41

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

jei kalbant apie kalbejima,kdl prancuzai nenoriai sneka kita kalba???jie net nekalba su tawim,jei tu nemoki prancuziskai.....

42

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

tai joa!ka ten toj lietuvoj daryt!neaisku po kiek metu pageres kas nors...kai bus joje gerai,cia airijoj man bus dar geriau:D

43

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

kaskodel nemanau kad lietuvoje isvis bus geriau kadanors...

44

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Chebra,bet ar jums smagu jaustis svetimkuniais.Mes dirbkime svetur,bet zinokime,kas yra musu salis  ir kas NE musu.Agniuk,airijoje gal ir bus geriau finans atzvilgiu,bet tavo pasamone visada jaus,kad esi ne savoj lekstej.Kol jauna,tai atlaikysi,senyn pajusi neapsakoma nora sugrizti. Bet sorry,tavo visi saitai su tavo salimi bus jau nutruke. Tu jausi begalini psichologini diskomforta. Pradesi galvoti ar minksti tau Airijos akmenukai bus po tavo laidotuviu.Tai neadresuoju tiems zmonems,kurie uzaugo purve,tamsoje ir tikrai neturi ka prisiminti.Isbraukta.

45

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Viktorai. As gyvenu anglijoje jau metus. tikrai svetimkunis nesijauciu. man ia zimiai geriau nei lietuvoi. kai lietuvoj pakeiciau mokykla... tu pirmu dienu net nesinori prisiminti. o cia pirmas dienas tai daug draugu susiradau. daug bendravimo smile  daug bendru temu. mokytojai zymiai geresne, nerekia ant mokyniu. vairuojant visi kelia duos persirikiuojant. geriau dirbtinis malonumas nei varymas i akys.

46

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

GYVENTI GAL TIKRAI NE BET UZDARBIAUTI TAI KODEL NE VIENU ZODZIU PERSKAITYKIT MANO ZINUTE AIRIJOS LIETUVIAI TEMOJ 7 PUSLAPI MAN RODOS IR VISKAS

47

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

nikita nors pati ne lietuvoje gyvenu bet vistiek tu tokias nesamones dabar kalbi. taip atrodo kad tau ne 16 o 10

48

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

palaikau Evelina.

49

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

As irgi 100%

50

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

viktoraj nu **** daba mastom vienajp  poto mastysim da kitaip;) su metajs ir protas ateina;) bet daba mano mastymu lt nieka ner todel su mintim ir esu kad cia gyvensiu ;P o kodel bus su mano salim nutruke??? jei su jais bendrauji ir bendrausi;) nenutruks niekas:;)

51

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Tu grizes po 100 metu nemokesi pritapti.Patyriau savo kailiu.

52

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

tai jis jau dabar nepritampa

53

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

galbut verta,bet niekados nevyksiu i kita sali...man ir cia labai gerai...

54

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Danguole,nenuvaziavus ir nepabuvusi svetur,nesuzinosi kokia nuostabi tavo salis...

55

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

na as manau kad man gimtine ten, kur man gera gyventi.. smile

56

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Tuomet atidziau panagrinek zodi GIMtine.

57

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Viktoras, 34 parašė:

Tuomet atidziau panagrinek zodi GIMtine.

na as per daug kosmopolitiskas..

58

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Gyvenamoji vieta yra gyvenamoji vieta.Zinau zmoniu,kurie tycia daro nusikaltimus idant papulti kalejiman. ten jiems geriau. bet kalejimo vadinti gimtine neisdrista.

59

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Viktoras, 34 parašė:

Danguole,nenuvaziavus ir nepabuvusi svetur,nesuzinosi kokia nuostabi tavo salis...

man nereikia niekur vaziuoti,as ir taip manau,kad Lietuva nuostabi...kazkur isvaziavus ziauriai pasiilgciau...;)

60

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

turbut tu moki gerai ir idomiai gyventi Lt. Is kokio tu miesto? ar negundo euriukai?