21

Re: Mano svajoniu masina:)

Nu Hummeris tai jo pravazumas dydelis, juk pirmaji Hummer sukure JAV armijai smile ir Tik Vieno niekam nezinomo zmogaus A. Svarcnegerio deka Sita masinyte perejo pas civilius i gatves smile

22

Re: Mano svajoniu masina:)

Giedrius, 20 parašė:

Nu Hummeris tai jo pravazumas dydelis, juk pirmaji Hummer sukure JAV armijai smile ir Tik Vieno niekam nezinomo zmogaus A. Svarcnegerio deka Sita masinyte perejo pas civilius i gatves smile

nu nezinau kaip kam, bet man tai svarcnegeris sakyciau zinomas zmogus......
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

23

Re: Mano svajoniu masina:)

Giedrius, 20 parašė:

Nu Hummeris tai jo pravazumas dydelis, juk pirmaji Hummer sukure JAV armijai smile ir Tik Vieno niekam nezinomo zmogaus A. Svarcnegerio deka Sita masinyte perejo pas civilius i gatves smile

pravazumas didelis? smile tik ne su tokia ratu baze...pasigausi kalvele kokia ar pusny ir kabai ant dugno big_smile

24

Re: Mano svajoniu masina:)

svajoniu mashina - Buggati Veyron 16.4 wink neaishkinkite, kad chia visiskai nepraktishkas, per brangus (kainuoja 1mln euru) ir dar velniai zn kox aparatas.. tai yra tiesiog svajone.. galima sakyti galingiausias serijinis automobilis ;] 1001 ag.. ;] 400km/h.. ech;] o jei realiai, tai manau pilnai uzhtektu ir naujos Mazda 6 ;]

25

Re: Mano svajoniu masina:)

Tautvydas, 16 parašė:

svajoniu mashina - Buggati Veyron 16.4 wink neaishkinkite, kad chia visiskai nepraktishkas, per brangus (kainuoja 1mln euru) ir dar velniai zn kox aparatas.. tai yra tiesiog svajone.. galima sakyti galingiausias serijinis automobilis ;] 1001 ag.. ;] 400km/h.. ech;] o jei realiai, tai manau pilnai uzhtektu ir naujos Mazda 6 ;]

na cia apratas kaip reikiant ,bet kur lt tokio bendzino jam rasi ,turesi i vokietija vazineti big_smile

26

Re: Mano svajoniu masina:)

Ferrari - raudona smile tik gaila kad musu keliams netinka, dar neblogai prie Ferrario ir džipuka koki turet smile

27

Re: Mano svajoniu masina:)

Lamborgini Murcielago ar Lamborini Gallardo nu gal dar kokia........

28

Re: Mano svajoniu masina:)

ar Hummer bet 100km jis rija 40 litru kuro

29

Re: Mano svajoniu masina:)

  saleen s7 twin turbo tai ne abejotinai greiciausias serijinis auto pasiekiantis 1000ag isibegejantis iki 100 per 2,8s maks greitis 418km/h na ka manot? stai kaip jis  atrodo [fl]67[/fl]   [fl]68[/fl]

30

Re: Mano svajoniu masina:)

bet HUMMER H3

31

Re: Mano svajoniu masina:)

na man kaip nuobodziam zmogui BMW yra mashina, senukas BMW 635CSI ir siulaikinis "sexiukas" BMW M6

32

Re: Mano svajoniu masina:)

Laimis, 22 parašė:

Na man tai beabejo kad prabangus geras dzipas marke nesvarbi bet kad butu naujesnes laidos ir geru metu.Dzipas yra dzipas ir ziema per bet kur pravaziuosi tiek ir vasara per bet kokius miskus ar pliurzas.


Pasakyk man kas su prabangiu dzipu vazineja po pliurzas? ir kox prabangus dzipas turi paletintoja?? Kiek teko susidurt su "dzipais" tai jie visi turi paletintoja o prabangus parketiniai viso labo tik awd pavara turincios masinos

33

Re: Mano svajoniu masina:)

visos masinos yra geros kol jos negenda

34

Re: Mano svajoniu masina:)

Laimis, 22 parašė:

na nezinau kaip tu pravaziuotum per pliurzes su golfuku jeigu priekiniai vedamieji o pas dzipa visi keturi iskarto tai manau sulygink:DIdomu iki kur per pliurze sulindo tavo golfukas?:)tikiuosi ne iki duru rankeneliu?:D


Laimi tuy priestai kalbejai apie prabangu dzipa pasakyk nors vieno pavadinima kuris turi paletinta pavara? dauguma tiksliau beveik visi tavo tie prabangus dzipai yra awd o ne 4x4

35

Re: Mano svajoniu masina:)

Laimis, 22 parašė:

Na manau kad ten bakas turetu buti tai tikrai kad 100litru nes ir masinele kai apziurejiau biski nebloga tokia tik idomu svoris jos nes is isvaizdos atrodo sveria kaip 10golfu:)

sveriai gerokai virs 4 tonu pilnos komplektacijos taip kad... o golfo svoris 1400kg mastyk bachuras mastyk ir bakas virs 100l nes pas vargseli BMW 750il bakas 100 litru

36

Re: Mano svajoniu masina:)

Giedrius, 20 parašė:

Nu Hummeris tai jo pravazumas dydelis, juk pirmaji Hummer sukure JAV armijai smile ir Tik Vieno niekam nezinomo zmogaus A. Svarcnegerio deka Sita masinyte perejo pas civilius i gatves smile

siaip JAV armijai buvo sukurti keli Hummer ir turbut net nezinai kuris patvariausias.....

37

Re: Mano svajoniu masina:)

man tai viena svajone ant ziemos isipilde nusipirkau gaz 66 dabar svajoju apie bumeri

38

Re: Mano svajoniu masina:)

Audi 100 concept

39

Re: Mano svajoniu masina:)

fainiausia masina - BMW X5. kodel? 1. nes tai bmw
2. nes tai dzipas
3. nes tai naujas dzipas
4. nes tai grazi ir galinga masina

40

Re: Mano svajoniu masina:)

Tautvydas, 16 parašė:

svajoniu mashina - Buggati Veyron 16.4 wink neaishkinkite, kad chia visiskai nepraktishkas, per brangus (kainuoja 1mln euru) ir dar velniai zn kox aparatas.. tai yra tiesiog svajone.. galima sakyti galingiausias serijinis automobilis ;] 1001 ag.. ;] 400km/h.. ech;] o jei realiai, tai manau pilnai uzhtektu ir naujos Mazda 6 ;]

mazda 6... hmm.. nauja, dailus dizainas... bet kad gera masina.. nepasakyciau. puse metu pavazinejau ir pardaviau. visiskai netraukia is vietos.. nebent amerikietiskas variantas su 3.3l berods..