141

Re: Mano svajoniu masina:)

pasvajot negalima???jei nepastebejai taj cia visi ir raso apie svajoniu masinas...jei ka...reikia spaust gaza ten kur esi vienas...kad nesuzeistum kitu...o jei jau pats susizalojai reiskias pervertinai savo galimybes...reikia daug mokintis kad galetum kazka demonstruot o ypac gatvese....yra visokiu debilu kur pirma karta seda uz vairo ir smaugia daugiau nei masina isgali...bet visada tokiu buvo ir bus...nuo sito neissisuksim...cia man atrodo gera tema diskusijom uzvedziau...:D

142

Re: Mano svajoniu masina:)

Manau noreciau BWM 325is coupe nuo 1992 metu wink na o jai jau svajone ta ka nors is M3

143

Re: Mano svajoniu masina:)

Titas, 17 parašė:

Manau noreciau BWM 325is coupe nuo 1992 metu wink


Vienas is nedaugelio realiu noru. O man uztektu ir audi c4.

144

Re: Mano svajoniu masina:)

Tomas, 26 parašė:

Veyronas man atrodo amzinai ir lix tik svajone..Jis vis dar man atrodo negaminamas..jis dar tik konceptas.:D


jau keli menesiai kaip gaminamas smile  tiek kiek ju bus isleista jau turi savo savininkus smile

145

Re: Mano svajoniu masina:)

Pateik irodymus..:D

146

Re: Mano svajoniu masina:)

Tomas, 16 parašė:

pasvajot negalima???jei nepastebejai taj cia visi ir raso apie svajoniu masinas...jei ka...reikia spaust gaza ten kur esi vienas...kad nesuzeistum kitu...o jei jau pats susizalojai reiskias pervertinai savo galimybes...reikia daug mokintis kad galetum kazka demonstruot o ypac gatvese....yra visokiu debilu kur pirma karta seda uz vairo ir smaugia daugiau nei masina isgali...bet visada tokiu buvo ir bus...nuo sito neissisuksim...cia man atrodo gera tema diskusijom uzvedziau...:D

na neesu aš dar nukentėjęs autoįvykyje, tačiau bet minutę tai gali įvykti, netgi ne dėl mano kaltės.. kelyje pilna debilų.. žinias žiūrėkit - kaip avarija, taip bmw+jaunas vairuotojas, kaip avarija, taip bmw+jaunas vairuotojas.. užvakar vienas pusdurnius savanoriuose perėjoj pėstįjį užmušė, sugalvojo mat palenktyniauti..

lenktyninius įgūdžius gali rodyti trasoje, bet ne gatvėje, bent kiek mąstantis žmogus tai turėtų suprasti, bet dabar pusdienį pavaživėjęs kaune, jautiesi kaip nuvažiavęs iki londono pavargimo atžvilgiu:)

147

Re: Mano svajoniu masina:)

Nu kad vien BMW avarijose, tai tu cia nusvaigai..:D O kiek golfuku ir visokiu kitokiu..Aplamai populiarios tarp jaunimo arba pigios arba kazkiek sportiskumo turincios..:)
O del lenktyniavimo tai jo.Kaune jei tu aplenkiai kazka su geresnia masina tai jis vysis tave puse miesto kad tik aplenktu..:D
O tuo labiau kai dar su vilniaus numeriais, tai isvis net praleisti nenori ir siaip jauciasi nepagarba..Nors as grynas Kaunietis..:)

148

Re: Mano svajoniu masina:)

cia ne bmw kaltas del tu avariju, o mazos/jaunos smegenys + pakankamai greicio (net arkliu daug nereikia kad isibeget iki 120 mieste)

149

Re: Mano svajoniu masina:)

Tomas, 26 parašė:

Nu kad vien BMW avarijose, tai tu cia nusvaigai..:D O kiek golfuku ir visokiu kitokiu..Aplamai populiarios tarp jaunimo arba pigios arba kazkiek sportiskumo turincios..:)
O del lenktyniavimo tai jo.Kaune jei tu aplenkiai kazka su geresnia masina tai jis vysis tave puse miesto kad tik aplenktu..:D
O tuo labiau kai dar su vilniaus numeriais, tai isvis net praleisti nenori ir siaip jauciasi nepagarba..Nors as grynas Kaunietis..:)

aišku, kad ne vien bmw.. bet pačios šiurpiausios man įsiminusios avarijos vyko būtent bmw.. keli atvejai per pervaržas, kur nuo kelio nulėkė kažkur aplink kauną dviese, kauno rajone kur šešiese išsitaškė, t.t.... teisingai pastebėjai, kad populiarios nebrangios galingos mašinos, būtent bmw atitinka:) būtų įdomu kokią statistiką pamatyti:)

150

Re: Mano svajoniu masina:)

Tomas, 26 parašė:

Pateik irodymus..:D


Top Geara dazniau ziurek smile Siaip bugatti puslapyje gali paziuret smile O ir per LT radijo stotis kazkada sukosi informacija apie viena brangiausiu/greiciausiu serijini..


p.s. video.google.com idetas vienas


http://www.laautoshow.com/2006/debuts.aspx

151

Re: Mano svajoniu masina:)

siaip daznai vyrauja tokia taisykle: kuo senesne ir levesne ta masina tuo jos seimininkas spaudzia daugiau gazo...o seip besidraskantys pacanai dar nesupranta kad del keliu minuciu gali visa gyvenima sedet zonoj ir nesest prie auto vairo...:)

152

Re: Mano svajoniu masina:)

situase dalykuose taisykliu nera smile viskas paciuose vairuotojuose slypi smile yra kas ir letai ramiai vaziuoja, kai kas skuba

153

Re: Mano svajoniu masina:)

tiesa sakai...viskas priklauso ne nuo masinos o nuo tarpines yarp vairo ir sedynes...;)

154

Re: Mano svajoniu masina:)

Terese matomai is siauliu esi ar klystu?

155

Re: Mano svajoniu masina:)

as tai labiausii noreciau subaru imprezos wrx STI big_smile nors dar ir ferrari ir kitu bombu noreciau big_smile

156

Re: Mano svajoniu masina:)

Mantas, 16 parašė:

as tai labiausii noreciau subaru imprezos wrx STI big_smile nors dar ir ferrari ir kitu bombu noreciau big_smile


m.. teke WRX STI PSE II lekti - zveris, ne masina.

157

Re: Mano svajoniu masina:)

tikiu smile del to as jos ir noriu labai bet man dar ilgai teks taupyt kad sita zveriuka nusipirkti ir dar ismaitinti big_smile

158

Re: Mano svajoniu masina:)

na jei imt tai geriausia;) jaguara noreciau

159

Re: Mano svajoniu masina:)

tie sportiskesni dailesni taip pat ryja , nebent vaziuoji kaip senis o jaguaras ar audi A8 tai tikra transporto priemone(mano svajone)

160

Re: Mano svajoniu masina:)

abu geri abu saunus-ford mustang,audi quattro