81

Re: Mano svajoniu masina:)

Probu ir gi yra ne tik golfu ir bmw:)

82

Re: Mano svajoniu masina:)

Tomas, 26 parašė:


Nori gero patarimo..? Nevaziuok ant mergu kurios bent kiek atkreipia demesi i masinas...Daugiau tokiu mergu!
Ir nesvaig panai su tom kebulu markem E... Juokingai ir kvailai atrodai..:)

Visu pirma patarimu tau reiketu vien apibudinant merginas/moteris (to "mergos" gal jau pats laikas atsisakyti), del raideliu - tingejau kraut galimu modeliu nuotraukas, o koduotes ivedus kad ir i images.google.com - iskart iskrenta modeliai wink Vien imones brendo zinojimas ir jo liaupsinimas (ypac kai kuriuose lietuvos galuose) yra juokingas. Pvz Lietuvoje visiskai neevrtinami Maserati. Kodel? Nes raudona Ferario spalva labiau krenta i aki smile  O pasakymas "Jeigu ir noreciau tureti auto tai tik bmw" yra mazu maziausiai ejimas i pievas. Brendas automobilio nepadaro geresniu, geri buna TAM TIKRI vieno brendo modeliai.

83

Re: Mano svajoniu masina:)

bmw nėra blogas auto, bet nėra blogi ir daugelis kitų..

o maserati tai jau ekskliuzyvas, nereikėtų painioti su kasdieninio naudojimo kibirais (tame tarpe ir bmw) smile gintaras, gal valentiną pažįsti:)?

84

Re: Mano svajoniu masina:)

cia jau ziuriu greit pjautynes prasides...as uz tai kad paneles dometusi masinom....o jeigu ne vien dizainu bet ir kt...! taj isvis puiku butu...nepazystu dar kolkas paneles su kuria vakare atsisedus galeciau paziureti sena gera ralio apzvalga ar pan...:) bet noreciau...:D

85

Re: Mano svajoniu masina:)

Vilius, 20 parašė:

bmw nėra blogas auto, bet nėra blogi ir daugelis kitų..

o maserati tai jau ekskliuzyvas, nereikėtų painioti su kasdieninio naudojimo kibirais (tame tarpe ir bmw) smile gintaras, gal valentiną pažįsti:)?

daug ka pazystu bet V. lyg ir ne. jei del maserati - kita veikeja

86

Re: Mano svajoniu masina:)

o jei gryztant atgal i tema - paprasciausiai to bmw ar Mb kisimo tarsi best of the best nemegstu ir tiek. Na tiesa kad tai tautos automobiliai.. bet negalima ju vertinti vien del to, kad jie yra BMW ar MB.. pasverkim ir kitus.. nezinau kuom bmw galia/sportiskumas geresnis uz japonu aukstasukius monstrus, jau seniai niekas nesigincija kad Lexus aka (As Known As) Toyota surinkimo kokybe lenkia MB.. Isvis reikia myleti KONKRETU modeli, o ne visus is eiles.. (As aisku visai neatsisakyciau savo garaze senojo bmw m1 )

87

Re: Mano svajoniu masina:)

uzejau perskaityt kas apie kokias masinas svajoja, bet kad biski duodat pro sona: puse kalbu apie tai mazdaug "mano svajone geresne nes as apie galingesne svajoju" ar "tu levai svajoji, nes man bmw nepatinka"..

88

Re: Mano svajoniu masina:)

o as svajoju apie tokia masina, kuri butu universali: galinga, patogi, talpi, ekonomiska, grazi ir pan. ir dar kad butu isaukleta: laisvalaikiu girta namo parveztu nevairuojama.. wink)

89

Re: Mano svajoniu masina:)

Ignas, 20 parašė:

"tu levai svajoji, nes man bmw nepatinka"..

cia padariau biski Off Topica bet mano pasakymo morale tokia - spjaukim velniop ta provincialu mastyma ir zvelkime placiau. Buvimas mases dalimi (ypac tai aktualu smulkesniuose miestuose) is tikro nera gerai. Bukite indvidualus..

90

Re: Mano svajoniu masina:)

Na negali buti kiekvienas individualus. jei patinka golfas niauktais langais ir peleku ant stogo, tai ka dabar daryt? negi saudyt tokius? kartais net nusisypsoti privercia gatvej smile
O kalbant apie masinas, tai as ko gero niekda neturesiu nei BMW, nei MB, nei VW... Man tai saltos masinos, per daug tobulos techniskai ir pan... Japoniskos kur kas siltesnes smile

91

Re: Mano svajoniu masina:)

Svajoniu automobilis  Audi 80 (Ubagine) 1983 metu

92

Re: Mano svajoniu masina:)

Nuvilsiu visas afigenas blondines kurios lipa i naujus mersus ... Nereikia man jokiu jusu ferrariu , mano svajoniu masina butu labaj paprasta 124 mersas , nuleistas , aparatura , chrom 18"

93

Re: Mano svajoniu masina:)

Erikas, 16 parašė:

Nuvilsiu visas afigenas blondines kurios lipa i naujus mersus ... Nereikia man jokiu jusu ferrariu , mano svajoniu masina butu labaj paprasta 124 mersas , nuleistas , aparatura , chrom 18"

afigenai, 18".. mazesniu nenori? big_smile seip yra zmoniu kurie sugebejo ant golf mkII sugebejo 19" uzdet.. big_smile

94

Re: Mano svajoniu masina:)

Uzdet be ka galima, o vat ar gerai bus. Nedeciau daugiau nei 2 coliais didesniu ratu, uz tuos kuriuos gamintijas rekomenduoja. Plius musu galtves kaip bulviu laukai, pabandyk pavazineti uzsidejus zemo profilio padangas...

95

Re: Mano svajoniu masina:)

Rolandas, 23 parašė:

Uzdet be ka galima, o vat ar gerai bus. Nedeciau daugiau nei 2 coliais didesniu ratu, uz tuos kuriuos gamintijas rekomenduoja. Plius musu galtves kaip bulviu laukai, pabandyk pavazineti uzsidejus zemo profilio padangas...

su 45/225 vazineju 2 metus, karta teko lyginti ratlanki, bet pats del to kaltas. Per tuos metus tele ismaisyti ir Europa neaplenkiant lenkijos keliu. Vienintelis minusas - grubesnis vaziavimas, bet argi galima skustis iscentrine jega vaziuojant ziedu, astriu posukio iveikimu ir kitais didelio sukibimo teikiamais malonumais? Naudojamos padangos ->[fl]169[/fl]

96

Re: Mano svajoniu masina:)

Kiek coliu ir koks auto?

97

Re: Mano svajoniu masina:)

Gintaras, 23 parašė:
Rolandas, 23 parašė:

Kiek coliu ir koks auto?

n15 nissanas, o dabar coliu nepamenu smile kodel? padangos garaze pas tevus smile (jauciu gal 17)

98

Re: Mano svajoniu masina:)

n15 tai cia almera?:)

99

Re: Mano svajoniu masina:)

palciu ir zemo profilio padangu privalumai tai tik stabilumas ir ir vaizdas. o daugiau kaip ir nesimato....

100

Re: Mano svajoniu masina:)

Rolandas, 23 parašė:

palciu ir zemo profilio padangu privalumai tai tik stabilumas ir ir vaizdas. o daugiau kaip ir nesimato....

o toliau minusai..: vagiukų dėmesys, kaina, važiavimo komfortas man labai svarbu), kitų agregatų padidėjęs dėvėjimasis...