1

Tema: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

na,manau kad galbut ir verta,jei turi ten gera darba ir visa kita ko tau reikia,bet jei tu esi Lietuvos patriotas:D,tai manau newerta sawes kankinti ir gyventi Lietuwoje:)

2

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

na man uzsienis patinka,bet ziurint kokia tai valstybe:),man patiktu gyventi italijoje,bet aisku tektu moketi kalbeti italiskai,o beje ptrasuktu ir ispanija,na bet visdelto mane traukia Lietuva:D

3

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

tikrai verta,nors ir turint vadinama lietuvoje juodadarba.Lietuva man nieko nedave,tik visada atimdavo

4

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

na,bet jai turi gera darba lietuvoje kdl neverta cia pasilikt?
http://forumas.ieskok.lt/imgload/1339

5

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

uzsienyje gyventi verta,aisku jei turi darba kuris tau patinka ir jis gerai apmokamas,turi kur gyvent normaliai,draugu ir t.t........ as jau 9 metai kaip uzsienyje ir nesiruosiu dar bent jau 10 metu grysti! nematau prasmes gryzt i lt...

6

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

visada verta i lietuva spesi grist betkada;) gyvenam kad butume laimingi, tai ir reik ziuret kur tave traukia, ten ir keliaut:-] o patriotiskumas pasibaigia pirma tik isvarius is lietuvos..

7

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

nu vat gyvenu uzsinije retkariciais pagalovjau ar noreciau grizti tai tik noreciau gryzti
nes as ne vokiete ir jauciosi del to blogai nes buna zmoniu kurie ant taves varo ir t.t.
nu ant manes ne vare bet vat mano nuomone tai vistiek geriau gyventi ten kur gimiai

8

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

reik gyvent ten kur patinka, yra dar visas kitas pasaulis be lietuvos

wink

9

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Evelina, 17 parašė:

mano nuomone tai vistiek geriau gyventi ten kur gimiai

na jei gimei ne lietuvoj tai jo:) lietuva tik atima, nieko neduoda.

10

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

fcuk lietuva;) nieko nera ten - ten niekas nieko neduoda ten tik VALSTYBE VISKA ATIMA... gyvewnu airjoje jau 1.5m ir nebegrysiu i lt gyvent . nebent pensijai ir taj abejoju o draugus aplankyt tam buna HOLYDAY big_smile

11

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

nu jo as irgi nenoriu ir negrysiu
bet mane kaikurie nesupranta sako taigi cia tavo tevyne kaip tu nenori grysti ir .t.t

12

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Julija, 19 parašė:

na,bet jai turi gera darba lietuvoje kdl neverta cia pasilikt?
http://forumas.ieskok.lt/imgload/1339

op cia tas darbas pop luakus lakstyti ? big_smile ant zolytes buti?:D big_smile big_smile :::223

13

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

manau jei turi gera darba Lietuvoje,tai tikrai neverta vaziuoti i uzsieni,viska galima tureti ir cia.

14

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

bet lietuvoi sunku gauti gera darba ir beja teks ilgiau sunkiau dirbti neigu uzsinije

15

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Ala, 24 parašė:

manau jei turi gera darba Lietuvoje,tai tikrai neverta vaziuoti i uzsieni,viska galima tureti ir cia.

lietuvoje gera darba turi tik kas gymines "su rysiais". o uzsienyje, vakaruose, gera darba turi tas kas stengiasi ji gaut. tam  paciam mcdonalds nuo pardavejoi iki Team leaderio galima isaugti per puse metu, tereikia stengtis ir dirbti.

16

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

na,bet uzsienyje kai gyveni jauciasi tas atstumas,nes vistiek tu ne vietinis,na ,o lietuvoje,tai jautiesi savas ir nebijai nieko pasakyti,pavyzdziui usa gyvenant amerikieciai ziuri i tawe ir atrodo tu jiems siuksle,nes tu ne amerikietis...

17

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Tu teisi julija sutinku su tavim
lietuvoje darai ka nori sakai ka nori o vat uzsenije reikia but atsargiam

18

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Julija, 19 parašė:

na,bet uzsienyje kai gyveni jauciasi tas atstumas,nes vistiek tu ne vietinis,na ,o lietuvoje,tai jautiesi savas ir nebijai nieko pasakyti,pavyzdziui usa gyvenant amerikieciai ziuri i tawe ir atrodo tu jiems siuksle,nes tu ne amerikietis...

ne sutinku smile vietinis ne vietinis... koks skirtumas. kai seima salia, ir turi draugu tai viskas liuks. as lietuvoje savu nesijauciau... o amerikoj kaiptik lengviau... ten visi emigrantai.

19

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

nikita prajokinai mane

20

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

na nikita cia priklauso nuo zmoniu,kaip jiem geriau ir patogiau,bet siaip vistiek lietuva yra lietuva,o kita valstybe jau yra irgi kita,na bet cia gerbiu kiekvieno nuomone:D~