1

Tema: ar verta laukti

as jau kelta metu smile nors tera tik 16 big_smile ieskojau tos pirmos savo merginos (damos) taciau judoai nesiseke ir t.t. daug draugiu ir draugu sako kad nebeverta ieskotis jos ji pati mane susiras kai psakot ar verta ju paklausyti?

2

Re: ar verta laukti

aisku,kad verta,nors sakoma,kas iesko,tas randa....cia priklauso tik nuo taves,bet as turiu tokia taisykle:  jau geriau joks,nei belekoks....zinok veikia...geriau jau rimtai palauk tos kuri tau susuks smegeneles....:D

3

Re: ar verta laukti

nu seip jau yra tokia viena smile tik kad vat jai kai susukau smegeneles tai jinai pradejo man taip vadovauti ir taip juodai sukt gyvenima kad sori draugai net nebeleido su ja bendraut ;D

4

Re: ar verta laukti

oooo,td cia ne ta tavo dama....

5

Re: ar verta laukti

zianu smile nereikia buti bukam kad tai suprastum smile
be to buvo ce visai neseniai viena mergina... del jos nerealei stengiausi bet viena vakara jinai mane velnsiksai iskaudino

6

Re: ar verta laukti

nu man tai tokia pai problema sad
bet tik aisq su vaikinu smile

7

Re: ar verta laukti

nu ka pdarysi kad taip guansi... eh reikia sukaupti visas savo jegas ir visaks smile ir laukti arbaieskoti bet nemanau ar pats surasi smile bet juk likimas nenuspejamas smile

8

Re: ar verta laukti

Mantas, 16 parašė:

nu seip jau yra tokia viena smile tik kad vat jai kai susukau smegeneles tai jinai pradejo man taip vadovauti ir taip juodai sukt gyvenima kad sori draugai net nebeleido su ja bendraut ;D



Pastebejau, Mantai, tau lb svarbi tavo draugu nuomone (draugai pasake ta, draugai pasake ana...)  O savo galvos ant peciu neturi?

9

Re: ar verta laukti

as pats biskuteli lievai sioj situacijoj elgiuos, bet pas mane yra tam tikru bet... o tavo atveju siulycia u nelaukti