikuriu jo daliu nera ant PC, arba joms paleisti reikia tikrai galingo kompo.

resident evil, silent hill, project zero. vieni geriausiu siaubo zhaidimu. manau chia komentaru nereikia. o ir tokius zhaisti labai baisu.

tekken. viena geriausiu mushtyniu seriju. no comments.

metal slug. jei kas pamenat conta (europoj proboceptor, ar kazhkaip taip), tai chia vos ne tas pats, tik kad su daugiau humoro elementu. shedevras.

gran turismo. kas gi shitos serijos nezhino. real driving simuliator. vienas geriausiu. taipogi kaido racer, vienas geriausiu drifto zhaidimu.

zhita sarashiuka galima testi ir testi, bet dauguma geriausiu zhaidimu nera ishleidzhiami PC. nieko nepadarysi.

56

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

o ka manot apie biliardo zaidimus? as tai uzsikabliavau ant vienos svetaines, kuria neseniai radau - www.online-pool.com . is anegdoto tai prisizvengiau, pvz ar zinote atsakyma i klausima: kuo skiriasi moteris ir poolo stalas? jei ne - pasiziurekit atsakyma toj svetainej, nepatikest smile

57

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

Man praina F.E.A.R  :::742 mekstamiausias irankis sautuvas svaidantis kuolais :=Dkai pasmeigia prikabina i siena veikeja:V tikras dziaugsmas kai zaidi onlaine tongue

58

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

L2 bet dabar nebera to noro sedeti, dar geri buvo heojai 3, GTA 3, Sims2 ir Battlefield 2142, tie zaidimai buvo trinami ir vel irasimi ir vel trinami, bet vel reik irasyti:D

59

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

Vitalija, 13 parašė:

m m m simsai:::520 turbut geresniu nera


as dbr tai simsus per psp zaidziu, tai kai vaziuoju namo, visada pazaidziu, nes neturiu laiko big_smile) tai nedaug liko, kad iseiciau, nes ten visai kitaip :V vaikstai pats su simsu ir tipo vykdai kazkokius tiklus :V na, issiaiskinti kas ir kaip ..
na, dar nepradejau Ratchet&Clanko.. ten tai jeee je je smile

60

Re: Kokį žaidimą mėgstate labiausiai?

as tai zaidziu daktarus, dar mokytojus ir mano mylimiausias zaidimas zaisti seima. ;D