61

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

nepasakyciau,kad labai idomiai...gyvenu kaip visi,bet esu tikra patrijote,beja prie ko jau prisirisu tai prisirisu...as is Kauno wink o del euriuku tai ne piniguose laime big_smile

62

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Teisingai;) Daugiau tokiu patriotu kaip Danguole Lietuvelej butu... smile

63

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Danguole saunuole!

64

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

o as manau kad be pinigu irgi laimes nesusikursi...ar tie bomziukai laimingi kad neturi pinigu? ar tie afrikieciai nekalti vaikuciai ir laimingi?pinigai tai mainai... o kai apsimainai tada jau buna gerai...

65

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

o as manau kad tu esi per daug suzalota 21 amziaus globalizmo ivilkto i materializmo kevala;)

66

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Kristina, 23 parašė:

o as manau kad be pinigu irgi laimes nesusikursi...ar tie bomziukai laimingi kad neturi pinigu? ar tie afrikieciai nekalti vaikuciai ir laimingi?pinigai tai mainai... o kai apsimainai tada jau buna gerai...

prie ko tie bomzai...jei dirbsi,stengsies bomzu nevirsi...kokia cia laime nors pinigu ten gal ir daugiau uzdirbciau,bet visalaika galvociau apie Lietuva ir kaip jos ilgiuosi...o be to uzsienieciai ziuri i atvykelius kaip i isibrovelius...va kaip mes i cigonus...kam to reikia? isdidumo reikia tureti...

67

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

mane tai tiesiog juokinga provakarietiska nuomone, kad visoje Lietuvoje vieni bomzai big_smile mes apdriske, nuskure, neturim ka valgyt big_smile ir parduotuveje vos ikandam nusipirkti duonos... big_smile:D:D Bet ce neesme, kad yra atvirksciai... big_smile

68

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Auris, 19 parašė:

mane tai tiesiog juokinga provakarietiska nuomone, kad visoje Lietuvoje vieni bomzai big_smile mes apdriske, nuskure, neturim ka valgyt big_smile ir parduotuveje vos ikandam nusipirkti duonos... big_smile:D:D Bet ce neesme, kad yra atvirksciai... big_smile

jo mes cia vaikstom apsiskuduriave...:D uzsienieciai nebendraukit su mumis...;D;D;D

69

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

aha... dar pamirsot kad mus mokykloj nieko nemoko big_smile ir mes esam nerastingi. As cia forume kad atrasineju laiskus, tai jus nenustebkit big_smile as tiesiog korepetitoriu nusisamdes esu big_smile O apie anglu kalba tai isviso patylim...;) mes jos nemokam ir nesuprantam big_smile kas ta anglu kalba ? kokios ji spalvos? :] ja silta ar salta valgyti? ;D

70

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

anglu kalba neteko girdet apie tokia :? na nepasiseke mums lietuviams mes bomzai,berasciai ir t...t sad:(:(:(;D

71

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

vaje vaje... kur ritasi pasaulis nu... dar vakar melziau karves, o jau sendiena man atbongino kazkoki setono padara Kompiuteris vardu... nu sakis... :?

72

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

jo ir as toki turiu...toks i telika panasus tik su mygtukais...tai va kai siuksliu dezese maisto prisirenku,einu su kitais bomzais pasirasinet...kartais dar protingi-turtingi uzsienieciai paraso...;D

73

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

jo... pasigyria kaip jie perka duonos kepalus parduotuvese tenai... ir ne po viena, o po du ! isivaizduoji! koks izulumas... sakes! Po du kepalus... nu cia tai ne mano nosiai tokie turtai... ;D

74

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

eiiiik negali buti???????!!!!!!!!! po du kepalus!!!!!?????? as supelyjusia kriauksle radau ir apsiverkiau is dziaugsmo sad:( gal jie ten net desra valgo sad:(:(:(:(

75

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

aha, man draugelis pasakojo, kad jie ten ne tik desras kemsa, bet ir saldainius iperka! isivaizduoji!!?? Sokoladai... sausainiai.... ;( ;( ;(

76

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

apie tokius dar negirdejau...:(:( bet girdejau,kad jie ten telefonus turi tokius  be laido...ir visur gali juos nesiotis,ir kalbeti...turbut skiede tai neimanoma :?

77

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

aha as irgi girdejau, o absurdiskiausia kad jie mat gali pliurpti bet kiek ir betkada... ;D mes tai net to telefono ipirkt neisgaletume... tektu parduot nama, masina, drabuzius... ;D isiskolint bankui... ;D

78

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

1) tykiosi ateis piktieji moderatoriai ar adminai ir uz kiekviena jusu off-topic zinute duos po geltona kortele big_smile
2) anglijoje yra ir rukutos desros, ir sviesto, ir grietynes, ir kefyro, o kievo kotletos -  tai lb skanios ir pygios. mes jas valgom lb daznai, o lietuvoje tik per sventes irkdavom sad yra visko kaip ir lt. na tik del mano megstamiausiu resutu sad ju cia nerandu sad o taip galyt nevaryt and Uk kad cia nieko nera kaip lt. ir beje. atvaziavus i uk, pradedi siekiek kita maista valgyt. ir skanus gi tas maistas.

79

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

;D aha tai as ir sakau sakes... jie turi netgi kievo kotleta... isivaizduojat?! big_smile Mes tai tik per sventes ji iperkam, o jie gali ji valgyti lb daznai... ;D ;D ;D ;D

80

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

jooo tokius turtus,kad ipirkciau reiktu savo siuksliu deze parduoti...kiti bomzai iskart nupirktu ;D;D;D