1

Тема: Tokio Hotel cool!!!

pabandot ka nors at ju stumt jum bus riesta

2

Re: Tokio Hotel cool!!!

ne nu krc..

3

Re: Tokio Hotel cool!!!

Vaikai eikit jus su tai Tokijaus viesbuciais "ten kur karaliai basi vaiksto":D

4

Re: Tokio Hotel cool!!!

As irgi turiu grupe vadinasi Warshava motel
Beje tema tuoj uzrakins nes tu cia nei klausi nei ka... beje jie pidariugos o tu mazvaike net nesupranti ka jie dainuoja,nes vokiskai nemoki taigi nesisakok... Jei patinka ju spaklius , tavo reikalas

5

Re: Tokio Hotel cool!!!

tokio hotel klawso ne wien wajkaj........

6

Re: Tokio Hotel cool!!!

Gabija, 9 пишет:

pabandot ka nors at ju stumt jum bus riesta

;D prajuokinai dar iki rytojaus juoksios ;D
ir ka tu mums kazka padarysi ar kaip? man jau galima pradet bijoti?
delto kad tavo th nieko ne moka/negali ir t.t.?

7

Re: Tokio Hotel cool!!!

Anastazija, 14 пишет:

tokio hotel klawso ne wien wajkaj........

o kas dar labai idomu suzinoti?

8

Re: Tokio Hotel cool!!!

Gabija, 9 пишет:

pabandot ka nors at ju stumt jum bus riesta


tikraj kajp prajuokinaj... :DDDDD mazwajkiu sou... :DDDD TH yra didelis smirdantis SSSSS... ir ka tu man? tikriausiai man bus riesta ?... o Diewe jau drebu.... :DDDD wajkeli nejuojink... uzauk pirma....

9

Re: Tokio Hotel cool!!!

kur moderatoriai prashau prashau dar karta prashau trinkyt temas apie ta tokyo hotel...ir dar iveskit taisykle nr 10 jokiu debilishku grupiu forume...

10

Re: Tokio Hotel cool!!!

Tautvydas, 16 пишет:

kur moderatoriai prashau prashau dar karta prashau trinkyt temas apie ta tokyo hotel...ir dar iveskit taisykle nr 10 jokiu debilishku grupiu forume...

o gal dar pabuna...savaite kokia...kol visi perskaitys,gaus gera juoko doze.;D;D;D..

11

Re: Tokio Hotel cool!!!

cia yra virshune [= arba dar kitaip - apacia =]

12

Re: Tokio Hotel cool!!!

Anastazija, 14 пишет:

tokio hotel klawso ne wien wajkaj........

Anastasija norejo, pareikst kad ji ne vaikas:D Mano nuomone iki 15 metu visi yra vaikai, kad ir ka sakytumet:) As ir pats geriausiu atveju dar paauglys:)

13

Re: Tokio Hotel cool!!!

tokio hotel geriausi o jej kam nepatinka nerashykit

14

Re: Tokio Hotel cool!!!

Dar karta kartoju forumo esme gincytis, todel visi kuriems virs 14 ir sako kad jie sh groja:D

15

Re: Tokio Hotel cool!!!

ausra per velu jau parasem ir niekas negali uzdrausti isreiksti savo nuomones wink

16

Re: Tokio Hotel cool!!!

stumiu as ant ju ir netik. eilini sh... varo

17

Re: Tokio Hotel cool!!!

kazkas rase kad ne tik vaikai klauso...bet kazkodel nesimato tokiu sakykim 18 metu zmoniu kurie klausytu sitokios muzikos. Na jiems galima sakyt respect tik del to, kad tokio amziaus kazka stengiasi daryti...nors su tokia muzika tai jau geriau pasiliktu savam rusy, o ne dziaugtusi populiarumu tarp vaiku ;>

18

Re: Tokio Hotel cool!!!

smile girdet apie juos teko bet matyt dar niekad big_smile gal kas koki linka numestu ?

19

Re: Tokio Hotel cool!!!

big_smile katik youtube paziurejau keleta klipu... kazka girdejau is pazystamu kad ten tas pagrindinis tai baxuras ? :DDD o del muzikos nzn, visu gi tas skonis skirtingas smile man asmeniskai nei kiek nepatinka wink ir niekad tokios neklausysiu smile

20

Re: Tokio Hotel cool!!!

as nzn kas tai yra big_smile ne ne kazka girdejau big_smile