401

Re: Mano svajoniu masina:)

hmm man tai aston martinai patinka big_smile ir Porsche Carrera GT :::740

402

Re: Mano svajoniu masina:)

o man taj svajone liko viena:D ir zinau tykrai igyvendinsiu:D tik nzn kada wink taj Mercedes Benz E63 AMG wink nebenoriu nieko daugiau;) taupysim:D pirksim:D leisiu dulkes jums nuvalyt wink

403

Re: Mano svajoniu masina:)

Evaldas, 22 parašė:

o man taj svajone liko viena:D ir zinau tykrai igyvendinsiu:D tik nzn kada wink taj Mercedes Benz E63 AMG wink nebenoriu nieko daugiau;) taupysim:D pirksim:D leisiu dulkes jums nuvalyt wink


na su dulkem tai ziauriai smile mersas gal visai ir nieko atrodo, bet ne man ne patinka dzidzeli atuo big_smile
man mzu reikia, kaip nissan 100nx :d zadu pirkt po kkokiu dvieju metu big_smile

404

Re: Mano svajoniu masina:)

didelis auto jega.... saugumas ir komfortas:P

405

Re: Mano svajoniu masina:)

Evaldas, 22 parašė:

didelis auto jega.... saugumas ir komfortas:P

blogam vairuotojuj ir balls maiso smile vairuot ne moki, ir didelis auto nepades...

406

Re: Mano svajoniu masina:)

nu joa:D tau tai joa:D

407

Re: Mano svajoniu masina:)

Nu nemaisykit dzipu visu i kruva.Tam ,kam patiko blizgantis naujesnis modeliukas,tai ten tik miesto dzipas,teisus tas golfuko vairuotojas.Svarbu kokia pakaba tam dzipui kos variklis.Kaip jungiasi  priekiniai ir galiniai ratai.Galingumai ne vienodi.Transmisija.Dar yra kur didesnis pravazumas,labiau tinkantis zvyrkeliams,prastiems keliams.Va sitokio ir as noreciau.Yra juk ir is lengvuju,kai abu galai varomi,vaziuok kur nori.Tik...kartais per silpnas variklis ir per zema.Trecias dzipu variantas,kurie eina visur.Bet ten jau viplaukia per pelkynus kol apsemia varikliskas suderinta,tokiais daugiausiai vazsineja sportininkai ir toj srity atkande dantis...plaukia per pelkynus kol apsemia varikli.Neteko matyt?

408

Re: Mano svajoniu masina:)

Dalia, 40 parašė:

Nu nemaisykit dzipu visu i kruva.Tam ,kam patiko blizgantis naujesnis modeliukas,tai ten tik miesto dzipas,teisus tas golfuko vairuotojas.Svarbu kokia pakaba tam dzipui kos variklis.Kaip jungiasi  priekiniai ir galiniai ratai.Galingumai ne vienodi.Transmisija.Dar yra kur didesnis pravazumas,labiau tinkantis zvyrkeliams,prastiems keliams.Va sitokio ir as noreciau.Yra juk ir is lengvuju,kai abu galai varomi,vaziuok kur nori.Tik...kartais per silpnas variklis ir per zema.Trecias dzipu variantas,kurie eina visur.Bet ten jau viplaukia per pelkynus kol apsemia varikliskas suderinta,tokiais daugiausiai vazsineja sportininkai ir toj srity atkande dantis...plaukia per pelkynus kol apsemia varikli.Neteko matyt?

Ne i tema cia prifantazavai..Cia tema ne apie moteriskus pasvaigciojimus apie dzipus..Cia zmones issako apie tai ka svajoja..:D Va dzipux apie kuri pasvajociau 520AG, 502Nm, 60mph (+- 100Km/h) per 5,9s..http://forumas.ieskok.lt/imgload/1420

409

Re: Mano svajoniu masina:)

**** kiek girdejas je bishky dihsovio... airiu vienu kalbejau sake nakum..... supershargeris tas ir t.t

410

Re: Mano svajoniu masina:)

Evaldas, 22 parašė:

nu joa:D tau tai joa:D

man tai ne maiso smile su tiek patyrties kiek as turiu, tai ne vienas zmogus sake kad gerai vairuoju.

