141

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Ash tai isvykau i uzsieni kad gyvenciau o neegsituociau smile

142

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Kiekvienas savo gyvenima patys kuriame ir norime,kad jis butu laimingesnis,ivairesnis...kuo maziau skausmo!Ir negalime sakyti,kad tie lietuviai kurie isvykstame nesame lietuvos patriotai,patikekite tai netiesa,jie visi apie ja pagalvoja ir man ne vienas zmogutis ant peties paverkia prisimines savo sali,kaip jam ten buvo smagu vaikysteje!O tai prisiminti skaudu,nes tu esi toli nuo savo namu,nors gal tau ten ir buvo sunku,neturejai draugu,verkdavai,del to ir pakeliai sparnus isvecia sali laimes ieskoti,bet niekas negalime spjauti,kad niekada ten negrysime!Man tikrai paciai cia smagu kur esu....Ryte paziuriu pro langa ir matau nepakartojama vaizda........kalnai didziuliai,fiordai,jura...Situ vaizu tikrai lt nepamatysiu...Bet kartais tikrai pasiilksti ir to kas toli!.......Tikrai buna sunkiu akimirku!

143

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

manetai zeidzia tokia nuomone kad jeigu esi greitas ir protingas tai gerai ir Lietuvoj gali pakankamai uzsidirbt,lafa ir t.t.   taip be abejo good for you kaip sakoma,et nereikia sakyt kad tie kurie izvaziuoja kazkur padirbet tai kvaileliai nu buki ir iesko lengvos duonos,jus nezinot kokiomis aplinkybemis mes cia atsiradom ir kaip ir ka veikiam.manau kad mes turetum didziuotis tais kurie rado spraga isvaziuot kazkur padirbet ir tuo budu padet savo seimai ir artimiesiems ,taip kad sakyt sunku Lietuvoj vaziuok uzsieni nedrysciau.kol neperejot to ka mes neteiskit.as cia tik aplamai- manau kad dauguma su manim sutiks

144

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

perdeda kaip reikiant

145

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

manai:)?cia mano nuomone ir as jos nekeisiu,kaip kam atrodo ,as nieko pries.bet man skaudu girdet kai griztu i lietuva ,uzgauliojimus,sunku cia Lietuvoj ane?pabegai:)?kodel ?todel kad ten slavejas gauna daugiau negu universiteto destytojas?na man nesinoretu to girdet tikrai,todel kad dar pasikartosiu nezinia kaip likimas nubloske kai kuriuos i visas tas salis,ir kaip jie sunkiai dirba taip pat ,nelengvaiau negu Lietuvoje.taip kad Lietuvaiciai dar karta pasakysiu,ne lazdavokit o didziuokites tais kurie isvaziave,sunkiai dirbdami islaiko savo seimas,ir padeda artimiems.taip pat bet kokioj situacijoj,bet kokiam zingsni,savo darbais ir poelgiais garsina musu Lietuvele:)

146

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Danguole, 20 parašė:

jooo tokius turtus,kad ipirkciau reiktu savo siuksliu deze parduoti...kiti bomzai iskart nupirktu ;D;D;D

PZ big_smile patys parodet kokie priekabus tie Lietuviai

147

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

na,manau sita tema kai sukuriau nemaniau,kad tiek bus nuomoniu smile saunuoliai,kad reiskiates winkhttp://forumas.ieskok.lt/imgload/1880

148

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

as suprantu kad ne is gero gyvenimo ten lietuviai bega. bet as lietuva labai myliu ir noriu cia dirbti, cia investuoti, cia kurti seima (su lietuviu!), cia gyventi ir pagaliau cia numirti. nesamone, kad lietuvoje neimanoma pragyventi! gal seniau taip ir buvo, bet dabar buti bedarbiu tiesiog geda. as neturiu jokiu itakingu giminiu, bet viska pasiekiau savo darbu ir talentu. ir tuo didziuojuosi. man juokingai skamba: esu patriotas ir gyvenu uzsienyje. tai tas pats kas sakyti kad myliu savo vaikus, kuriu jau 5 metus nemaciau. lengva myleti is tolo. bet reikia cia buti. manau kad lietuviai is prigimties yra seimos zmones. tai kam draskotes? ir likusiems artimiesiems cia jusu laukti nera lengva.... man jokie pinigai neatpirks bendtavimo telefonu ir internetu....

149

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Dovile labai teisingi zodziai...:::035

150

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

aciu Danguole smile

151

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

ajjj...Lietuva viska atima..kazkaip ziauriai neprotingai skamba..uzsieny geresni darbai..geresnis uzdarbis ir t.t ir pan.bet kas kaltas jei patys tingit paiekot to darbo lietuvoj..jo pilna...aisku netokie geri uzdarbiai kai uzsieni..bet...jai dirbtumet tai ir uzdirbtumet..:::049:::030

152

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

KDL TURECIAU PALIKTI SAVO MYLIMA TEVINE????????????????

