381

Re: Mano svajoniu masina:)

Cituoju:Ka manote apie ACURA kiek skaiciau geri atsiliepimai apieja galvoju pirkt ?Vat kodel acura prilyginama hondai?

Siaip toks tekstas tik parodo, kad zmogus ne velnio neskaite nieko apie masina, nesidomejo, o parase tik tam, kad parodytu zinas kazkoki automobiliu brenda. Cia tas pats kaip sakyti - "skaiciau apie vauxhal- galvoju ji pirkt". Vat kodel vauxhal prilyginamas opeliui, visas forumas buvo apie vauxhal.

Manau besidomintys automobiliais supras apie ka as, o kol kas cituojamu eiluciu autoriuj tasku neuzskaitau

382

Re: Mano svajoniu masina:)

As neklausciau apie ja jei noreciau kazka tai parodyti, o tik pasakyciau va ta tai svajoniu masina...
O o skaiciau as neapie kompanija iskurios ji kilus tik atsiliepimus. Nebuvo net minties jog ji priklausytu hondai tad sor uz nepakankama apsisvietima.

Ir dar, taip pedantiskai issakydamas mano klaidas pamirsai kad atejauklaut patarimo- kazka tai suzinot apie sias masinas kadangi as nevelnio ir nezinau. O tu tasku man nereikia net nezinau kam jie reikalingi tad dar gali ir atimt:D

383

Re: Mano svajoniu masina:)

Robertas, 19 пишет:

As neklausciau apie ja jei noreciau kazka tai parodyti, o tik pasakyciau va ta tai svajoniu masina...
O o skaiciau as neapie kompanija iskurios ji kilus tik atsiliepimus. Nebuvo net minties jog ji priklausytu hondai tad sor uz nepakankama apsisvietima.

Ir dar, taip pedantiskai issakydamas mano klaidas pamirsai kad atejauklaut patarimo- kazka tai suzinot apie sias masinas kadangi as nevelnio ir nezinau. O tu tasku man nereikia net nezinau kam jie reikalingi tad dar gali ir atimt:D

Nekreipk demesio jis ligonis ant to kanto..pastoviai kabinejasi, ir lanxto savo teorijas, tas zodis "pedantiskai" jam tikrai tinka, jis jaucia malonuma..:D
O apie Acura manau net gali neabejoti..as ju irgi nepazystu, bet..atsizvelgiant i tai kad cia USA hondos variantas manau galima drasiai ja pasitiketi..aisku patikrinus ja vizualiai ir techniskai..

384

Re: Mano svajoniu masina:)

Zinai Tomai, kas mane nervina? Pvz tai, kad zmones kalba ne kiek tuo nepasidomeje, tarsi sunku butu nueit i Google ir uzduoti norimus klausimus. Per tokius kalbejimus "is lempos" ir gaunasi daugybe  neteisingu nuomoniu ir mitu.

Pvz.: ideti turbina i NA (atmosferini) varikli tai kone tas pats, kas xenon hid komplekta ir kainuoja visai nedaug (daug kas isivaizduoja kad kalba eina apie 1k ltl)

385

Re: Mano svajoniu masina:)

Gintaras, 24 пишет:

Zinai Tomai, kas mane nervina? Pvz tai, kad zmones kalba ne kiek tuo nepasidomeje, tarsi sunku butu nueit i Google ir uzduoti norimus klausimus. Per tokius kalbejimus "is lempos" ir gaunasi daugybe  neteisingu nuomoniu ir mitu.

Pvz.: ideti turbina i NA (atmosferini) varikli tai kone tas pats, kas xenon hid komplekta ir kainuoja visai nedaug (daug kas isivaizduoja kad kalba eina apie 1k ltl)

pala pala, turbinos pilnas komplektas apie 2-3k kainuoja, derinimas dar iki 1-2k!
tai is kur tu taip pigiai istraukei...?

386

Re: Mano svajoniu masina:)

oj l. daug zmoniu taip galvoja zinok.. smile

387

Re: Mano svajoniu masina:)

Gintaras, 24 пишет:

oj l. daug zmoniu taip galvoja zinok.. smile


tokiem zmonem visu pirma reikia nustoti galvoti ir pradeti mastyti wink big_smile big_smile big_smile

388

Re: Mano svajoniu masina:)

nemastyti o pradeti valgyt bananus kad bent 1gr atsirastu smegenu;D

389

Re: Mano svajoniu masina:)

subaru 2006!!!!!!!!!:)

390

Re: Mano svajoniu masina:)

Natalja, 19 пишет:

subaru 2006!!!!!!!!!:)


..:D..Ai ir be baro 2006 visai neblogi metai..

391

Re: Mano svajoniu masina:)

porshe caene big_smile ar kaip te rasosi :DD

392

Re: Mano svajoniu masina:)

Linas, 18 пишет:

porshe caene big_smile ar kaip te rasosi :DD


jeigu dzino taip paprasysi tai spek ka tau pagamins smile

393

Re: Mano svajoniu masina:)

   Va ka sian pamaciau ir isimylejau..Apie ja tikrai noreciau pasvajoti..:D
Alfa Romeo 8C Competizione..http://forumas.ieskok.lt/imgload/1385 http://forumas.ieskok.lt/imgload/1386 http://forumas.ieskok.lt/imgload/1387 ...
450 HP / 7000 RPM..470 Nm / 4750 RPM..4691cm3 V8..Gerule turbut realybej ji..:D

394

Re: Mano svajoniu masina:)

ne juokas

395

Re: Mano svajoniu masina:)

r ne asaruos:D bet tajgy milijona laimeje nenusipirksit nesvajokit :DS

396

Re: Mano svajoniu masina:)

Hey manau jeepas yra geriausias varijantas.:)))  Prasikas ir pro sniegynus,perleks per visus "bordiurus"...http://forumas.ieskok.lt/imgload/1392

397

Re: Mano svajoniu masina:)

tu su dzipu tik po pelkes ir sniegynus:D ir duobes:D bet ner dzipo kuris iki 100 per 3-4s ir max speed koks 200mph ;P

398

Re: Mano svajoniu masina:)

Mersas juodas...su uztamsintais langais...mmmm...

399

Re: Mano svajoniu masina:)

Seat Toledo 2.0 GTi

400

Re: Mano svajoniu masina:)

Arba Audi TT irgi faina.