61

Re: Mano svajoniu masina:)

negasdyk gerai gal dar pats sedi smelio dezej

62

Re: Mano svajoniu masina:)

Koks piktas tas vaidas:D

63

Re: Mano svajoniu masina:)

na ir vaikai siais laikais.. su odiniu dirzu gera sagtim ispert tik.. whatever.. mano svajone - hyundai tiburon (aka coupe 2003), su graziu, bet ne pernelyg ziauriu bodyworku, modifikuota pakaba, varikliu, ir panasiai.. galbut dar ir suboksido buteliuka, but only for purge valves.. smile neketinu spaust varikli taip, kad stumuokliai per kapota islakstytu.. teko matyt ir toki atveji.. brrr.. hmm o jeigu fantastiska svajone, tai galbut venturi fetish.. big_smile

64

Re: Mano svajoniu masina:)

Nukrypot nuo temos jus visai..Svajokit gi o nesip****...:)[fl]102[/fl]

65

Re: Mano svajoniu masina:)

taj kad cia visi normaliai sneka....atejo cia kazkoks pacukas....

66

Re: Mano svajoniu masina:)

Tomas, 16 parašė:

taj kad cia visi normaliai sneka....atejo cia kazkoks pacukas....

gerai daugiau nebeateisiu cia wisi kailiai

67

Re: Mano svajoniu masina:)

Na mano svajone gan solidi o tai butu Mercedes Benz S-klases nzn kodel bet sita masina mane traukia o dar tas naujas isejas tai isvis... mane nervina tie kurie mano kad sita masinuke skirta visokiems seniams ir visa kita... As manau tai pavykes modelis! Siaip apie varikli tai aisku 600cio na bet kadangi tos kuro sanaudos tai gal mazesnio varikliuko... As matau sita masina visiskai juoda su nikeliuotais ratlankiais ir siek tiek patamsintais langais... O ka jus manot apie MB S-klases?

68

Re: Mano svajoniu masina:)

jo... ant MB deti nikeliuotus ratlankius.. smile o spineriu nekyla noras uzdeti? wink s mersedesas yra tarsi statuso zenklas. ji dazniausiai perka tie kurie kazko jau pasieke gyvenime ir 1/2 gaalo jiems jau nieko nebereiskia..  po teisybei man patiko bejeriai su galinemis sedynemis ir 5litru variklio perduodamas sukimo momentas..

69

Re: Mano svajoniu masina:)

  Jo S klase patinka ir man..:)
MB 126 SEC 1979
MB S 2005

70

Re: Mano svajoniu masina:)

noreciau seno ,bet geros audi 200 turbo...:)))
va ten tai aparatas...:)) vokiska kokybe,tik betruksta japonisko tikslumo...:)))

71

Re: Mano svajoniu masina:)

BMW :::412

72

Re: Mano svajoniu masina:)

Vaida, 18 parašė:

BMW :::412


na taip. pas jus kaune tik 2 modeliai - gofai ir bemsai smile

73

Re: Mano svajoniu masina:)

siulyciau tamstelei apsidairyt :]

74

Re: Mano svajoniu masina:)

Vaida, 18 parašė:

siulyciau tamstelei apsidairyt :]


as kalbu apie prioritetinius auto. bet kokiu atveju bmw pirmauja kaune pagal tai kiek nori jo smile O gal tamstele tokia auto zinove/geras akis beturinti paaiskins kuo tas tavo bmw toks super? (speju tu net nenutuoki apie koki modeli kalbi, tau svarbu tik brendas. na panasiai kaip D&G ant dzinsiuku)

75

Re: Mano svajoniu masina:)

Visu pirma, zinomu vardu as nesivaikau..nes manau tai yra kiek kvaila. O visu antra, man kaip panelei pirmiausia i akis krenta ne kazkokiwe techniniai duomenys, o dizainas..nu nebuciau as moteris :::757
Pirmavimas pagal nora ji turet, tada is dalies gal sutinku..zmoniu minciu skaityt dar neismokau;)

76

Re: Mano svajoniu masina:)

na parodyk foto kuris gi tau patinka? e46 e60 ?

77

Re: Mano svajoniu masina:)

Kad apskritai lietuva golfu salis. Viena karta einu, ir matau viename kieme stovi 9 masinos. Is tu devyniu 7 golfai smile

78

Re: Mano svajoniu masina:)

turetciau bapkiu is anglijos TOYOTA SUPRA imtciau su 2 JZ varikliuku vietoj bemvu ir hameriu ir dar sutaupitciau. smile

79

Re: Mano svajoniu masina:)

Lt jos neiseitu uzregistruoti, o uz draudima pagal anglijos kainas moketum l. daug wink

80

Re: Mano svajoniu masina:)

Gintaras, 23 parašė:

na parodyk foto kuris gi tau patinka? e46 e60 ?

Nori gero patarimo..? Nevaziuok ant mergu kurios bent kiek atkreipia demesi i masinas...Daugiau tokiu mergu!
Ir nesvaig panai su tom kebulu markem E... Juokingai ir kvailai atrodai..:)