153

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Vis daugiau žmonių pasiryžta ieškoti laimės svetur. Emigrantų pasakojimai — įvairiausi. Vieni pasakoja, kad užsienyje pasijuto žmonėmis ir pasiekė viską, apie ką svajojo. Kiti sako, kad, norint užsienyje įsitvirtinti, reikia kruvinai dirbti. O treti pasakoja kraupias istorijas apie tai, kaip pasitikėję lengvu uždarbiu užsienyje pateko į vergovę: neva užsienyje darbdaviai su darbininkais elgiasi kaip su šunimis...Pati bunu uzsienyje ir tikrai daug visko maciau jau...man ten patiko,bet manau,kad kazkiek laiko pabuvus uzsienyje turetume gryzti i lt...Juk tai musu gimtine....Jeigu visi issibegios tai kas tuomet liks? Nieko,jau dabar mazai cia yra jaunimo...Istikruju skaitau straipsnius apie lt buvima uzsienyje ir skaudu girdeti,kad jiems lt lygi nuliuj...Net nubraukiu asara....

154

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Suprantama, kad lietuviai bega is salies, kai pati valdzia sukuria tokias salygas. Bet as vistiek nusistacius pries tokius! >( nesamone viska aukoti(nors nelabai ka kiti ir turi) ir isvykti. Aisq didesni pinigai uzdirbami, bet lygiai toks pat sunkus ten pragyvenimo lygys. Beto, juk i uzsieni galima vaziuoti ir kitais tikslais, kodel negaletume garsinti Savo mazos LIETUVOS? Kiti isvaziuoja ir mazdaug aiskina, kad dirbdamas ten kokia sudoveziuo vairuotoju uzdirbsi daugiau nei cia koks inzinierius, bet kodel negalime issimokslinti(tikiu, kad Lietuvos universitetai ne ka prastesni) ir tuomet galime vaziuoti ir ten pasiekti aukstumu, jei, atsiprasant, tiems sudoveziams pinigus moka, tai kokius gautu daktarai ar pan? :S Cirkas, zodziu! Koks "tolkas" vaidinti turtuoli, isvykus i kokia Airija rinkti  braskes, o grizus vaidinti, kad turi pilnas kisenes pinigu ir leisti sau per didele prabanga? :S

155

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

visada maniau kad namuose geriausia.deja.kai panarstai reikalus apie lietuva kaip sali.tai dejau ant jos.ji su savo iskreiptais istatymais ir su kaip erkem pampstanciais seimunais.taip juokinga kad tuoj apsivemsiu

156

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Erika, 21 parašė:

visada maniau kad namuose geriausia.deja.kai panarstai reikalus apie lietuva kaip sali.tai dejau ant jos.ji su savo iskreiptais istatymais ir su kaip erkem pampstanciais seimunais.taip juokinga kad tuoj apsivemsiu

o kaip tu tapai idealia lietuve isaugusia tokioj meslinoj saly? fenomenas :::041

157

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

uzmirskit draugai ta lietuva,ten tik galima ja aplankyti,o rinkites kas dabar gerai,o nelaukite ten budami lietuvoj kada ten pageres. p.s. pats didziausias lietuvos patriotas

158

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

o kaip tu tapai idealia lietuve isaugusia tokioj meslinoj saly? fenomenas


niekas ir nesako kad esu ideali lietuve. tokioj lietuvelej tokiu tikrai netapsi. o seimunai sedi ir bliauna, kad va ismokslinam jaunima, o jis bega i uzsieni.tai tegu imas priemoniu.juokdariai.vietoj to jie sau seimo rumu remonta pasidaro uz nemaza sumele.

159

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

mh... nezinau. Lietuva tiek pat namai kiek ir Brazilija ar Indija ar Vokietija. Koks skirtumas kur gyventi galu gale? Gyveni ten kur labiau patinka ir tiek.
Nors galbut mano nuomone nera tokia objektyvi nes tevai meiles Lietuvai niekada ir neiskiepyjo patys nebudami visiski lietuviai.

160

Re: ar verta gyventi uzsienyje,jei tawo gimtine Lietuwa?

Dora, 18 parašė:

mh... nezinau. Lietuva tiek pat namai kiek ir Brazilija ar Indija ar Vokietija. Koks skirtumas kur gyventi galu gale? Gyveni ten kur labiau patinka ir tiek.
Nors galbut mano nuomone nera tokia objektyvi nes tevai meiles Lietuvai niekada ir neiskiepyjo patys nebudami visiski lietuviai.

zinoma, kiekvienoje seimoje skirtingai auklejama. man tevai irgi niekada nesake, kad turiu gyventi tik lt. bet visada buvo didelis demesys tradicijoms, savo giminems ir pan. todel as pati lb blogai jausciausi gyvendama kitoje salyje. jei kur isvaziuoju as be proto pasiilgstu savo krasto, zmoniu, seimos. kad ir kiek daug as kitur uzdirbciau, vis tiek buciau nelaiminga. o kai matai kad ir lt gyvendamas gali visai padoriai gyventi tai niekur vaziuoti ir nenoriu.