411

Re: Mano svajoniu masina:)

Tomas, 26 parašė:

Dalia, 40 parašė:

Nu nemaisykit dzipu visu i kruva.Tam ,kam patiko blizgantis naujesnis modeliukas,tai ten tik miesto dzipas,teisus tas golfuko vairuotojas.Svarbu kokia pakaba tam dzipui kos variklis.Kaip jungiasi  priekiniai ir galiniai ratai.Galingumai ne vienodi.Transmisija.Dar yra kur didesnis pravazumas,labiau tinkantis zvyrkeliams,prastiems keliams.Va sitokio ir as noreciau.Yra juk ir is lengvuju,kai abu galai varomi,vaziuok kur nori.Tik...kartais per silpnas variklis ir per zema.Trecias dzipu variantas,kurie eina visur.Bet ten jau viplaukia per pelkynus kol apsemia varikliskas suderinta,tokiais daugiausiai vazsineja sportininkai ir toj srity atkande dantis...plaukia per pelkynus kol apsemia varikli.Neteko matyt?

Ne i tema cia prifantazavai..Cia tema ne apie moteriskus pasvaigciojimus apie dzipus..Cia zmones issako apie tai ka svajoja..:D Va dzipux apie kuri pasvajociau 520AG, 502Nm, 60mph (+- 100Km/h) per 5,9s..http://forumas.ieskok.lt/imgload/1420

gerbiamieji, džipas, tai ir yra džipas, t.y. atsikra markė - Jeep, jei kalbate apie kitus 4 ratais varomus griozdus, taip ir sakykit - visureigis;)

412

Re: Mano svajoniu masina:)

Nikita, 16 parašė:
Evaldas, 22 parašė:

didelis auto jega.... saugumas ir komfortas:P

blogam vairuotojuj ir balls maiso smile vairuot ne moki, ir didelis auto nepades...

na na, nebūk toks tikras..:) kalk priešpriešiais kokį limuzino klasės modelį ir paprastą kompaktą tų pačių metų, matysi kas bus;)

413

Re: Mano svajoniu masina:)

"gerbiamieji, džipas, tai ir yra džipas, t.y. atsikra markė - Jeep, jei kalbate apie kitus 4 ratais varomus griozdus, taip ir sakykit - visureigis"

Deja liaudyje taip isigalejo dzipo pavadinimas kad ir kiti taip vadinami, ir ta visi zino kad yra visureigiai ir t.t...O tu jei nori sh.. malt ir aiskint visiem ir taip suprantamus dalykus..tai pamalei..Dabar aik issiprausk..:D

414

Re: Mano svajoniu masina:)

Tomas, 26 parašė:

"gerbiamieji, džipas, tai ir yra džipas, t.y. atsikra markė - Jeep, jei kalbate apie kitus 4 ratais varomus griozdus, taip ir sakykit - visureigis"

Deja liaudyje taip isigalejo dzipo pavadinimas kad ir kiti taip vadinami, ir ta visi zino kad yra visureigiai ir t.t...O tu jei nori sh.. malt ir aiskint visiem ir taip suprantamus dalykus..tai pamalei..Dabar aik issiprausk..:D

nu, išlazdavojai, a geriau paliko:D)?

415

Re: Mano svajoniu masina:)

tomas o tu nenori kadanors sustok kritikuot:D **** big_smile norisi ish taves kazko subtiliau ir labiau protingesnio:D

416

Re: Mano svajoniu masina:)

va dar viena mano megstamu masinikiu Ford Gt 40

417

Re: Mano svajoniu masina:)

Vaiva, 17 parašė:

va dar viena mano megstamu masinikiu Ford Gt 40

uztaj kad su dryzium per visa ar kad gazei atrodo?:D

418

Re: Mano svajoniu masina:)

uztat kad ji valgo 75itrus 100km benzo:D

419

Re: Mano svajoniu masina:)

big_smile nu bet zinai kaj pana paraso "vo dar viena is megstamu masiniuku" taj tajp ir matosi kad inete kur fotke pamate ir iskart puola cia rasyt:D:D

420

Re: Mano svajoniu masina:)

Seleen S7 todel kad dievinu sportines masinas nors mano svajoniu masina yra visiskai nepritaikyta lietuvos keliams