1

Tema: Magnetas bet tik draugiu

eh ka daryti jeigu man juodai sekasi bendrauti su merginom visoms patinku kaip viskas taciau ne viena is ju nenori tapti mano mergina ;(
draugiu turiu vis daugiau ir daugiau o ne viena nenori tapt kaskuom daugiau...
na seip isvaizda nesigiriu taciau bendravimas mano tikrai fianas tai ka darut?

2

Re: Magnetas bet tik draugiu

Daugiau demesio skirti vienai, o ne visoms, ne viena mergina nenori vaikino kuris daug demesio skiria kitoms

3

Re: Magnetas bet tik draugiu

as neskiriu kitoms isvis... net nerasau ar ka pacios taip limpa kartais net knisa.... o panos neeina susirasti kad ir kaip stenkciaus

4

Re: Magnetas bet tik draugiu

nu ka... man taip atrodo kad butent toms merginoms nepatinka tavo isvaizda... nes juk daugelis nori tureti grazu vaikina, kurio nebijotu parodyt draugem...

5

Re: Magnetas bet tik draugiu

nu enzinau gal bendravimas pas tave ir geras bet neatitinki ju skonio

6

Re: Magnetas bet tik draugiu

tox jau tas gyvenimas smile peles ir kates zaidimas big_smile kiaules desnis zodziu...

7

Re: Magnetas bet tik draugiu

Na,o as manyciau,kad tai tikrai nieko nelemia isvaizda,taciau galbut visos bijo,kad pradejes draugauti busi neistikimas arba greitai paliksi,nes kaip minejai paneles pacios limpa prie taves...galbut tau reikia parodyti savo nuosirduma ir tiesiog nekreipti demesio i kitas paneles...

8

Re: Magnetas bet tik draugiu

pritariu dovilei isbandyk gal pades;)

9

Re: Magnetas bet tik draugiu

Simona, 16 parašė:

nu ka... man taip atrodo kad butent toms merginoms nepatinka tavo isvaizda... nes juk daugelis nori tureti grazu vaikina, kurio nebijotu parodyt draugem...

tos, kurios iesko vaikinu tik del laisvalaikio ir YPAC PASIRODYT PRIES DRAUGES yra nesubrendusios.
Mantai, jei merginos atsisako draugauti su tavim del isvaizdos, tai vadinas arba neatitinki ju skonio, arba jos dar nepasiruosusios (ir neketina tam ruostis) apsiginti pries visuomene, tarkim, kad ir pries drauges. drauges daro spaudima, jei vaikinas nera gazuoliukas, ir jei mergina lieka viena pries visas, tai norint atsilaikyt reikia tikrai didelio pasitikejimo savim.

10

Re: Magnetas bet tik draugiu

Vaida, 18 parašė:

Na,o as manyciau,kad tai tikrai nieko nelemia isvaizda,taciau galbut visos bijo,kad pradejes draugauti busi neistikimas arba greitai paliksi,nes kaip minejai paneles pacios limpa prie taves...galbut tau reikia parodyti savo nuosirduma ir tiesiog nekreipti demesio i kitas paneles...

seip smile esu jeigu ka smile man taip atrodo ir kiti draugai taip sako kad juodai istikimas smile vienu momentu tikslaiu metus laiko buvau tik vienai draugei istikimas smile