1

Tema: Mano svajoniu masina:)

nagi papasakokit apie kokia masina swajojat;) arba kokia megstamiausia..kodel...ir t.t. smile

2

Re: Mano svajoniu masina:)

Na man tai beabejo kad prabangus geras dzipas marke nesvarbi bet kad butu naujesnes laidos ir geru metu.Dzipas yra dzipas ir ziema per bet kur pravaziuosi tiek ir vasara per bet kokius miskus ar pliurzas.

3

Re: Mano svajoniu masina:)

del dzipo pravazumo nevisiskai pritarsiu... teko matyti kai toks gremezdas nesugebejo nuvaziuoti pliurze tiek kiek as su senu golfuku nulekiau...
zinoma cia priklauso ir nuo tarpines... smile

4

Re: Mano svajoniu masina:)

na nezinau kaip tu pravaziuotum per pliurzes su golfuku jeigu priekiniai vedamieji o pas dzipa visi keturi iskarto tai manau sulygink:DIdomu iki kur per pliurze sulindo tavo golfukas?:)tikiuosi ne iki duru rankeneliu?:D

5

Re: Mano svajoniu masina:)

dzipai? o kur dingo joosu raudoni ferrariai taip mylimi?;)

6

Re: Mano svajoniu masina:)

raudoni ferrariai ne lietuwos keliams wink grazhus dekoratyvinis modeliukas... nes kur cia pawazhinesi lietuwos ar lenkijos keliais per tokias duobes, kai dugnas zhemas

7

Re: Mano svajoniu masina:)

Tai jau taip ir man tai kazkaip is tos Ferrari nieko gero suprantu koki hameri:-D

8

Re: Mano svajoniu masina:)

kodel merginos nepasireiskia...:)

9

Re: Mano svajoniu masina:)

Laimis, 22 parašė:

Tai jau taip ir man tai kazkaip is tos Ferrari nieko gero suprantu koki hameri:-D

o paskui maitint ji... kai ryja apie 30l/100 km degalu... nespeciau degalinese lankytis;)

10

Re: Mano svajoniu masina:)

Nieko tokio turint Hameris reiskias kad ir kisenej slamanciu zmogus turi pirkdamas tokia masina tai jau visviena zino kad dideles kuro sanaudos.Gaila vasara nenufotkinau Vilniuj prie darbo stovejo is Kalifornijos nerealus Hameris tiesiog kas praeidinejo tiek uzsienieciai tiek Lietuviai kas filmavo kas fotografavo.O vien iziurejus i diskus tas pats kas veidrodelis tiesiog matai pats save:::110

11

Re: Mano svajoniu masina:)

nu joa, nesiginchyju. smile bet kartais ir ne wien del pinigu blogai dideles kuro sanaudos... uzhknisa kasdien degalinej lankytis;) nors tiek kad ten bakas turbut apie 150l jei ne daugiau...

12

Re: Mano svajoniu masina:)

Na manau kad ten bakas turetu buti tai tikrai kad 100litru nes ir masinele kai apziurejiau biski nebloga tokia tik idomu svoris jos nes is isvaizdos atrodo sveria kaip 10golfu:)

13

Re: Mano svajoniu masina:)

jei kalbat apie Hummer II tai nera visureigis tiesiog plentinis dzipas... pravazumas tikrai nera labai geras smile

14

Re: Mano svajoniu masina:)

Kuo maziau metu tuo apie brangesnes masinas svajojam.

15

Re: Mano svajoniu masina:)

na as turbut vairuoju savo svajoniu masina, bent jos tarpini varianta, nes iki tikros savo svajoniu masinos dar finansu truksta.... Kol kas uztenka ir ford Pumos.... grazi masinuke juoda.... ir metu normaliu.... smagus aparatas....

16

Re: Mano svajoniu masina:)

na svajoti galima apie daug ka o kol kas man uztektu ir bmw E36 M3 smile

17

Re: Mano svajoniu masina:)

kasdienai škoda octavia 2006 metų
savaitgaliui mb 126 sec, kas supranta, tas žino;)

18

Re: Mano svajoniu masina:)

Nu jei tokia tema tai but gerai Porshe Carrera GT

19

Re: Mano svajoniu masina:)

na man tai labiausiai tai noretusi MB  CL 65 AMG

20

Re: Mano svajoniu masina:)

Betmobilis smile