21

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Julija, 19 parašė:

na nikita cia priklauso nuo zmoniu,kaip jiem geriau ir patogiau

vat, pagaliau prasme parasei smile
seip sitie klausimai, ar verta ne verta... tai nuo kiekvieno zmogaus asmeniskai priklauso...

22

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

nu tai aisku nuo kiekvieno,bet man siaip idomu ka mano,ar isties verta ir pan.

23

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Julija, 19 parašė:

nu tai aisku nuo kiekvieno,bet man siaip idomu ka mano,ar isties verta ir pan.

mano nuomone tai kad verta. turint net valytojo darbo, uzsieni gyveni geriau negu lietuvoj turint "gera" darba...

24

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

na,cia nesigincyk su manim,o tik sakyk savo nuomone:D

25

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Julija, 19 parašė:

na,cia nesigincyk su manim,o tik sakyk savo nuomone:D

tai kad pasakiau jau big_smile

26

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

mmm geras klausimas. as jau kelinta karta vaziuoju i anglija dirbti, darbas neblogas, uzdirbti ir galima neblogai, bet po kurio laiko vistiek kazkas traukia atgal i lietuva. kai pirma karta nuvaziavau tai maniau jog pasiliksiu visam laikui, bet po beveik metu taip igryso tas uzsienis. manau gerai uzsieni jai niekas taves nelaukia lietuvo, kai ten nieko nesi palikes, o visa kas prangiausia yra visada su tavimi, tada manau tikrai verta gyventi kazkur svetur, kur gali pasiekti kurkas daugiau nei lietuvoje, bet tikuosi jog kada nors ir lietuvoje taip atsitiks, nes tikrai nenoreciau visa gyvenima praleisti kazkur toli nuo savo tevynes smile. tokia mano nuomone smile

27

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

nu va as tajp pat gyvenu uzsienije su mama,anglijoje(atskridaw pries menesi), ir nerialiaj pasiilgaw drawgu,mano anglu nekokia, o sunkiaj sekas pramokt daugiau, mokyklose nera vietu,,,ir visi aplinkuj kzkokie dbl, sakaw atostogom tj labaj fajna, bet gyvent nieko gero

28

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

niu tai gryzkit i lietuwa,gal ji pasikeis:D

29

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

valdzia ne pati geriausia,bet ir kitur valdzia bloga...
as tai niekados Lietuvos nepamirsiu nors ir kas atsitiktu,gimtine yra gimtine
visados atostogoms gristu i Lietuva nes labai pasiilgstu tevynes ir cia galima gerai pailseti!

30

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

uzsieni verta pamatyti, na pasimokyti tenai.bet kur gimei, ten jau ir gyvenk, siek, stenkis, pasitenkink...lietuvoj irgi viskas gereja.as ir nesuprantu kaip nenori grizti.menesi pabunu ir ganaa.noris lietuvos.

31

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Laura, 13 parašė:

nu va as tajp pat gyvenu uzsienije su mama,anglijoje(atskridaw pries menesi), ir nerialiaj pasiilgaw drawgu,mano anglu nekokia, o sunkiaj sekas pramokt daugiau, mokyklose nera vietu,,,ir visi aplinkuj kzkokie dbl, sakaw atostogom tj labaj fajna, bet gyvent nieko gero

tu gi tik viena menesi ten praleidai pabusi ilgiau ir viskas bus gerai is patirties kalbu

32

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

nesu kokia lietuvos patriote bet tikrai nenoriu niekur ilgam laikui iswaziuoti is lietuvos nes juk "visur gerai, bet namie geriausia" big_smile

33

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

aisku,Vilma sutinku su tawo nuomone:D~vistiek namie geriausia:)

34

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

isvaziavau pries 11 menesiu is lietuvos... viena karta buvau grizes naujakui.. orejosi teisiog pabuti su draugais dar viena diena.. seip mazai ka pasipasokojome... dabar spali vaziuosiu. kai pabunu lietuvoj pora dienu, tai noris atgal vziuoti :0 o atostogas geriau leisiu ispanijoje nei lietuvoje smile

35

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Kas is tos gimtines jei ten nieko gero

36

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Jeigu manot kad anglijoj sunku susisneket vaziuokit i airija arba skotija tada pazesim

37

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Ieva, 16 parašė:

Jeigu manot kad anglijoj sunku susisneket vaziuokit i airija arba skotija tada pazesim

Uztenka ir Yorkshire akcento big_smile
kai pripranti prie jo, tai net lektuve jau nesupranti kad klausia " Any rubbish?"

38

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Man tai Lirtuvoj visai gerai. Kolkas nezadu kur nors isvaziuoti ,o veliau paziurėsim wink

39

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

tikrai kad verta.zymiai daugiau perspektyvu ir gyvenimas visai kitos nei gyvenanciu Lietuvoje.

40

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Ha ha ha, Aisku geriau gyvent uzsienyje wink, gryzus atostogoms i gimtaja saly pasitaskyt pinigais, tiek Lietuvos valstybiai naudoda tiek paciam sau.....