41

Re: Mano svajoniu masina:)

gal siaip noreciau mitsubishi eclipse spyder 3.0 GTI apie 2005-2006 metu isleidimo 210AG

42

Re: Mano svajoniu masina:)

as nesuprantu tik vieno ar jums masina reikalinga tam kad pasirodyt ar kad pasiekt taska B is tasko A

43

Re: Mano svajoniu masina:)

jei svajot tai svajot smile as visai mielai priglausciau Audi A8 su  W12, 6.0L motoriuku smile

44

Re: Mano svajoniu masina:)

pamenat ta filma "Dingti per 60 s" ir ten toks masiniukas buvo Eleonora ja vadindavo... tai va:)

45

Re: Mano svajoniu masina:)

smile) oi juokingi kokie esat smile)) ypac mergyte kur apie X5 rase smile matyt tetukas ir draugai su bemsais vazineja ir kitokiu masinu neragave smile)) ir ta kuri tvirtino kad jos mazda6 netraukia smile) xexexexe siaip nebent ten ne dvilitrinis variklis stovejo, o jei 2 litru - su tavo vairavimo stazu tu ne 50 procentu automobilio galingumu neisnaudojai smile)
|
o jei atsakant i temos pavadinima - visai noreciau isbandyti ariel atom - realiai tai motociklas ant 4 ratu su hondos vtechniu 2/2.5 litru varikliu su (arba be) superchargeriu. Kad aiskiau isivaizduotumet pridesiu video
|
o kasdieniniam vairavimui tos pacios octavijos, passatai, ar 4tos audines yra geriausias pasirinkimas mano manymu smile

46

Re: Mano svajoniu masina:)

a jo, ten su mazda6 gerokai susijuokiau ir aš;D m6 2 litrų automatas pakankamai padoriai važiuoja:D):p 108kw ir 184Nm/4000aps.p.min

47

Re: Mano svajoniu masina:)

Elena, 19 parašė:

fainiausia masina - BMW X5. kodel? 1. nes tai bmw
2. nes tai dzipas
3. nes tai naujas dzipas
4. nes tai grazi ir galinga masina

1. bmw yra gerai, sutinku
2. tai ne džipas (Jeep), su tam tikromis išlygomis x5 galbūt ir galėtų būti priskiriamas visureigių klasei, o dar tiksliau, tai SAVas (sports activity vehicle)
3. nėra jis toks jau naujas, pasirodė 2000m, ir dar kartą kartoju, TAI NĖRA DŽIPAS (Jeep, tai atskira markė!)
4. čia sutinku:)

48

Re: Mano svajoniu masina:)

mano svajoniu aparatas yra tankas...:D bet beabejo kad as jo neturesiu...tad noreciau kokio "american muscle"...:D svarbiausia kad butu karbiuratorius...neas nat jus dar gaug ka gaki patas ir pigiau pridirbt...o ipurskimu nemegstu nes norint perdaryt daug darbo su kompu...:D

49

Re: Mano svajoniu masina:)

buggati? manau nea...nissan skyline gtr....viska padarius 1400 nepilnai ag....cia mano svajone po tanko ir kokios amerikanskos...:D

50

Re: Mano svajoniu masina:)

x5...gana parketinis dzipas...tik tiek galiu pasakyt...ka chebra top-gear neziurit???:D

51

Re: Mano svajoniu masina:)

hameris-  ir taskas  va cia tai masina o daugiau   katafalkos

52

Re: Mano svajoniu masina:)

ka jus zmones su tuo hameriu uzsivede...tikiu,fainas ir gera dzipas....bet kiek lt jo eksplotavimui reikia...nors kitavertus hameriu neperka tie zmones kurie neturi pinigu...:D

53

Re: Mano svajoniu masina:)

Tomas, 16 parašė:

buggati? manau nea...nissan skyline gtr....viska padarius 1400 nepilnai ag....cia mano svajone po tanko ir kokios amerikanskos...:D

smile taip taip.. skyline 1.4k arkliu smile) taip yra tokiu ant pasaulio bet ju resursas - vos keli simtai (maksimum keli tukstanciai) kilometru. Jie teskirti vienam - greitam trumpos trasos iveikimui. 
Gal kaip svejonei ir neblogai smile Atvaziaves i gariunus ar kaune i baze (ar kur ten) neatsigintum nuo mergaiciu demesio smile) AIsku liudna butu su juo atsisveikinti po menesio vazinejimo wink

54

Re: Mano svajoniu masina:)

man tai celica 4.0l impurskimas su cipu 19 ratlankiais,nosu,gera aparatura su 2 bosais,spoileris dvigubas,tiuningas,niaukti langai arba dar kokia bmw 755l ir viskas tas pats kaip ir celicos

55

Re: Mano svajoniu masina:)

vaidai butu mano valia - deciau tau kortele, bana ar koki kita velnia. Jei uzeik cia tada kai bent kiek nutuoksi apie transporto priemones

56

Re: Mano svajoniu masina:)

bet manau verta....kad ir trumpam bet atsiminsi taj ilgai...:D

57

Re: Mano svajoniu masina:)

Mano svajone tai keiciasi daznai.:) Tai M3 E46, tai M635CSi, tai Cadilac Eldorado senas, tai kokia Alfa romeo GTA ar 156 ar 147..Ir t.t..
Tik tada kai ta svajone pasiexi tada ir zinosi kokia ji buvo istikruju..:)

58

Re: Mano svajoniu masina:)

Mano0 tai
Nissan Skyline R34GTR...

59

Re: Mano svajoniu masina:)

e tu gintaras isgrausk gerai pats nieko nesupranti pisiu tau as i galwa

60

Re: Mano svajoniu masina:)

Vaiduk,ka tu dvylikos metu pacukas gali padaryt...suauk pirma...nustok pienuka gert ir smelio dezej ta savo celica stumdyt...bisiki pagarbos viresniem rodyk,nes dar ziurek mamyte dirza paims...