101

Re: Mano svajoniu masina:)

Jei uzsiminem apie vagis, tai kaip tie specialus varztai ratams prisukti? Ar jie veikmingi nuo vagysciu?

102

Re: Mano svajoniu masina:)

Padarumas anspaudas plasteline to spec uzrakto..ir pagal ji pagaminamas raktas..:)

103

Re: Mano svajoniu masina:)

Rolandas, 23 parašė:

palciu ir zemo profilio padangu privalumai tai tik stabilumas ir ir vaizdas. o daugiau kaip ir nesimato....

niu dar didesnis saugumas esant slapiai dangai, trumpesnis stabdymo atstumas, geresnis sukibimas - net nezinau ar daugiau ko reikia smile o del padidejusio devejimosi - masina juk nepirkau iki senatves smile

104

Re: Mano svajoniu masina:)

kol kas neteko susidurti kad kas butu bandes nuimti ratus at kuriu buvo uzdeta sekretke. Bet speju kad kokie Naujo modelio audi ar bmw m3 ratai tikrai geli sulaukti demesio

105

Re: Mano svajoniu masina:)

Gintaras, 23 parašė:
Rolandas, 23 parašė:

palciu ir zemo profilio padangu privalumai tai tik stabilumas ir ir vaizdas. o daugiau kaip ir nesimato....

niu dar didesnis saugumas esant slapiai dangai, trumpesnis stabdymo atstumas, geresnis sukibimas - net nezinau ar daugiau ko reikia smile o del padidejusio devejimosi - masina juk nepirkau iki senatves smile


Del saugumo ant slapio kelio su placiomis padangomis tai tikrai nenoreciau sutikti. Kaip tik su platesnemis padangomis padideja akvaplanavimo tikimybe. O jei dar padangos nekokios tai is vis.

106

Re: Mano svajoniu masina:)

Rolandas, 23 parašė:


Del saugumo ant slapio kelio su placiomis padangomis tai tikrai nenoreciau sutikti. Kaip tik su platesnemis padangomis padideja akvaplanavimo tikimybe. O jei dar padangos nekokios tai is vis.

tpfu tpfu ptfu aquaplaningo neteko pajusti (nors ir autobane stiptiai lijo) manau si beda aktualesne labiau panesiotoms padangoms. Stabdymo kelias ir ant slapio kelio gerokai trumpesnis uz siauresniu

107

Re: Mano svajoniu masina:)

tai tik tada kai geros kelio salygos, tai yra sausa. o pabandyk zirkeliu palekt placiomis padangomis. o jei dar protektorius ne koks, tai oi oi oi big_smile

108

Re: Mano svajoniu masina:)

niu su zemo profilio padangomis zvyrkeliu nepalakstysi del zemo profilio. Visa masina atrodo subyras. Taciau mano keliai neina zvyrkeliais smile Be to kazkaip gaila masinos butu lakstyti jais:)

109

Re: Mano svajoniu masina:)

ziauresniu maskiu uz golf nera.o svajoniu auto bild maciau tokia maske kuri man patiko McLaren F1

110

Re: Mano svajoniu masina:)

Vaiva, 17 parašė:

ziauresniu maskiu uz golf nera.o svajoniu auto bild maciau tokia maske kuri man patiko McLaren F1

Sutinku ji maloni masinyte..O plius tai kad joje nera jokios elektronikos pagalbos,kaip ABS ir t.t..Tai kazkas panasaus i siulaikine klasika..Bet...kaip visada buna ji tokia brangi kad..

111

Re: Mano svajoniu masina:)

top gear idomiai buvo pasakyta del jos kai lygino su Pagani Zonda

o del golfo tie naujuciai - gti/r32 visai geruciai  smile

112

Re: Mano svajoniu masina:)

Gintaras, 23 parašė:

niu su zemo profilio padangomis zvyrkeliu nepalakstysi del zemo profilio. Visa masina atrodo subyras. Taciau mano keliai neina zvyrkeliais smile Be to kazkaip gaila masinos butu lakstyti jais:)

tai turbūt ir kai lyja užklosi mašina plėvele:)?

mašina yra daiktas, transporto priemonė, JI turi tarnauti ŽMOGUI, o ne atvirkščiai

dar dėl svajonių, žiūriu visi svajoja apie pačias galingiausias versijas:) jei toks noras yra, visad būti pirmam, prašau - reikškite save trasoje

nestandartiniai ratai nėra gerai daugeliu atžvilgiu, kitaip gamintojas montuotų atitinkamus ratus, nemanot? ar jaučiatės gudresniais už visą būrį aukščiausios kvalifikacijos konstruktorių su milijoninias projektiais:)?

113

Re: Mano svajoniu masina:)

gofas kaip vaziuojantis kibiras su ratais...

114

Re: Mano svajoniu masina:)

nezinau kaip tu viliau, bet as tikrai esu isitikines kad automobiliai kuriame ne bekelei ir ne zvyrkeliams. Pravaziavus Eu kelius net pikta darosi del musiskiu busenos. ir ant viaduku esantis smelis/zvyras, duobes, iskile/sukrite kanalizacijos dangciai.

Gal tu ir vazineji zvyrkeliu greitai, bet po to nesiskusk kad is paskos kokio auto vaziuodamas atsisveikinai su langu/jis iskilo, kad kapotas visas ismustas akmenuku, sparnai subraizyti.

Masina skirta tarnauti zmogui, bet neskirta vazineti musu sauniaisiais keliais/sunkeliais.

Pats rudens sezono pabagoje suvalgiau varzta (ir kaip visad - paciu netinkamiausiu metu)

cia foto is vaikino vaziavusio savanoriu prospektu:

astra vs 20x100x600mm metalo gabalas 3-5kg
"is serijos priekinis ratas pakele galinis pagavo
as letai sustojau o jis mane aplenke ir dar nuciuoze koki 50m i prieki...
rezultatai: ratlankis + padanga + rankinio trosas... "
vienas kas ji tedziugino, kad RX8 ziemos miegui buvo pastatytas i garaza. Ir tokiu keiksmu - pilna

115

Re: Mano svajoniu masina:)

čia spėju pauliaus rašyta..:)

džiaugiuosi, kad tau pavyksta išvengti žvyrkelių, bet tam mašina ir sukurta, kad pasiekti tašką B. lietuvoje dar berods 41% kelių yra neasfaltuoti

nereikia taip garbinti tos mašinios vajetau.. tai tik metalo gabalas:)

116

Re: Mano svajoniu masina:)

kur as gyvenu nera is asfaltuota tai keliai ziaurus bet kuo greiciau vaziuojant tuo geriau...tik per tokius kelius daznai guolius keisti...

117

Re: Mano svajoniu masina:)

mmm... svajonių mašina... na apie jas daug nenusimanau... :V bet šiaip patinka bmw...j uodi... big_smile o šiaip, svarbiausia, kad mašina "trauktų" gerai :V big_smile

118

Re: Mano svajoniu masina:)

oj tos moterys...:)

119

Re: Mano svajoniu masina:)

o kuo blogai moterys? big_smile

120

Re: Mano svajoniu masina:)

moterys nėra blogai;):D) jų požiūris apie transporto priemones labai paviršutiniškas, bet čia nieko baisaus, kiekvienas žmogus skirtingas, tai natūralu:)